call

Міжміські перевезення по Україні

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ

 • ШВИДКІСТЬ:

  Подача авто протягом 1 години після замовлення та перевезення вантажів від 0.5 до 60 тонн на 1 авто!
 • БЕЗПЕКА:

  Несемо повну відповідальність за збереження вантажу!
 • КОМФОРТ:

  Ввічливий та надійний персонал, супровід та відстеження вантажів, консолідація та зберігання
 • ТЕХНІКА:

  Спецтехніка, негабаритні та температурні перевезення
 • 24/7:

  Супровід вантажів 24/7

Відгуки наших клієнтів

ТОВ «АГРОТЕК-ІНВЕСТ»

Семіусов А.Т., Директор ТОВ «АГРОТЕК-Інвест»
ТОВ «Агротек-Інвест» є офіційним дилером John Deere в Україні, провідного виробника сільськогосподарської техніки. Одним з напрямків діяльності нашої компанії є поставки с/г шин, брендів: MICHETIX, KLEBER, FIRESTONE.
Отож, даним листом ТОВ «Агротек-Інвест» висловлює подяку співробітникам ТОВ «Авто Бізнес Транс» за ефективне та якісне надання послуг у сфері перевезення вантажним транспортом.
У процесі співпраці ТОВ «Авто Бізнес Транс» проявив себе як надійний партнер та професійна, надійна команда, націлена на досягнення результату. Вміють слухати свого Клієнта і розуміти його потребу. Ми задоволенні якістю послуг перевезення і рівнем сервісу при доставці/вивозу с/г шин.
Враховуючи позитивний досвід співпраці, ми рекомендуємо ТОВ «Авто Бізнес Транс» як надійного партнера, який завжди ретельно виконує взяті на себе зобов'язання та гарантує високу якість послуги перевезення.
Бажаємо колективу ТОВ «Авто Бізнес Транс» подальших успіхів, динамічного розвитку, стабільності та надійних партнерів.

LLC UGTC TRADE

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Торгово-транспортна компанія Форвард» ця компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер.
Головною відмінною рисою роботи «ТТК Форвард» є висока організованість та оперативність співробітників, готовність швидко реагувати на зміну обставин. Вміють чути свого Клієнта й розуміти його потреби. Ми задоволені якістю послуги перевезення та рівнем сервісу під час доставлення/вивезення нашої продукції з України в Молдову.
Зважаючи на вищесказане, ми хотіли б відзначити високий потенціал компанії «ТТК Форвард». Рекомендуємо як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.

ПрАТ «БОГУСЛАВСЬКА СІЛЬГОСПТЕХНІКА»

Менеджер ЗЕД, Анна Діденко
Наша компанія співпрацює з компанією ТОВ «Авто Бізнес Транс» за напрямком Україна — Польща по перевезенню сільськогосподарської техніки.
При виконанні наших замовлень ця компанія неодноразово підтвердила свій високий професійний статус, надійність та компетентність.
Доставка, завантаження/вивантаження виконуються вчасно та з відмінною якістю. Вантаж завжди доставляється у повному збереженні та згідно домовленостей по строкам. Співробітники компанії справляються зі своїми обов'язками та приємні у спілкуванні.
Ми задоволені співробітництвом з ТОВ «Авто Бізнес Транс» та готові рекомендувати як відповідального та надійного партнера!
review

ТОВ "Мультифарб"

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Авто Бізнес Транс» компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер. Головною відмінністю роботи «Авто Бізнес Транс» є висока організованість та оперативність співробітників, готовність швидко реагувати на зміну обставин. Вміють чути свого Клієнта та розуміти його потреби. Ми задоволені якістю послуги перевезення та рівнем сервісу під час доставлення/вивезення нашої продукції, як-от фарб, розчинників, клею. Ми хотіли б зауважити високий потенціал компанії «Авто Бізнес Транс». Рекомендуємо як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.
review

ТОВ "Науково-виробниче підприємство "МІАН"

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Авто Бізнес Транс» компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер.
Основними перевагами роботи з «Авто Бізнес Транс» є високий професіоналізм та оперативність співробітників компанії, вміння швидко реагувати на зміну обставин та формувати необхідну пропозицію відповідно до запиту та потреб замовника. Ми задоволені якістю послуг перевезення та рівнем сервісу під час доставки сировини та вивезенні готової продукції (травмобезпечна гумова плитка, дитяче та спортивне обладнання для ігрових майданчиків та парків).
Хочемо зазначити високий потенціал компанії «Авто Бізнес Транс» та рекомендувати як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.

Міжміські перевезення

Підприємство «Авто Бізнес Транс» здійснює транспортування вантажу у межах держави.

Вантажоперевезення передбачають перевезення продукції різного типу.

Особливості компанії «Авто Бізнес Транс»

Організація працює в ніші послуг транспортування продукції 10 років. Наша організація зайняла високі місця та обійшла конкурентів завдяки різним особливостям.

Ми маємо солідний парк вантажівок. У ньому більше марок:

 • суховантажів;
 • з брезентом;
 • з рефрижератором;
 • з бортовим кузовом.

Усі машини відрізняються об’ємом. Ми маємо мобільні вантажні таксі, призначені для переміщення до 1000 кілограм. Також представлені транспортні засоби, здатні переміщувати сільськогосподарську техніку вагою до 22 тонн.

Ми забезпечуємо 100 % безпеку вантажу. Відповідальність несуть працівники підприємства. У кузові представлені надійні елементи для кріплення. Вони кріплять продукцію, що не дозволяють їй рухатися.

Фірма «Авто Бізнес Транс» займається корпоративним переїздом. У нас є команда досвідчених вантажників. Їхні обов’язки:

 • завантаження розвантаження;
 • розбирання/складання;
 • упаковка.

Працівники дбайливо ставляться до побутової техніки. Допомагають розставити майно в офісі. Найнявши працівників, ви позбавите себе безлічі проблем.

Додаткові послуги

Невеликий обсяг товару? Вам не потрібно замовляти окремий автомобіль. У нас передбачена послуга попутного довантаження.

Ваше майно буде складено в автомобіль, що їде за необхідним маршрутом: Вінниця — Запоріжжя чи до іншої частини держави. Так ви заощадите гроші.

Замовте вантажоперевезення в компанії «Авто Бізнес Транс»

Щоб оформити перевезення в автомобільній фірмі, зв’яжіться зі спеціалістами. Вони дадуть відповідь на запитання, нададуть потрібну інформацію. Розкажуть про особливості співпраці. Допоможуть зорієнтуватися в особливостях вантажоперевезень. Дадуть кваліфіковані поради. Обов’язково буде підписано угоду. Менеджери розрахують, скільки коштуватиме перевезення. Додатково прораховується зручний маршрут.

Робот із підприємством «Авто Бізнес Транс» гарантує якісні послуги. Ми транспортуємо вантажі різного типу — цемент, фермерські, сипучі, продуктові, на палетах, виробничі та інші.

Взаємодія з фірмою забезпечить винятково добрі емоції. Ви будете задоволені послугами та вартістю.