call

Перевезення комбайнів Кам’янське

Від :
До:
Тип автомобіля:

Послуга
Особливості
Ціна

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ

Перевезення комбайнів Кам’янське
  • ШВИДКІСТЬ:

   Подача авто протягом 1 години після замовлення та перевезення вантажів від 0.5 до 60 тонн на 1 авто!
  • БЕЗПЕКА:

   Несемо повну відповідальність за збереження вантажу!
  • КОМФОРТ:

   Ввічливий та надійний персонал, супровід та відстеження вантажів, консолідація та зберігання
  • ТЕХНІКА:

   Спецтехніка, негабаритні та температурні перевезення
  • 24/7:

   Супровід вантажів 24/7

Відгуки наших клієнтів

ТОВ «АГРОТЕК-ІНВЕСТ»

Семіусов А.Т., Директор ТОВ «АГРОТЕК-Інвест»
ТОВ «Агротек-Інвест» є офіційним дилером John Deere в Україні, провідного виробника сільськогосподарської техніки. Одним з напрямків діяльності нашої компанії є поставки с/г шин, брендів: MICHETIX, KLEBER, FIRESTONE.
Отож, даним листом ТОВ «Агротек-Інвест» висловлює подяку співробітникам ТОВ «Авто Бізнес Транс» за ефективне та якісне надання послуг у сфері перевезення вантажним транспортом.
У процесі співпраці ТОВ «Авто Бізнес Транс» проявив себе як надійний партнер та професійна, надійна команда, націлена на досягнення результату. Вміють слухати свого Клієнта і розуміти його потребу. Ми задоволенні якістю послуг перевезення і рівнем сервісу при доставці/вивозу с/г шин.
Враховуючи позитивний досвід співпраці, ми рекомендуємо ТОВ «Авто Бізнес Транс» як надійного партнера, який завжди ретельно виконує взяті на себе зобов'язання та гарантує високу якість послуги перевезення.
Бажаємо колективу ТОВ «Авто Бізнес Транс» подальших успіхів, динамічного розвитку, стабільності та надійних партнерів.

LLC UGTC TRADE

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Торгово-транспортна компанія Форвард» ця компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер.
Головною відмінною рисою роботи «ТТК Форвард» є висока організованість та оперативність співробітників, готовність швидко реагувати на зміну обставин. Вміють чути свого Клієнта й розуміти його потреби. Ми задоволені якістю послуги перевезення та рівнем сервісу під час доставлення/вивезення нашої продукції з України в Молдову.
Зважаючи на вищесказане, ми хотіли б відзначити високий потенціал компанії «ТТК Форвард». Рекомендуємо як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.

ПрАТ «БОГУСЛАВСЬКА СІЛЬГОСПТЕХНІКА»

Менеджер ЗЕД, Анна Діденко
Наша компанія співпрацює з компанією ТОВ «Авто Бізнес Транс» за напрямком Україна — Польща по перевезенню сільськогосподарської техніки.
При виконанні наших замовлень ця компанія неодноразово підтвердила свій високий професійний статус, надійність та компетентність.
Доставка, завантаження/вивантаження виконуються вчасно та з відмінною якістю. Вантаж завжди доставляється у повному збереженні та згідно домовленостей по строкам. Співробітники компанії справляються зі своїми обов'язками та приємні у спілкуванні.
Ми задоволені співробітництвом з ТОВ «Авто Бізнес Транс» та готові рекомендувати як відповідального та надійного партнера!
review

ТОВ "Мультифарб"

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Авто Бізнес Транс» компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер. Головною відмінністю роботи «Авто Бізнес Транс» є висока організованість та оперативність співробітників, готовність швидко реагувати на зміну обставин. Вміють чути свого Клієнта та розуміти його потреби. Ми задоволені якістю послуги перевезення та рівнем сервісу під час доставлення/вивезення нашої продукції, як-от фарб, розчинників, клею. Ми хотіли б зауважити високий потенціал компанії «Авто Бізнес Транс». Рекомендуємо як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.
review

ТОВ "Науково-виробниче підприємство "МІАН"

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Авто Бізнес Транс» компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер.
Основними перевагами роботи з «Авто Бізнес Транс» є високий професіоналізм та оперативність співробітників компанії, вміння швидко реагувати на зміну обставин та формувати необхідну пропозицію відповідно до запиту та потреб замовника. Ми задоволені якістю послуг перевезення та рівнем сервісу під час доставки сировини та вивезенні готової продукції (травмобезпечна гумова плитка, дитяче та спортивне обладнання для ігрових майданчиків та парків).
Хочемо зазначити високий потенціал компанії «Авто Бізнес Транс» та рекомендувати як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.

Перевезення комбайнів Кам’янське

Підприємство «Авто Бізнес Транс» надає послуги з перевезення комбайнів. Ми представлені на заданому ринку безліч років. За цей час отримали довіру клієнтів не лише з міста Кам’янське, а й усієї країни.

Унікальність сільської техніки представлена у тому, що її важко транспортувати власним ходом. Вона дуже великогабаритна, але й не швидка. Тому рекомендується скористатися послугами компанії, яка займається переміщенням негабаритних, надто габаритних вантажів.

Особливості перевезення комбайнів в Кам’янському

Доставка комбайна — непросте завдання. Вона передбачає рішення величезної кількості перешкод. Вкажемо на пріоритетні показники:

 • транспортування сільськогосподарської техніки має проводитися профільними машинами;
 • використання тягачів — гарантія безпеки сільгосп обладнання;
 • платформа мусить бути низькою, що спростить проведення вантажно-розвантажувальних робіт;
 • додатково рекомендується передбачити кріплення.

Продуманий маршрут

Працівники компанії «Авто Бізнес Транс» продумають найкращий шлях. Важливо, щоби на маршруті не було великих селищ, складних розворотів, невеликих мостів. До того ж потрібно враховувати стан асфальту.

Наші логісти деталізовано пропрацюють маршрут ідеальний напрямок. Це гарно позначиться на оперативності переміщенні і надасть можливість замовникові зберегти фінансові ресурси.

Оформлення документації

Додатково, перед прямуванням у маршрут обов’язково треба затвердити пакет документів.

В визначених моментах необхідно експлуатувати машину для супроводу. Це необхідно, якщо ширина комбайна понад три м.. Необхідно звернутися до правоохоронних органів.

Безпека техніки

Причепи тралів мають потрібні кріплення. Пристрої дозволяють міцно зафіксувати комбайн. Він не упаде.

Вартість переміщення

Вартість транспортування комбайна формується від багатьох чинників:

 • кілометражу;
 • габаритів;
 • тоннажу.

Спеціалісти компанії АБТ виконають докладний розрахунок ціни послуги. Отриманий результат залишається без змін. Ми не виставляємо новий рахунок після доставки. За запитом надамо детальну калькуляцію.

Переваги організації «Авто Бізнес Транс»

У нас солідний вибір тралів підвищеної вантажопідйомності. Звертаючись до нас, можете не сумніватися у безпеці техніки. Ми укладемо акт, у якому докладно розкладемо усі умови роботи, відповідальності сторін.

Для оформлення замовлення зв’яжіться з нашим менеджером за номерами телефону, вказаними на сайті!