call

Вантажне таксі

Від :
До:
Тип автомобіля:

Вантажне таксі

Послуга
Особливості
Ціна
Автомобілі вантажопідйомністю до 2 тонн
Тип кузова: тент, рефрижератор, ізотерм, відкритий, суцільнометалевий
Д/Ш/В: 3.5м / 1,8м / 2м
Об’єм: 20 м³
Палетомісце: 4 шт
Додаткові опції: Можливий гідроборт
від 8 грн/км
Автомобілі вантажопідйомністю до 5 тонн
Тип кузова: тент, рефрижератор, ізотерм, відкритий, суцільнометалевий
Д/Ш/В: 6м / 2.45м / 2.40м
Об’єм: 50 м³
Палетомісце: 12 шт
Додаткові опції: Можливий гідроборт або маніпулятор
від 13 грн/км
Автомобілі вантажопідйомністю до 10 тонн
Тип кузова: тент, рефрижератор, ізотерм, відкритий, суцільнометалевий
Д/Ш/В: 7.40м / 2.45м / 2.60м
Об’єм: 60 м³
Палетомісце: 18 шт
Додаткові опції: Можливий гідроборт або маніпулятор
від 16 грн/км
Автомобілі вантажопідйомністю до 20 тонн
Тип кузова: тент, рефрижератор, ізотерм, відкритий, суцільнометалевий
Д/Ш/В: 13.6м / 2.45м / 2.80м
Об’єм: 60 м³
Палетомісце: 33 шт
Додаткові опції: Можливий гідроборт або маніпулятор
від 23 грн/км

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ

Вантажне таксі
  • ШВИДКІСТЬ:

   Подача авто протягом 1 години після замовлення та перевезення вантажів від 0.5 до 60 тонн на 1 авто!
  • БЕЗПЕКА:

   Несемо повну відповідальність за збереження вантажу!
  • КОМФОРТ:

   Ввічливий та надійний персонал, супровід та відстеження вантажів, консолідація та зберігання
  • ТЕХНІКА:

   Спецтехніка, негабаритні та температурні перевезення
  • 24/7:

   Супровід вантажів 24/7

Відгуки наших клієнтів

ТОВ «АГРОТЕК-ІНВЕСТ»

Семіусов А.Т., Директор ТОВ «АГРОТЕК-Інвест»
ТОВ «Агротек-Інвест» є офіційним дилером John Deere в Україні, провідного виробника сільськогосподарської техніки. Одним з напрямків діяльності нашої компанії є поставки с/г шин, брендів: MICHETIX, KLEBER, FIRESTONE.
Отож, даним листом ТОВ «Агротек-Інвест» висловлює подяку співробітникам ТОВ «Авто Бізнес Транс» за ефективне та якісне надання послуг у сфері перевезення вантажним транспортом.
У процесі співпраці ТОВ «Авто Бізнес Транс» проявив себе як надійний партнер та професійна, надійна команда, націлена на досягнення результату. Вміють слухати свого Клієнта і розуміти його потребу. Ми задоволенні якістю послуг перевезення і рівнем сервісу при доставці/вивозу с/г шин.
Враховуючи позитивний досвід співпраці, ми рекомендуємо ТОВ «Авто Бізнес Транс» як надійного партнера, який завжди ретельно виконує взяті на себе зобов'язання та гарантує високу якість послуги перевезення.
Бажаємо колективу ТОВ «Авто Бізнес Транс» подальших успіхів, динамічного розвитку, стабільності та надійних партнерів.

LLC UGTC TRADE

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Торгово-транспортна компанія Форвард» ця компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер.
Головною відмінною рисою роботи «ТТК Форвард» є висока організованість та оперативність співробітників, готовність швидко реагувати на зміну обставин. Вміють чути свого Клієнта й розуміти його потреби. Ми задоволені якістю послуги перевезення та рівнем сервісу під час доставлення/вивезення нашої продукції з України в Молдову.
Зважаючи на вищесказане, ми хотіли б відзначити високий потенціал компанії «ТТК Форвард». Рекомендуємо як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.

