call

Блог

Як підготувати приміщення до переїзду

Організація переїзду передбачає розв’язання багатьох питань. Крім пошуку машини, збору речей варто потурбуватися про підготовку приміщення. Особливо якщо в ньому тільки закінчено ремонт.

Щоби зберегти зовнішній вигляд квартири, уникнути можливих пошкоджень нової обробки, потрібно дотримуватися певних правил. Професійні рекомендації фахівців компанії «Авто Бізнес Транс» допоможуть вам.

Що потрібно передбачити

 1. Виміряйте точну висоту стель.
 2. Заміряйте дверні отвори.
 3. Накрийте підлогу, закрийте двері захисною плівкою.
 4. Розробіть план розміщення меблів.

Розміри кімнат

Отримана інформація дасть змогу унеможливити пошкодження обробки. Дані варто передати вантажникам. Вони орієнтуватимуться на габарити меблів, і зможуть перенести їх, не зачепивши стіни, стелю, двері.

Можливо, в окремих випадках меблі доведеться розбирати. Але витрати на їхнє подальше збирання (фінансові та часові) будуть значно меншими, ніж усунення тріщин, сколів, пошкоджень стін.

Додаткове упакування

Під час занесення та розставлення великогабаритних меблів найчастіше страждають підлога та стіни. Щоби мінімізувати ймовірність таких пошкоджень, рекомендується використовувати бульбашкову плівку або інший щільний, але м’який пакувальний матеріал.

Якщо мова йде про пересування меблів підлогою, скористайтесь пледом або старою килимовою доріжкою. М’які матеріали захистять від вм’ятин, тріщин.

План розміщення

Заздалегідь рекомендується передбачити й план розміщення меблів у квартирі. Так ви знатимете, куди відразу потрібно ставити:

 • ліжко;
 • диван;
 • шафи та інші предмети умеблювання.

План передайте вантажникам або контролюйте їхню роботу, даючи вказівки безпосередньо на місці. Це дозволить вам уникнути зайвих пересувань меблів, що позитивно позначиться на безпеці оздоблювальних матеріалів.

Прибирання перед переїздом

Напередодні переїзду потрібно провести прибирання у квартирі — видалити всі залишки будівельного сміття, добре підмести та помити підлогу. Привезені меблі відразу опиняться в чистоті, їх не доведеться додатково рухати, щоби помити підлогу після закінчення переїзду.

І найголовніше — довіряйте переїзд лише професіоналам. Компанія «Авто Бізнес Транс» — команда досвідчених водіїв, вантажників. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені в оперативності переїзду та збереженні свого майна. Наші вантажники також надають послуги з розбирання та подальшого збирання меблів.

Детальніше
Як правильно перевезти скло: поради від професіоналів

Перевезення скла та виробів з нього вимагає дотримання низки правил. Транспортування подібних вантажів — складне завдання. Щоби під час перевезення не виникло проблем, а вантаж був доставлений у цілості та безпеці, варто довірити цю роботу професіоналам.

Компанія «Авто Бізнес Транс» надає профільні послуги багато років. Наші фахівці знають, як забезпечити збереження крихких речей. Вантажники дбайливо завантажать і вивантажать скло, зафіксують його в кузові чи фургоні.

Основні принципи перевезення листового скла

Цей різновид транспортування вантажів є одним із найскладніших завдань. Зумовлено це тим, що листове скло найчастіше характеризується великими габаритами. Щоби вантаж залишився цілим, треба дотримуватися певних правил:

 1. Надійне упакування. Оптимальний варіант – щільна плівка із бульбашками. Рекомендується обмотати скло в кілька шарів, закріпивши скотчем.
 2. Стійки для скла. Упаковане листове скло встановлюється на спеціалізовані стійки, закріплені в кузові.
 3. Спеціальні бокси. Невеликі листи рекомендуємо перевозити в окремих боксах. Вони можуть бути з дерева чи металу. Додатково використовується спінений поліетилен, яким обкладається скло — він гаситиме випадкові удари, коливання, не допустить вільного пересування листів усередині коробів. Щоби бокси не рухалися в кузові під час пересування автомобіля, вони фіксуються ременями.

Ще один важливий момент — плавність руху автомобіля. Тому таке завдання варто довіряти досвідченому водієві, який зможе вести машину без ривків.

Безпечне перевезення вікон

Вікна із встановленим склом транспортують на спеціальних пірамідах, у яких є додаткові кріплення. Каркасна піраміда гарантує безпеку та збереження вікон.

Під час установки рам зі склом на піраміду важливо виключити зіткнення вантажу. Це мінімізує можливість пошкоджень.

Підбиваючи підсумки

Якщо ви хочете бути впевненими в безпеці перевезення скла та повному збереженні крихкого вантажу, звертайтесь до компанії «Авто Бізнес Транс». Ми працюємо на профільному ринку багато років. У нашій команді досвідчені та кваліфіковані спеціалісти — водії, вантажники. В автопарку широкий вибір автомобілів для вантажів різних габаритів.

