call

Рефрижераторні перевезення Кам’янське

Від :
До:
Тип автомобіля:

Послуга
Особливості
Ціна

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ

Рефрижераторні перевезення Кам’янське
  • ШВИДКІСТЬ:

   Подача авто протягом 1 години після замовлення та перевезення вантажів від 0.5 до 60 тонн на 1 авто!
  • БЕЗПЕКА:

   Несемо повну відповідальність за збереження вантажу!
  • КОМФОРТ:

   Ввічливий та надійний персонал, супровід та відстеження вантажів, консолідація та зберігання
  • ТЕХНІКА:

   Спецтехніка, негабаритні та температурні перевезення
  • 24/7:

   Супровід вантажів 24/7

Відгуки наших клієнтів

ТОВ «АГРОТЕК-ІНВЕСТ»

Семіусов А.Т., Директор ТОВ «АГРОТЕК-Інвест»
ТОВ «Агротек-Інвест» є офіційним дилером John Deere в Україні, провідного виробника сільськогосподарської техніки. Одним з напрямків діяльності нашої компанії є поставки с/г шин, брендів: MICHETIX, KLEBER, FIRESTONE.
Отож, даним листом ТОВ «Агротек-Інвест» висловлює подяку співробітникам ТОВ «Авто Бізнес Транс» за ефективне та якісне надання послуг у сфері перевезення вантажним транспортом.
У процесі співпраці ТОВ «Авто Бізнес Транс» проявив себе як надійний партнер та професійна, надійна команда, націлена на досягнення результату. Вміють слухати свого Клієнта і розуміти його потребу. Ми задоволенні якістю послуг перевезення і рівнем сервісу при доставці/вивозу с/г шин.
Враховуючи позитивний досвід співпраці, ми рекомендуємо ТОВ «Авто Бізнес Транс» як надійного партнера, який завжди ретельно виконує взяті на себе зобов'язання та гарантує високу якість послуги перевезення.
Бажаємо колективу ТОВ «Авто Бізнес Транс» подальших успіхів, динамічного розвитку, стабільності та надійних партнерів.

LLC UGTC TRADE

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Торгово-транспортна компанія Форвард» ця компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер.
Головною відмінною рисою роботи «ТТК Форвард» є висока організованість та оперативність співробітників, готовність швидко реагувати на зміну обставин. Вміють чути свого Клієнта й розуміти його потреби. Ми задоволені якістю послуги перевезення та рівнем сервісу під час доставлення/вивезення нашої продукції з України в Молдову.
Зважаючи на вищесказане, ми хотіли б відзначити високий потенціал компанії «ТТК Форвард». Рекомендуємо як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.

ПрАТ «БОГУСЛАВСЬКА СІЛЬГОСПТЕХНІКА»

Менеджер ЗЕД, Анна Діденко
Наша компанія співпрацює з компанією ТОВ «Авто Бізнес Транс» за напрямком Україна — Польща по перевезенню сільськогосподарської техніки.
При виконанні наших замовлень ця компанія неодноразово підтвердила свій високий професійний статус, надійність та компетентність.
Доставка, завантаження/вивантаження виконуються вчасно та з відмінною якістю. Вантаж завжди доставляється у повному збереженні та згідно домовленостей по строкам. Співробітники компанії справляються зі своїми обов'язками та приємні у спілкуванні.
Ми задоволені співробітництвом з ТОВ «Авто Бізнес Транс» та готові рекомендувати як відповідального та надійного партнера!
review

ТОВ "Мультифарб"

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Авто Бізнес Транс» компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер. Головною відмінністю роботи «Авто Бізнес Транс» є висока організованість та оперативність співробітників, готовність швидко реагувати на зміну обставин. Вміють чути свого Клієнта та розуміти його потреби. Ми задоволені якістю послуги перевезення та рівнем сервісу під час доставлення/вивезення нашої продукції, як-от фарб, розчинників, клею. Ми хотіли б зауважити високий потенціал компанії «Авто Бізнес Транс». Рекомендуємо як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.
review

ТОВ "Науково-виробниче підприємство "МІАН"

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Авто Бізнес Транс» компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер.
Основними перевагами роботи з «Авто Бізнес Транс» є високий професіоналізм та оперативність співробітників компанії, вміння швидко реагувати на зміну обставин та формувати необхідну пропозицію відповідно до запиту та потреб замовника. Ми задоволені якістю послуг перевезення та рівнем сервісу під час доставки сировини та вивезенні готової продукції (травмобезпечна гумова плитка, дитяче та спортивне обладнання для ігрових майданчиків та парків).
Хочемо зазначити високий потенціал компанії «Авто Бізнес Транс» та рекомендувати як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.

Рефрижераторні перевезення Кам’янське

Для транспортування харчових продуктів призначені рефрижераторні перевезення. Для цього працюють спеціальні машини. У них встановлено спец оснащення — охолоджуючі установки. Цей метод постачання продуктів — бездоганний. Його використовують продовольчі фабрики та універмаги.

Фірма «Авто Бізнес Транс» здійснює доставку вантажів різного сорту. Ми взаємодіємо з різними товарами. У нашому гаражі експлуатується солідний вибір відповідних автомобілів. Співпрацюючи з нами, ви можете бути впевнені у не порушенні температурного режиму та збереження їжі.

Що таке рефрижераторні перевезення

Під ними мається на увазі постачання товарів, яким необхідні особливі умови збереження.

Рефрижератор — профільна камера, у ній розміщено холодильне обладнання. Воно підтримує необхідний температурний режим — показники фіксуються заздалегідь залежно від особливостей продуктів, що перевозяться.

Які харчові продукти транспортує компанія «Авто Бізнес Транс»

Наші транспортні засоби використовуються для транспортування:

 • свинини;
 • напівфабрикатів;
 • твердого сиру;
 • печива;
 • морепродуктів;
 • фруктів тощо;
 • картоплі тощо;
 • та ін.

Також можна перевозити всілякі препарати, що не мають стосунку до їди, але потребують спеціалізованих умов зберігання — ліків та інших.

Позитивні характеристики АБТ

Наша фірма надає послуги на профільному ринку понад 10-ть років. Ми знаємо всі особливості надання послуг цього виду. Звертаючись до компанії, ви можете бути впевнені в заощадженні продуктів.

Наші особливості:

 • великий досвід;
 • транспортування не тільки в Кам’янському, а й в найближчі міста;
 • транспортування до ринку від аеропорту;
 • гарантія безпеки;
 • супутні послуги;
 • гарантований контроль;
 • опрацювання оптимальних маршрутів.

Наші фахівці суворо дотримуються всіх необхідних вимог доставки, що забезпечить збереження товару. Також наявна можливість замовити вантажників. Це ввічливі працівники. Вони здійснять розвантаження, дотримуючись побажань.

Бажаєте замовити транспортування рефрижератором? Напишіть нашим співробітникам! Телефони та інші контактні дані представлені на сайті. Точно знаємо, ви будете вдоволені якістю обслуговування та цінами на послуги.