ПрАТ «БОГУСЛАВСЬКА СІЛЬГОСПТЕХНІКА»

Менеджер ЗЕД, Анна Діденко
Наша компанія співпрацює з компанією ТОВ «Авто Бізнес Транс» за напрямком Україна — Польща по перевезенню сільськогосподарської техніки.
При виконанні наших замовлень ця компанія неодноразово підтвердила свій високий професійний статус, надійність та компетентність.
Доставка, завантаження/вивантаження виконуються вчасно та з відмінною якістю. Вантаж завжди доставляється у повному збереженні та згідно домовленостей по строкам. Співробітники компанії справляються зі своїми обов'язками та приємні у спілкуванні.
Ми задоволені співробітництвом з ТОВ «Авто Бізнес Транс» та готові рекомендувати як відповідального та надійного партнера!
review

ТОВ "Мультифарб"

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Авто Бізнес Транс» компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер. Головною відмінністю роботи «Авто Бізнес Транс» є висока організованість та оперативність співробітників, готовність швидко реагувати на зміну обставин. Вміють чути свого Клієнта та розуміти його потреби. Ми задоволені якістю послуги перевезення та рівнем сервісу під час доставлення/вивезення нашої продукції, як-от фарб, розчинників, клею. Ми хотіли б зауважити високий потенціал компанії «Авто Бізнес Транс». Рекомендуємо як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.
review

ТОВ "Науково-виробниче підприємство "МІАН"

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Авто Бізнес Транс» компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер.
Основними перевагами роботи з «Авто Бізнес Транс» є високий професіоналізм та оперативність співробітників компанії, вміння швидко реагувати на зміну обставин та формувати необхідну пропозицію відповідно до запиту та потреб замовника. Ми задоволені якістю послуг перевезення та рівнем сервісу під час доставки сировини та вивезенні готової продукції (травмобезпечна гумова плитка, дитяче та спортивне обладнання для ігрових майданчиків та парків).
Хочемо зазначити високий потенціал компанії «Авто Бізнес Транс» та рекомендувати як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.

Вантажне таксі

Один із способів транспортування маленьких вантажів — наймати компактні автомобілі. Заданий метод — комфортний для власника майна з матеріальної точки зору. Він заощадить грошові ресурси.

Підприємство «АвтоБізнесТранс» виконує якісні послуги вантажного таксі. Оренда машини дешева.

Ми надаємо послуги на заданому ринку більш як 10 років. Нам вірять сотні клієнтів. Ми добре знаємо, як здійснювати гарні послуги.

Які предмети постачаємо

Ми доставкою вантажів будь-якого типу:

 • меблі тощо;
 • сантехніка тощо;
 • торгове обладнання;
 • продукти що швидко псуються;
 • інше.

У фірмовому гаражі різноманітні фургони. Перед відправленням у дорогу кожна машина обов’язково проходить діагностику. Такий підхід нейтралізує непередбачені ситуації у дорозі. У екіпажі — досвідчені працівники. Вони несуть стовідсоткову відповідальність за забезпечення безпеки майна.

Як оформити заявку

Зв’яжіться з менеджером та надайте усі потрібні дані:

 • місце завантаження;
 • дату та час;
 • розмір предметів.

Якщо вам потрібні також вкажіть це. Співробітник компанії набере команду професійних спеціалістів. Їхні завдання:

 • розбирання предметів меблів;
 • запакування;
 • проведення вантажно-розвантажувальних робіт;
 • підйом на поверх;
 • комплектація;
 • розстановка в будинку.

Відразу здійснюється розрахунок вартості оренди автомобіля. Вона може бути за відстань або за витрачений час. Вартість обговорюється з замовником та залишається без змін. В фірми АБТ немає незрозумілих платежів.

Здебільшого для вантажного таксі не укладається угода. Якщо він вам потрібен — документ буде підготовлено та підписано.

Збереження майна

Ми забезпечуємо 100 % захист вантажу. Наші фахівці акуратно звертаються з усіма предметами. Всередині автомобілів використовуються надійні фіксатори. Вони гарантовано утримують вантаж. Він не буде зламаний у дорозі.

Фірма «Авто Бізнес Транс» надає послуги без святкових днів. Ми переміщуємо промислове обладнання цілодобово. Логісти розраховують ідеальний шлях — щоби ви заощадили фінансові ресурси.

Позитивні особливості фірми АвтоБізнесТранс

 1. Дотримання термінів.
 2. Професіоналізм.
 3. Адекватна вартість.
 4. Вибір авто.

Робота з організацією АвтоБізнесТранс подарує вам хороші емоції. Ви знов звертатиметеся саме до нас.

Чи є питання? Телефонуйте фахівцям. Вони нададуть необхідну інформацію, розкажуть, як буде збудовано роботу. Дадуть свої кваліфіковані поради. На сторінках сайту представлені телефони, є вікно для онлайн-спілкування.