call

Водіям

Чому перевізникам-водіям із власними автомобілями вигідна довгострокова співпраця з нами?

Допомагаємо перевізникам-початківцям зістиковуватися з великими замовниками! Найчастіше перевізники — це приватні особи. У кращому випадку ФОП. Для того, щоби працювати з великими клієнтами, мати регулярні замовлення на великі обсяги — необхідно мати можливість приймати оплату з безготівкового нарахування, а також бути платником ПДВ.

Ми Товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ) — відповідно маємо р/р та є платниками ПДВ. Маємо можливість, приймаючи оплату від замовника за безготівковим розрахунком, розраховуватися з перевізником, за необхідності, готівкою. Отже, ми надаємо перевізникам той ринок клієнтів, який вони не можуть охопити без нас.

Ми надаємо офіційні документи тим перевізникам, які працюють самі на себе без документів, неофіційно. Тим самим ми виводимо їхні зони ризику, де їм загрожують штрафи за незаконну підприємницьку діяльність чи незаконне перевезення вантажів.

Одна машина — нестабільність. Сьогодні є замовлення/завтра немає. Якщо немає клієнтської бази, напрацьованої, упираєшся в стелю та деградуєш. Ми маємо й базу, і тому ми маємо стабільні замовлення.

Якщо в дорозі в перевізника зламалася машина, ми оперативно надамо заміну. Цим ми рятуємо водія від штрафних санкцій із боку клієнта.

Якщо раптом машина стала на ремонт або водієві знадобилася відпустка, клієнти не губляться. Ми збережемо клієнтів на період відсутності водія. Після повернення до роботи водій одразу забезпечується роботою, а не витрачає час на пошуки клієнтів із нуля.

Навіть тим, хто оформлений юридично у вигляді ФОП, вигідно працювати з нами, бо всі великі клієнти — це ПДВ. А ми ТОВ та платники ПДВ.

Чому разова машина з ринку має з нами попрацювати?

  • Тому що з нами можна згодом перейти на постійні відносини. Можливість продовжити ваше життя на ринку в цьому форматі.
  • Згодом, якщо ми один одного влаштовуємо, є шанс отримувати від нас постійні замовлення. Тому що ми велика компанія, юридична особа, платники ПДВ та маємо стабільну клієнтську базу.

Ми маємо надійну репутацію надійного перевізника серед клієнтів, яка поширюється й на тих, хто з нами співпрацює в перевезеннях.

ЗАРОБЛЯЙТЕ БІЛЬШЕ РАЗОМ З НАМИ

Водіям

З AUTO BUSNESS TRANS Ви отримаєте:

  • Підтримку з будь-яких питань, пов'язаних із перевезеннями
  • Достойну заробітну платню
  • Постійні замовлення на перевезення