call

Вивіз сміття

Звідки :
Куди:
Тип автомобіля:

Вивіз сміття

Послуга
Особливості
Вартість
Автомобілі вантажопідйомністю до 2 тонн
Тип кузова: тент, рефрижератор, ізотерм, відкритий, суцільнометалевий
Д/Ш/В: 3.5м / 1,8м / 2м
Об’єм: 20 м³
Палетомісце: 4 шт
Додаткові опції: Можливий гідроборт
від 8 грн/км
Автомобілі вантажопідйомністю до 5 тонн
Тип кузова: тент, рефрижератор, ізотерм, відкритий, суцільнометалевий
Д/Ш/В: 6м / 2.45м / 2.40м
Об’єм: 50 м³
Палетомісце: 12 шт
Додаткові опції: Можливий гідроборт або маніпулятор
від 13 грн/км
Автомобілі вантажопідйомністю до 10 тонн
Тип кузова: тент, рефрижератор, ізотерм, відкритий, суцільнометалевий
Д/Ш/В: 7.40м / 2.45м / 2.60м
Об’єм: 60 м³
Палетомісце: 18 шт
Додаткові опції: Можливий гідроборт або маніпулятор
від 16 грн/км
Автомобілі вантажопідйомністю до 20 тонн
Тип кузова: тент, рефрижератор, ізотерм, відкритий, суцільнометалевий
Д/Ш/В: 13.6м / 2.45м / 2.80м
Об’єм: 60 м³
Палетомісце: 33 шт
Додаткові опції: Можливий гідроборт або маніпулятор
від 23 грн/км

ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З НАМИ

Вивіз сміття
  • ШВИДКІСТЬ:

   Подача авто протягом 1 години після замовлення та перевезення вантажів від 0.5 до 60 тонн на 1 авто!
  • БЕЗПЕКА:

   Несемо повну відповідальність за збереження вантажу!
  • КОМФОРТ:

   Ввічливий та надійний персонал, супровід та відстеження вантажів, консолідація та зберігання
  • ТЕХНІКА:

   Спецтехніка, негабаритні та температурні перевезення
  • 24/7:

   Супровід вантажів 24/7

Відгуки наших клієнтів

відгук

ТОВ "Мультифарб"

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Авто Бізнес Транс» компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер. Головною відмінністю роботи «Авто Бізнес Транс» є висока організованість та оперативність співробітників, готовність швидко реагувати на зміну обставин. Вміють чути свого Клієнта та розуміти його потреби. Ми задоволені якістю послуги перевезення та рівнем сервісу під час доставлення/вивезення нашої продукції, як-от фарб, розчинників, клею. Ми хотіли б зауважити високий потенціал компанії «Авто Бізнес Транс». Рекомендуємо як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.
відгук

ТОВ "Науково-виробниче підприємство "МІАН"

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Авто Бізнес Транс» компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер.
Основними перевагами роботи з «Авто Бізнес Транс» є високий професіоналізм та оперативність співробітників компанії, вміння швидко реагувати на зміну обставин та формувати необхідну пропозицію відповідно до запиту та потреб замовника. Ми задоволені якістю послуг перевезення та рівнем сервісу під час доставки сировини та вивезенні готової продукції (травмобезпечна гумова плитка, дитяче та спортивне обладнання для ігрових майданчиків та парків).
Хочемо зазначити високий потенціал компанії «Авто Бізнес Транс» та рекомендувати як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.

Вивіз сміття

Є будівельне сміття? Фірма АБТ виконає вивіз по Україні. Ми працюємо з будь-якими розмірами — у мішках, навалом.

Фірма АБТ працює на профільному ринку автомобільних послуг більш ніж 10-ть років. У нас представлений сучасний гараж із широким вибором самоскидів. Крім того виконується послуга вантажників.

Як організований вивіз

 1. Збір.
 2. Спуск із квартири.
 3. Завантаження.
 4. Відправлення на звалище.
 5. Утилізація.

Для замовлення транспортного засобу зв’яжіться з спеціалістами за написаними на сайті контактами. Співробітники компанії дадуть відповідь на запит і виберуть самоскид. Якщо треба вантажники, обов’язково повідомте. Ми займаємося перевезеннями без вихідних.

Безліч машин

Фірма АвтоБізнесТранс пропонує великий вибір автомобілів. У нашому гаражі є машини будь-якої вантажопідйомності. Ми виберемо самоскид точно під розмір і різновид вантажу — від декількох пакетів до величезних обсягів.

Наша Організація займається вивезенням:

 • деревини;
 • шпалер;
 • плитки;
 • металоконструкцій;
 • та іншого будівельного сміття.

Крім того працюємо з побутовим сміттям. утилізуємо шафи, предмети, що залишилися від минулих власників приміщення. Вам не доведеться ні про що хвилюватися.

Якщо розміри достатньо солідні, передбачимо спеціалізовану систему для його скидання. Як варіант, може бути створений міцний рукав, через який сміття буде моментально транспортовано через вікно до автомобіля. Це оптимізує процес. Після проведення робіт ми приберемо навколо під’їзду, і вам не потрібно буде слухати нервові репліки сусідів.

Переваги підприємства АБТ

Ми надаємо послуги на профільному ринку понад десять років. Кваліфікація працівників гарантує належну якість послуг. У команді — професійні співробітники. Вони знають, як усе зробити.

Транспортні засоби подаються суворо у обумовлену годину. У нас не буває вихідних, ми раді вивезти сміття в суботу.

Щоб зробити замовлення, поспілкуйтеся з працівниками за вказаними на сайті контактними даними. Співробітники нададуть бажану інформацію, розкажуть, як буде організовано роботу. За вашим бажанням може бути оформлений акт. Вартість визначається відразу й погоджується. Ціна залишається незмінною. У нас немає незрозумілих комісій. Запевняємо, ви будете задоволені якістю послуг і знов звернетеся до підприємства АБТ.