call

Перевезення кабелю

Звідки :
Куди:
Тип автомобіля:

Перевезення кабелю

Послуга
Особливості
Вартість
Автомобілі вантажопідйомністю до 2 тонн
Тип кузова: тент, рефрижератор, ізотерм, відкритий, суцільнометалевий
Д/Ш/В: 3.5м / 1,8м / 2м
Об’єм: 20 м³
Палетомісце: 4 шт
Додаткові опції: Можливий гідроборт
від 8 грн/км
Автомобілі вантажопідйомністю до 5 тонн
Тип кузова: тент, рефрижератор, ізотерм, відкритий, суцільнометалевий
Д/Ш/В: 6м / 2.45м / 2.40м
Об’єм: 50 м³
Палетомісце: 12 шт
Додаткові опції: Можливий гідроборт або маніпулятор
від 13 грн/км
Автомобілі вантажопідйомністю до 10 тонн
Тип кузова: тент, рефрижератор, ізотерм, відкритий, суцільнометалевий
Д/Ш/В: 7.40м / 2.45м / 2.60м
Об’єм: 60 м³
Палетомісце: 18 шт
Додаткові опції: Можливий гідроборт або маніпулятор
від 16 грн/км
Автомобілі вантажопідйомністю до 20 тонн
Тип кузова: тент, рефрижератор, ізотерм, відкритий, суцільнометалевий
Д/Ш/В: 13.6м / 2.45м / 2.80м
Об’єм: 60 м³
Палетомісце: 33 шт
Додаткові опції: Можливий гідроборт або маніпулятор
від 23 грн/км

ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З НАМИ

Перевезення кабелю
  • ШВИДКІСТЬ:

   Подача авто протягом 1 години після замовлення та перевезення вантажів від 0.5 до 60 тонн на 1 авто!
  • БЕЗПЕКА:

   Несемо повну відповідальність за збереження вантажу!
  • КОМФОРТ:

   Ввічливий та надійний персонал, супровід та відстеження вантажів, консолідація та зберігання
  • ТЕХНІКА:

   Спецтехніка, негабаритні та температурні перевезення
  • 24/7:

   Супровід вантажів 24/7

Відгуки наших клієнтів

відгук

ТОВ "Мультифарб"

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Авто Бізнес Транс» компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер. Головною відмінністю роботи «Авто Бізнес Транс» є висока організованість та оперативність співробітників, готовність швидко реагувати на зміну обставин. Вміють чути свого Клієнта та розуміти його потреби. Ми задоволені якістю послуги перевезення та рівнем сервісу під час доставлення/вивезення нашої продукції, як-от фарб, розчинників, клею. Ми хотіли б зауважити високий потенціал компанії «Авто Бізнес Транс». Рекомендуємо як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.
відгук

ТОВ "Науково-виробниче підприємство "МІАН"

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Авто Бізнес Транс» компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер.
Основними перевагами роботи з «Авто Бізнес Транс» є високий професіоналізм та оперативність співробітників компанії, вміння швидко реагувати на зміну обставин та формувати необхідну пропозицію відповідно до запиту та потреб замовника. Ми задоволені якістю послуг перевезення та рівнем сервісу під час доставки сировини та вивезенні готової продукції (травмобезпечна гумова плитка, дитяче та спортивне обладнання для ігрових майданчиків та парків).
Хочемо зазначити високий потенціал компанії «Авто Бізнес Транс» та рекомендувати як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.

Перевезення кабелю

Під час перевезення кабелю у будь-якій ситуації необхідно дотримуватися конкретних правил. Це дасть можливість не погіршити його властивості. Доставку рекомендується передавати професійним підрядникам, які гарантують потрібні рекомендації.

Компанія «Авто Бізнес Транс» надає послуги на заданому ринку більш ніж десять років. Наші співробітники знають усі особливості перевезення кабельної продукції. Ми забезпечимо якісну постачання по всій країні. Бронюючи транспортування у нас, можете бути впевненими в надійності вантажу.

Правила перевезення кабелів

Під час транспортування кабелю на «равлику», його потрібно поміщати в кузов вертикально. Горизонтальне становище створить сповзання витків кабелю під час вібрацій, які виявляються у тенті навіть на рівній дорозі. Це спровокує ушкодження електричного дроту.

Правильне положення «равлики» забезпечити справність. Але треба виконати фіксацію, що не допустить мимовільне перекочування кузовом.

У разі доставки великої кількості барабанів їх рекомендується обов’язково закріпити. Для кріплення застосовуються звичайні балки. Вони прибиваються до дерев’яних барабанів.

Важлива вимога до надійного доставки — встановлення противідкотних упорів. Крайні котушки фіксуються розпірками — вони встановлюються між безпосередньо вантажем і стінкою тенту.

Величезний вибір фургонів

Організація АБТ пропонує значний вибір фургонів для переміщення кабельної продукції. В автопарку є моделі будь-якої місткості. У нас можна замовити невелике вантажне таксі для барабана або просторі вантажівки.

Фахівці організації «АвтоБізнесТранс» виберуть машину, що ідеально підходить під вантаж. Профільні фахівці створять раціональний маршрут, що дасть змогу зменшити грошові вкладення.

Переваги транспортної компанії «Авто Бізнес Транс»

Ми забезпечимо:

 • оперативність;
 • безпеку;
 • прийнятні ціни.

Тариф розраховується одразу, обговорюється з клієнтом та не змінюється. Чесне ціноутворення — наша сильна сторона. У нас немає незрозумілих комісій. Укладання акту гарантує найкращу якість послуг. У ньому прописуються відповідальності АБТ та власника вантажу.

Є питання? Консультанти нададуть необхідну інформацію, нададуть професійні рекомендації. номери телефонів для зв’язку написані на сторінках сайту.