call

Перевезення великогабаритних вантажів

Звідки :
Куди:
Тип автомобіля:

Перевезення великогабаритних вантажів

Послуга
Особливості
Вартість
Автомобілі вантажопідйомністю до 2 тонн
Тип кузова: тент, рефрижератор, ізотерм, відкритий, суцільнометалевий
Д/Ш/В: 3.5м / 1,8м / 2м
Об’єм: 20 м³
Палетомісце: 4 шт
Додаткові опції: Можливий гідроборт
від 8 грн/км
Автомобілі вантажопідйомністю до 5 тонн
Тип кузова: тент, рефрижератор, ізотерм, відкритий, суцільнометалевий
Д/Ш/В: 6м / 2.45м / 2.40м
Об’єм: 50 м³
Палетомісце: 12 шт
Додаткові опції: Можливий гідроборт або маніпулятор
від 13 грн/км
Автомобілі вантажопідйомністю до 10 тонн
Тип кузова: тент, рефрижератор, ізотерм, відкритий, суцільнометалевий
Д/Ш/В: 7.40м / 2.45м / 2.60м
Об’єм: 60 м³
Палетомісце: 18 шт
Додаткові опції: Можливий гідроборт або маніпулятор
від 16 грн/км
Автомобілі вантажопідйомністю до 20 тонн
Тип кузова: тент, рефрижератор, ізотерм, відкритий, суцільнометалевий
Д/Ш/В: 13.6м / 2.45м / 2.80м
Об’єм: 60 м³
Палетомісце: 33 шт
Додаткові опції: Можливий гідроборт або маніпулятор
від 23 грн/км

ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З НАМИ

Перевезення великогабаритних вантажів
  • ШВИДКІСТЬ:

   Подача авто протягом 1 години після замовлення та перевезення вантажів від 0.5 до 60 тонн на 1 авто!
  • БЕЗПЕКА:

   Несемо повну відповідальність за збереження вантажу!
  • КОМФОРТ:

   Ввічливий та надійний персонал, супровід та відстеження вантажів, консолідація та зберігання
  • ТЕХНІКА:

   Спецтехніка, негабаритні та температурні перевезення
  • 24/7:

   Супровід вантажів 24/7

Відгуки наших клієнтів

відгук

ТОВ "Мультифарб"

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Авто Бізнес Транс» компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер. Головною відмінністю роботи «Авто Бізнес Транс» є висока організованість та оперативність співробітників, готовність швидко реагувати на зміну обставин. Вміють чути свого Клієнта та розуміти його потреби. Ми задоволені якістю послуги перевезення та рівнем сервісу під час доставлення/вивезення нашої продукції, як-от фарб, розчинників, клею. Ми хотіли б зауважити високий потенціал компанії «Авто Бізнес Транс». Рекомендуємо як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.
відгук

ТОВ "Науково-виробниче підприємство "МІАН"

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Авто Бізнес Транс» компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер.
Основними перевагами роботи з «Авто Бізнес Транс» є високий професіоналізм та оперативність співробітників компанії, вміння швидко реагувати на зміну обставин та формувати необхідну пропозицію відповідно до запиту та потреб замовника. Ми задоволені якістю послуг перевезення та рівнем сервісу під час доставки сировини та вивезенні готової продукції (травмобезпечна гумова плитка, дитяче та спортивне обладнання для ігрових майданчиків та парків).
Хочемо зазначити високий потенціал компанії «Авто Бізнес Транс» та рекомендувати як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.

Перевезення великогабаритних вантажів

Перевезення великогабаритних вантажів — головний напрямок функціонування компанії «Авто Бізнес Транс». Ми працюємо з вантажами будь-якого виду. У фірмовому автомобільному парку наявні вантажівки, експлуатовані для різноманітних видів товарів. Працювати з нами — взаємовигідно. До того ж у нас можна замовити постачання негабаритних вантажів.

Ми надаємо послуги не тільки у містах, а й районі, розташованих у безпосередній близькості регіонах та по всій Україні. Наші водії забезпечують надійну якість послуг. Ваш товар буде довезено оперативно.

Особливості доставки великогабаритних вантажів

Переміщення важкоатлетних вантажів передбачає дотримання встановлених умов. Необхідно підготувати транспортний засіб. Це надасть можливість виключити НП у маршруті. Транспортний засіб підбирається акуратно — він мусить відповідати вантажу. Як варіант, залучається важка техніка. Також, здебільшого залучені крани для розвантаження.

В конкретних випадках треба підписати документи на рух дорогами. Дозвіл використовується, якщо продукція занадто великовагова. Або виходить за норми дозволених габаритів.

Що належить до великогабаритних вантажів

Описуваний різновид транспортування допускає транспортувати:

 • великовагову техніку;
 • комбайни та трактори;
 • спеціалізовану техніку;
 • заводське обладнання.

Позитивні особливості компанії АБТ

Перевезення великогабаритних вантажів передбачає особливу надійність. Підприємство «Авто Бізнес Транс» веде діяльність на профільному ринку більше 10-ть років. У нас є великий досвід. Наші фахівці — досвідчені. Вони знають, як надійно виконати завдання.

Ми забезпечуємо збереження товару. У нас застосовуються міцні кріплення. Вони фіксують техніку у кузові. Вантаж не підстрибуватиме і не подряпається. Ми гарантуємо надійність!

У нашому автопарку представлені вантажівки різних типів. Фахівці виберуть транспортний засіб, ідеальну для вашого товару. Логісти розроблять шлях — підберуть найкращий варіант, що дозволить заощадити гроші.

Щоби виписати транспортний засіб для транспортування — зв’яжіться з нашими менеджерами. Вони розкажуть, як буде проходити робота. Обов’язково розробляється договір. Тариф розраховується заздалегідь і залишається незмінною. Взаємодія з нами гарантує вам приємні емоції та матеріальні вигоди.