call

Перевезення техніки Кам’янське

Від :
До:
Тип автомобіля:

Послуга
Особливості
Ціна

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ

Перевезення техніки Кам’янське
  • ШВИДКІСТЬ:

   Подача авто протягом 1 години після замовлення та перевезення вантажів від 0.5 до 60 тонн на 1 авто!
  • БЕЗПЕКА:

   Несемо повну відповідальність за збереження вантажу!
  • КОМФОРТ:

   Ввічливий та надійний персонал, супровід та відстеження вантажів, консолідація та зберігання
  • ТЕХНІКА:

   Спецтехніка, негабаритні та температурні перевезення
  • 24/7:

   Супровід вантажів 24/7

Відгуки наших клієнтів

ТОВ «АГРОТЕК-ІНВЕСТ»

Семіусов А.Т., Директор ТОВ «АГРОТЕК-Інвест»
ТОВ «Агротек-Інвест» є офіційним дилером John Deere в Україні, провідного виробника сільськогосподарської техніки. Одним з напрямків діяльності нашої компанії є поставки с/г шин, брендів: MICHETIX, KLEBER, FIRESTONE.
Отож, даним листом ТОВ «Агротек-Інвест» висловлює подяку співробітникам ТОВ «Авто Бізнес Транс» за ефективне та якісне надання послуг у сфері перевезення вантажним транспортом.
У процесі співпраці ТОВ «Авто Бізнес Транс» проявив себе як надійний партнер та професійна, надійна команда, націлена на досягнення результату. Вміють слухати свого Клієнта і розуміти його потребу. Ми задоволенні якістю послуг перевезення і рівнем сервісу при доставці/вивозу с/г шин.
Враховуючи позитивний досвід співпраці, ми рекомендуємо ТОВ «Авто Бізнес Транс» як надійного партнера, який завжди ретельно виконує взяті на себе зобов'язання та гарантує високу якість послуги перевезення.
Бажаємо колективу ТОВ «Авто Бізнес Транс» подальших успіхів, динамічного розвитку, стабільності та надійних партнерів.

LLC UGTC TRADE

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Торгово-транспортна компанія Форвард» ця компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер.
Головною відмінною рисою роботи «ТТК Форвард» є висока організованість та оперативність співробітників, готовність швидко реагувати на зміну обставин. Вміють чути свого Клієнта й розуміти його потреби. Ми задоволені якістю послуги перевезення та рівнем сервісу під час доставлення/вивезення нашої продукції з України в Молдову.
Зважаючи на вищесказане, ми хотіли б відзначити високий потенціал компанії «ТТК Форвард». Рекомендуємо як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.

ПрАТ «БОГУСЛАВСЬКА СІЛЬГОСПТЕХНІКА»

Менеджер ЗЕД, Анна Діденко
Наша компанія співпрацює з компанією ТОВ «Авто Бізнес Транс» за напрямком Україна — Польща по перевезенню сільськогосподарської техніки.
При виконанні наших замовлень ця компанія неодноразово підтвердила свій високий професійний статус, надійність та компетентність.
Доставка, завантаження/вивантаження виконуються вчасно та з відмінною якістю. Вантаж завжди доставляється у повному збереженні та згідно домовленостей по строкам. Співробітники компанії справляються зі своїми обов'язками та приємні у спілкуванні.
Ми задоволені співробітництвом з ТОВ «Авто Бізнес Транс» та готові рекомендувати як відповідального та надійного партнера!
review

ТОВ "Мультифарб"

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Авто Бізнес Транс» компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер. Головною відмінністю роботи «Авто Бізнес Транс» є висока організованість та оперативність співробітників, готовність швидко реагувати на зміну обставин. Вміють чути свого Клієнта та розуміти його потреби. Ми задоволені якістю послуги перевезення та рівнем сервісу під час доставлення/вивезення нашої продукції, як-от фарб, розчинників, клею. Ми хотіли б зауважити високий потенціал компанії «Авто Бізнес Транс». Рекомендуємо як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.
review

ТОВ "Науково-виробниче підприємство "МІАН"

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Авто Бізнес Транс» компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер.
Основними перевагами роботи з «Авто Бізнес Транс» є високий професіоналізм та оперативність співробітників компанії, вміння швидко реагувати на зміну обставин та формувати необхідну пропозицію відповідно до запиту та потреб замовника. Ми задоволені якістю послуг перевезення та рівнем сервісу під час доставки сировини та вивезенні готової продукції (травмобезпечна гумова плитка, дитяче та спортивне обладнання для ігрових майданчиків та парків).
Хочемо зазначити високий потенціал компанії «Авто Бізнес Транс» та рекомендувати як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.

Перевезення техніки Кам’янське

Транспортна компанія «АвтоБізнесТранс» надає послуги постачання техніки всілякого типу. У нас можна замовити перевезення промислових та інших машин. Парк організації — це надійні автомобілі будь-якого типу, які здатні вирішувати складні завдання. Ми можемо узяти на себе дуже важку операцію.

Особливості парку «Авто Бізнес Транс»

У нас експлуатуються професійні транспортні засоби:

 • тягачі;
 • низькорамні;
 • трали;
 • з підвищеною платформою;
 • трейлери;
 • інші.

Кожна марка має елементи троси, які виконують кріплення техніки. Вона не упаде з платформи. Це гарантія безпеки вантажу, що перевозиться. Також ми здійснимо вантажно-розвантажувальні роботи, експлуатуючи крани.

Проблеми доставки техніки

Переміщення великогабаритної техніки передбачає різні труднощі. Треба виділити такі особливості:

 • суттєві габарити техніки;
 • проблеми поворотів тягача;
 • складності із заїздом на майданчики;
 • мало місця при розвантаженні.

Щоби знизити згадані проблеми, потрібно докладно продумати усе перевезення. Консультанти фірми АБТ деталізовано побудують маршрут, щоби зменшити проблеми. Крім того вони підберуть точно нетривалий маршрут, що дозволить заощадити час та фінанси клієнта.

Працівники фірми АБТ вибирають:

 • трали;
 • особливості фіксації;
 • схеми розвантаження;
 • тощо.

Яку техніку транспортує компанія АБТ

Ми взаємодіємо з технікою різного типу:

 • кранами;
 • фермерською;
 • виробничою;
 • та ін..

У кожній із згаданих різновидів є об’ємні моделі. Для них вибирається потужний транспорт.

Особливості співпраці з «Авто Бізнес Транс»

Наша організація надає високоякісні послуги з транспортування техніки в Кам’янському. Ми здійснюємо постачання не тільки в межах області, а й усієї країни.

Логісти компанії вислухають ваші побажання, зроблять точний розрахунок вартості. Тарифікація буде завжди незмінною. За потреби буде передана детальна калькуляція. Окрім того обов’язково підписується контракт. У ньому вказуються відповідальності клієнта та автоперевізника. Договір є гарантією надійної постачання.

Залишилися питання? Зв’яжіться з консультантами за представленими на сайті контактами. Логісти розкажуть, як буде здійснюватись транспортування техніки.