call

Перевезення техніки на тралі

Звідки :
Куди:
Тип автомобіля:

Перевезення техніки на тралі

Послуга
Особливості
Вартість
Автомобілі вантажопідйомністю до 2 тонн
Тип кузова: тент, рефрижератор, ізотерм, відкритий, суцільнометалевий
Д/Ш/В: 3.5м / 1,8м / 2м
Об’єм: 20 м³
Палетомісце: 4 шт
Додаткові опції: Можливий гідроборт
від 8 грн/км
Автомобілі вантажопідйомністю до 5 тонн
Тип кузова: тент, рефрижератор, ізотерм, відкритий, суцільнометалевий
Д/Ш/В: 6м / 2.45м / 2.40м
Об’єм: 50 м³
Палетомісце: 12 шт
Додаткові опції: Можливий гідроборт або маніпулятор
від 13 грн/км
Автомобілі вантажопідйомністю до 10 тонн
Тип кузова: тент, рефрижератор, ізотерм, відкритий, суцільнометалевий
Д/Ш/В: 7.40м / 2.45м / 2.60м
Об’єм: 60 м³
Палетомісце: 18 шт
Додаткові опції: Можливий гідроборт або маніпулятор
від 16 грн/км
Автомобілі вантажопідйомністю до 20 тонн
Тип кузова: тент, рефрижератор, ізотерм, відкритий, суцільнометалевий
Д/Ш/В: 13.6м / 2.45м / 2.80м
Об’єм: 60 м³
Палетомісце: 33 шт
Додаткові опції: Можливий гідроборт або маніпулятор
від 23 грн/км

ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З НАМИ

Перевезення техніки на тралі
  • ШВИДКІСТЬ:

   Подача авто протягом 1 години після замовлення та перевезення вантажів від 0.5 до 60 тонн на 1 авто!
  • БЕЗПЕКА:

   Несемо повну відповідальність за збереження вантажу!
  • КОМФОРТ:

   Ввічливий та надійний персонал, супровід та відстеження вантажів, консолідація та зберігання
  • ТЕХНІКА:

   Спецтехніка, негабаритні та температурні перевезення
  • 24/7:

   Супровід вантажів 24/7

Відгуки наших клієнтів

відгук

ТОВ "Мультифарб"

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Авто Бізнес Транс» компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер. Головною відмінністю роботи «Авто Бізнес Транс» є висока організованість та оперативність співробітників, готовність швидко реагувати на зміну обставин. Вміють чути свого Клієнта та розуміти його потреби. Ми задоволені якістю послуги перевезення та рівнем сервісу під час доставлення/вивезення нашої продукції, як-от фарб, розчинників, клею. Ми хотіли б зауважити високий потенціал компанії «Авто Бізнес Транс». Рекомендуємо як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.
відгук

ТОВ "Науково-виробниче підприємство "МІАН"

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Авто Бізнес Транс» компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер.
Основними перевагами роботи з «Авто Бізнес Транс» є високий професіоналізм та оперативність співробітників компанії, вміння швидко реагувати на зміну обставин та формувати необхідну пропозицію відповідно до запиту та потреб замовника. Ми задоволені якістю послуг перевезення та рівнем сервісу під час доставки сировини та вивезенні готової продукції (травмобезпечна гумова плитка, дитяче та спортивне обладнання для ігрових майданчиків та парків).
Хочемо зазначити високий потенціал компанії «Авто Бізнес Транс» та рекомендувати як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.

Перевезення техніки на тралі

Фірма «Авто Бізнес Транс» здійснює послуги перевезення будівельної техніки. До того ж ми працюємо з іншою дорожньою технікою. Здебільшого вона не зуміє добиратися до точки призначення своїм ходом. Саме тому потрібно експлуатувати спеціальні вантажівки.

В парку підприємства використовуються спеціалізовані трали. Вони рекомендовані на високу вантажопідйомність. Наші працівники підберуть машини під певний вид техніки.

Особливості низькорамного трала

Перевезення низькорамним тралом — оптимальний метод для важкої дорожньої техніки. Це особливі платформи з великою числом осей. Вони мають гідравлічну підвіску. Висота заїзду зазвичай не перевищує 95 см. Це спрощує завантаження техніки.

Підвищена чисельність осей дозволяє однаково розподілити навантаження. Унаслідок цього вдається транспортувати велику техніку.

Низькорамний трал ідеально підходить під транспортування дорожньої техніки, тому що вона може своїм ходом заїхати на платформу. Для цього застосовуються пандуси, що опускаються.

Додатково до цього створюється надійний рівень безпеки. Автомобілі не падають. Будівельну техніку вдається транспортувати під компактними лініями електропередач та у тунелях.

Додатково може здійснюватися фіксація трактора з використанням спеціалізованих елементів. Крани не розгойдуватимуться.

Плюс компанії АБТ

Якщо вам треба транспортування негабаритного вантажу, звертайтеся до транспортної компанії «Авто Бізнес Транс». У нас є вантажопідйомні трейлери.

Співробітники транспортної компанії здійснять точний розрахунок оптимального шляху. Такий підхід дозволить зменшити час перевезення та зменшити фінансові витрати.

На маршруті прямування не буде тунелів, непростих поворотів, поганої дороги.

На вартість доставки надають вплив певні чинники:

 • маса;
 • особливості логістики;
 • тип техніки.

Спеціалісти роблять оперативний прорахунок тарифу. Вартість погоджується із власником техніки та без змін. У нас обґрунтована тарифікація. На звернення надамо деталізовану калькуляцію.

Крім того здійснюється підготовка актів. Обов’язково підписується контракт, у ньому прописуються обов’язки клієнта та підприємства.

Чи є питання? Зв’яжіться з консультантами Фірми за опублікованими контактами.