call

Організація перевезення Житомир

Від :
До:
Тип автомобіля:

Організація перевезення Житомир

Послуга
Особливості
Ціна
Послуга 2
500 грн
Послуга
950 грн

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ

Організація перевезення Житомир
  • ШВИДКІСТЬ:

   подача авто протягом 1 години після замовлення та перевезення вантажів від 0.5 до 60 тонн на 1 авто!
  • БЕЗПЕКА:

   Несемо повну відповідальність за збереження вантажу!
  • КОМФОРТ:

   Ввічливий та надійний персонал, супровід та відстеження вантажів, консолідація та зберігання
  • ТЕХНІКА:

   Спецтехніка, негабаритні та температурні перевезення
  • 24/7:

   Супровід вантажів 24/7

Відгуки наших клієнтів

ТОВ «АГРОТЕК-ІНВЕСТ»

Семіусов А.Т., Директор ТОВ «АГРОТЕК-Інвест»
ТОВ «Агротек-Інвест» є офіційним дилером John Deere в Україні, провідного виробника сільськогосподарської техніки. Одним з напрямків діяльності нашої компанії є поставки с/г шин, брендів: MICHETIX, KLEBER, FIRESTONE.
Отож, даним листом ТОВ «Агротек-Інвест» висловлює подяку співробітникам ТОВ «Авто Бізнес Транс» за ефективне та якісне надання послуг у сфері перевезення вантажним транспортом.
У процесі співпраці ТОВ «Авто Бізнес Транс» проявив себе як надійний партнер та професійна, надійна команда, націлена на досягнення результату. Вміють слухати свого Клієнта і розуміти його потребу. Ми задоволенні якістю послуг перевезення і рівнем сервісу при доставці/вивозу с/г шин.
Враховуючи позитивний досвід співпраці, ми рекомендуємо ТОВ «Авто Бізнес Транс» як надійного партнера, який завжди ретельно виконує взяті на себе зобов'язання та гарантує високу якість послуги перевезення.
Бажаємо колективу ТОВ «Авто Бізнес Транс» подальших успіхів, динамічного розвитку, стабільності та надійних партнерів.

LLC UGTC TRADE

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Торгово-транспортна компанія Форвард» ця компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер.
Головною відмінною рисою роботи «ТТК Форвард» є висока організованість та оперативність співробітників, готовність швидко реагувати на зміну обставин. Вміють чути свого Клієнта й розуміти його потреби. Ми задоволені якістю послуги перевезення та рівнем сервісу під час доставлення/вивезення нашої продукції з України в Молдову.
Зважаючи на вищесказане, ми хотіли б відзначити високий потенціал компанії «ТТК Форвард». Рекомендуємо як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.

ПрАТ «БОГУСЛАВСЬКА СІЛЬГОСПТЕХНІКА»

Менеджер ЗЕД, Анна Діденко
Наша компанія співпрацює з компанією ТОВ «Авто Бізнес Транс» за напрямком Україна — Польща по перевезенню сільськогосподарської техніки.
При виконанні наших замовлень ця компанія неодноразово підтвердила свій високий професійний статус, надійність та компетентність.
Доставка, завантаження/вивантаження виконуються вчасно та з відмінною якістю. Вантаж завжди доставляється у повному збереженні та згідно домовленостей по строкам. Співробітники компанії справляються зі своїми обов'язками та приємні у спілкуванні.
Ми задоволені співробітництвом з ТОВ «Авто Бізнес Транс» та готові рекомендувати як відповідального та надійного партнера!
review

ТОВ "Мультифарб"

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Авто Бізнес Транс» компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер. Головною відмінністю роботи «Авто Бізнес Транс» є висока організованість та оперативність співробітників, готовність швидко реагувати на зміну обставин. Вміють чути свого Клієнта та розуміти його потреби. Ми задоволені якістю послуги перевезення та рівнем сервісу під час доставлення/вивезення нашої продукції, як-от фарб, розчинників, клею. Ми хотіли б зауважити високий потенціал компанії «Авто Бізнес Транс». Рекомендуємо як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.
review

ТОВ "Науково-виробниче підприємство "МІАН"

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Авто Бізнес Транс» компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер.
Основними перевагами роботи з «Авто Бізнес Транс» є високий професіоналізм та оперативність співробітників компанії, вміння швидко реагувати на зміну обставин та формувати необхідну пропозицію відповідно до запиту та потреб замовника. Ми задоволені якістю послуг перевезення та рівнем сервісу під час доставки сировини та вивезенні готової продукції (травмобезпечна гумова плитка, дитяче та спортивне обладнання для ігрових майданчиків та парків).
Хочемо зазначити високий потенціал компанії «Авто Бізнес Транс» та рекомендувати як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.

Організація перевезення Житомир

Транспортна компанія «Авто Бізнес Транс» здійснює перевезення в Житомирі. Ми працюємо з вантажами різного типу. У нашому автопарку представлені різні автомобілі, що відрізняються вантажопідйомністю та об’ємом кузова. Транспортний засіб підбирається залежно від типу вантажів та маршруту.

Як замовити автоперевезення в Житомирі

Якщо вас цікавлять якісні автоперевезення в Житомирі, зв’яжіться з нашим менеджером та надайте таку інформацію:

 • дату та час, коли вам потрібна машина;
 • тип та розмір вантажу;
 • маршрут слідування.

Консультанти підберуть оптимальний автомобіль, розрахують вартість перевезення — ціна буде незмінною. У нас немає прихованих та додаткових платежів, які озвучуються вже після транспортування вантажу.

На вантажоперевезення Житомиром ціна залежить не тільки від протяжності маршруту, але й від можливих простоїв автомобіля. Наприклад, якщо передбачається тривале завантаження машини, то можливий тариф грн/година.

Наша компанія веде прозору діяльність, тому на вантажоперевезення в Житомирі вартість фіксується в договорі.

Додаткові послуги

Серед основної додаткової послуги — завантаження та розвантаження меблів. Наші вантажники — кваліфіковані, акуратні, ввічливі. Їхнє завдання не тільки завантаження та вивантаження меблів, а й:

 • збирання;
 • упакування;
 • фіксація в кузові;
 • розпакування;
 • розміщення.

Квартирний та офісний переїзд у Житомирі в нас замовляють часто — ми довели свою акуратність, відповідальність та оперативність. Можете не хвилюватися за цілісність свого майна.

Перевезення з Житомира по Україні

Компанія «Авто Бізнес Транс» здійснює не тільки перевезення вантажів Житомиром, але й по всій Україні. Ми працюємо з:

 • харчовими продуктами, у тому числі такими, що швидко псуються;
 • сільськогосподарською та фермерською продукцією;
 • побутовою технікою;
 • торговим та холодильним обладнанням;
 • автомобільними шинами;
 • та іншими різновидами вантажів.

Для транспортування використовуються профільні автомобілі, що ідеально підходять під особливості продукції:

 • рефрижератори;
 • цистерни;
 • фури та ін.

Крім того, ми займаємося транспортуванням важкої техніки — бульдозерів, комбайнів та іншої. Для цього залучені трали вантажопідйомністю до 20 тонн.

Залишилися питання чи потрібна додаткова інформація? Зв’яжіться з нашими консультантами за вказаними на сайті контактами.