Детальніше
Як правильно організувати квартирний переїзд

Організація переїзду потребує солідних часових, фінансових та моральних витрат. Оптимальний варіант — звернутися за допомогою до професіоналів. Компанія «Авто Бізнес Транс» надає профільні послуги. Ми маємо широкий вибір автомобілів. Вантажники компанії виконують не тільки вантажно-розвантажувальні роботи, але й розбирають та збирають меблі, розставляють по квартирі чи офісу.

Ми підготували для вас перевірені рекомендації, які будуть актуальними незалежно від того — самостійно ви організовуєте переїзд або за допомогою професіоналів.

Як підготуватися до переїзду

 1. Вивчіть своє майно. Предмети, речі, меблі, якими ви не користуватиметеся на новому місці — продайте, подаруйте чи викиньте. Ви заощадите на перевезенні, завантаженні та розвантаженні.
 2. Чітко визначте дату. Найкраще займатися переїздом у вихідні — на дорогах вільно й машина проїде швидше, не стоятиме в пробці.
 3. Продумайте маркування коробок. Відсортуйте речі за призначенням або кімнатами, у яких вони будуть. Нанесіть відповідні знаки на коробки. Це спростить розбір речей.
 4. Купуйте паковання. Прорахуйте скільки коробок, пакетів, плівки вам може знадобитися. Коробки варто використовувати різного розміру — залежно від габаритів речей. Предмети та речі першої потреби складіть в окрему коробку.
 5. Розберіть меблі. Усі великі меблі, що не проходять у дверні отвори, треба розібрати заздалегідь. Або довірте роботу вантажникам компанії «Авто Бізнес Транс».

Що необхідно зробити напередодні переїзду

 1. Добре виспіться. Вам потрібні сили. Не лише фізичні, а й моральні.
 2. Підготуйте перелік речей. Так точно нічого не загубиться.
 3. Приготуйте їжу. На новому місці вам ніколи буде готувати — заздалегідь запасіться бутербродами або замовте їжу додому.
 4. Виявіть турботу про близьких. Якщо у вас у сім’ї є діти та літні, то їм найскладніше під час переїзду.
 5. Перевірте заздалегідь справність ліфта. Це не залежить від вас, і він може зламатися будь-якої миті, але напередодні ввечері треба переконатися в його справності.

Як поводитися під час переїзду

Важливо:

 • зберігати спокій;
 • не забувати їсти;
 • речі першої потреби, складені в окрему коробку, варто завантажувати останніми;
 • перевіряти надійність фіксації меблів.

Найголовніше — довіряти переїзд компанії «Авто Бізнес Транс»! Тоді основна частина турбот ляже на плечі професіоналів!

Детальніше
Грамотний вибір вантажного авто для перевезення майна

Правильно вибрати вантажний автомобіль для перевезення вантажів особистого майна не так просто, як здається. Велика кількість пропозицій на профільному ринку робить ведмежу послугу замовникам. Їм складно зорієнтуватися в різноманітності компаній.

Щоби під час транспортування майна не виникало проблем, варто звертатися до професіоналів. Компанія «Авто Бізнес Транс» пропонує високоякісні послуги — у нас працюють досвідчені водії, логісти та вантажники, а в автопарку лише надійні автомобілі.

Як вибрати вантажний автомобіль для перевезення

Обов’язково варто враховувати такі чинники:

 • протяжність та особливості маршруту;
 • загальний обсяг вантажу або кількість речей, що перевозяться;
 • характеристики, габарити вантажу

У жодному разі не можна економити. Якщо вибрати машину, яка не відповідає розміру вантажу або його масі, доведеться в останній момент шукати додаткову машину, що виллється у великі фінансові витрати.

Правила безпечного перевезення

В окремих випадках важливо, щоб усередині фургона або в кузові були передбачені місця кріплення для ременів та інших фіксаторів. Це необхідно, щоби міцно зафіксувати вантаж і він не постраждав під час транспортування. Зокрема, такі вимоги є актуальними, коли перевозяться:

 • меблі;
 • побутова техніка;
 • комп’ютерна техніка;
 • та інші тендітні предмети, які можуть постраждати від вібрації або випадкового падіння.

Особливості завантаження

Важливо враховувати й те, як саме завантажуватиметься вантаж. Наприклад, є кілька варіантів:

 • ззаду;
 • зверху;
 • збоку.

Обов’язково потрібно враховувати й розміри дверей або отвору у фургоні. Наприклад, деякі машини з бічним завантаженням мають невеликі двері, а тому великогабаритна техніка в них не пролізе.

Верхнє завантаження передбачає використання спеціальної техніки, що тягне за собою додаткові витрати.

Кваліфіковані послуги компанії «Авто Бізнес Транс»

Як бачите, є багато нюансів, які треба враховувати під час організації вантажоперевезень. Для людей, які займаються транспортуванням час від часу, вирішувати такі завдання вкрай складно. Тому варто звертатися до професіоналів.

Транспортна компанія «Авто Бізнес Транс» працює на профільному ринку багато років. Вам потрібно лише назвати особливості свого вантажу та вказати маршрут, а наші спеціалісти підберуть оптимальний транспорт. Також ми надаємо супутні послуги, серед яких — завантаження та розвантаження вантажів, підйом меблів на поверх та інші.

Детальніше