call

Перевезення зернових

Звідки :
Куди:
Тип автомобіля:

Перевезення зернових

Послуга
Особливості
Вартість
Автомобілі вантажопідйомністю до 2 тонн
Тип кузова: тент, рефрижератор, ізотерм, відкритий, суцільнометалевий
Д/Ш/В: 3.5м / 1,8м / 2м
Об’єм: 20 м³
Палетомісце: 4 шт
Додаткові опції: Можливий гідроборт
від 8 грн/км
Автомобілі вантажопідйомністю до 5 тонн
Тип кузова: тент, рефрижератор, ізотерм, відкритий, суцільнометалевий
Д/Ш/В: 6м / 2.45м / 2.40м
Об’єм: 50 м³
Палетомісце: 12 шт
Додаткові опції: Можливий гідроборт або маніпулятор
від 13 грн/км
Автомобілі вантажопідйомністю до 10 тонн
Тип кузова: тент, рефрижератор, ізотерм, відкритий, суцільнометалевий
Д/Ш/В: 7.40м / 2.45м / 2.60м
Об’єм: 60 м³
Палетомісце: 18 шт
Додаткові опції: Можливий гідроборт або маніпулятор
від 16 грн/км
Автомобілі вантажопідйомністю до 20 тонн
Тип кузова: тент, рефрижератор, ізотерм, відкритий, суцільнометалевий
Д/Ш/В: 13.6м / 2.45м / 2.80м
Об’єм: 60 м³
Палетомісце: 33 шт
Додаткові опції: Можливий гідроборт або маніпулятор
від 23 грн/км

ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З НАМИ

Перевезення зернових
  • ШВИДКІСТЬ:

   Подача авто протягом 1 години після замовлення та перевезення вантажів від 0.5 до 60 тонн на 1 авто!
  • БЕЗПЕКА:

   Несемо повну відповідальність за збереження вантажу!
  • КОМФОРТ:

   Ввічливий та надійний персонал, супровід та відстеження вантажів, консолідація та зберігання
  • ТЕХНІКА:

   Спецтехніка, негабаритні та температурні перевезення
  • 24/7:

   Супровід вантажів 24/7

Відгуки наших клієнтів

відгук

ТОВ "Мультифарб"

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Авто Бізнес Транс» компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер. Головною відмінністю роботи «Авто Бізнес Транс» є висока організованість та оперативність співробітників, готовність швидко реагувати на зміну обставин. Вміють чути свого Клієнта та розуміти його потреби. Ми задоволені якістю послуги перевезення та рівнем сервісу під час доставлення/вивезення нашої продукції, як-от фарб, розчинників, клею. Ми хотіли б зауважити високий потенціал компанії «Авто Бізнес Транс». Рекомендуємо як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.
відгук

ТОВ "Науково-виробниче підприємство "МІАН"

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Авто Бізнес Транс» компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер.
Основними перевагами роботи з «Авто Бізнес Транс» є високий професіоналізм та оперативність співробітників компанії, вміння швидко реагувати на зміну обставин та формувати необхідну пропозицію відповідно до запиту та потреб замовника. Ми задоволені якістю послуг перевезення та рівнем сервісу під час доставки сировини та вивезенні готової продукції (травмобезпечна гумова плитка, дитяче та спортивне обладнання для ігрових майданчиків та парків).
Хочемо зазначити високий потенціал компанії «Авто Бізнес Транс» та рекомендувати як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.

Перевезення зернових

Перевезення зернових — один із найскладніших типів у транспортуванні вантажів різного виду. Складність — підвищені вимоги, що пред’являються до транспортних засобів. Сипучий вантаж, який далі застосовуватиметься у продуктовій промисловості бути надійно забезпечений.

крім того необхідно створити безпеку і міцність фургона — щоби зерно не розсипалося у маршруті. Створюється захист від опадів. Особливо, якщо перевезення виконується по всій країні, а не лише в межах певного району.

Тому переміщення зерна потрібно довірити досвідченій організації. У ній працюють досвідчені співробітники, наявний парк спеціальної техніки. Фахівці пропрацюють найкращий маршрут, щоби гарантувати оперативність транспортування з мінімальними грошовими втратами.

Варіанти перевезення зерна

Доставка зернових та іншої фермерської продукції виконується різними типами моделей:

 • бортовими;
 • цистернами;
 • зерновозами.

Особливості перевезень

Здебільшого експлуатуються самоскиди. Вони комфортні, оперативно висипають фермерську продукцію. Залежно від моделі за один рейс можливо перевезти до 20-и т.. Для вивантаження не залучаються вантажники та промислове апарати.

Найкращий варіант — цистерни. Вони надійні. Прекрасно захищають від негативного зовнішнього впливу — вологи, потрапляння зайвих предметів.

Автопоїзд — зчеплення із двох причепів. З їхньою допомогою можна значно наростити обсяги продукції, що доставляється, зернової продукції.

Вартість доставки може вагатися. На неї впливає безліч показників — об’єм кузова, довжини дороги, вид зерновоза та інше.

Зернові перевезення від компанії «Авто Бізнес Транс»

Компанія «Авто Бізнес Транс» надає послуги з постачання зерна. Ми працюємо в кордонах усієї України. Це один з пріоритетних типів діяльності. В парку є автомобілі різноманітного виду.

Наші спеціалісти виберуть для вас ідеальний зерновоз, що підходить під різновид сільгосппродукції. У нас обґрунтовані ціни. Обіцяємо, ви будете задоволені якістю послуг.

Консультанти дадуть відповіді на всі запити, розкажуть, як буде організована співпраця. Завжди складається договір. Консультанти здійснять точний прорахунок вартості постачання.