call

Перевезення будматеріалів

Звідки :
Куди:
Тип автомобіля:

Перевезення будматеріалів

Послуга
Особливості
Вартість
Автомобілі вантажопідйомністю до 2 тонн
Тип кузова: тент, рефрижератор, ізотерм, відкритий, суцільнометалевий
Д/Ш/В: 3.5м / 1,8м / 2м
Об’єм: 20 м³
Палетомісце: 4 шт
Додаткові опції: Можливий гідроборт
від 8 грн/км
Автомобілі вантажопідйомністю до 5 тонн
Тип кузова: тент, рефрижератор, ізотерм, відкритий, суцільнометалевий
Д/Ш/В: 6м / 2.45м / 2.40м
Об’єм: 50 м³
Палетомісце: 12 шт
Додаткові опції: Можливий гідроборт або маніпулятор
від 13 грн/км
Автомобілі вантажопідйомністю до 10 тонн
Тип кузова: тент, рефрижератор, ізотерм, відкритий, суцільнометалевий
Д/Ш/В: 7.40м / 2.45м / 2.60м
Об’єм: 60 м³
Палетомісце: 18 шт
Додаткові опції: Можливий гідроборт або маніпулятор
від 16 грн/км
Автомобілі вантажопідйомністю до 20 тонн
Тип кузова: тент, рефрижератор, ізотерм, відкритий, суцільнометалевий
Д/Ш/В: 13.6м / 2.45м / 2.80м
Об’єм: 60 м³
Палетомісце: 33 шт
Додаткові опції: Можливий гідроборт або маніпулятор
від 23 грн/км

ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З НАМИ

Перевезення будматеріалів
  • ШВИДКІСТЬ:

   Подача авто протягом 1 години після замовлення та перевезення вантажів від 0.5 до 60 тонн на 1 авто!
  • БЕЗПЕКА:

   Несемо повну відповідальність за збереження вантажу!
  • КОМФОРТ:

   Ввічливий та надійний персонал, супровід та відстеження вантажів, консолідація та зберігання
  • ТЕХНІКА:

   Спецтехніка, негабаритні та температурні перевезення
  • 24/7:

   Супровід вантажів 24/7

Відгуки наших клієнтів

відгук

ТОВ "Мультифарб"

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Авто Бізнес Транс» компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер. Головною відмінністю роботи «Авто Бізнес Транс» є висока організованість та оперативність співробітників, готовність швидко реагувати на зміну обставин. Вміють чути свого Клієнта та розуміти його потреби. Ми задоволені якістю послуги перевезення та рівнем сервісу під час доставлення/вивезення нашої продукції, як-от фарб, розчинників, клею. Ми хотіли б зауважити високий потенціал компанії «Авто Бізнес Транс». Рекомендуємо як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.
відгук

ТОВ "Науково-виробниче підприємство "МІАН"

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Авто Бізнес Транс» компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер.
Основними перевагами роботи з «Авто Бізнес Транс» є високий професіоналізм та оперативність співробітників компанії, вміння швидко реагувати на зміну обставин та формувати необхідну пропозицію відповідно до запиту та потреб замовника. Ми задоволені якістю послуг перевезення та рівнем сервісу під час доставки сировини та вивезенні готової продукції (травмобезпечна гумова плитка, дитяче та спортивне обладнання для ігрових майданчиків та парків).
Хочемо зазначити високий потенціал компанії «Авто Бізнес Транс» та рекомендувати як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.

Перевезення будматеріалів

Під час зведення котеджу або виконання ремонтних робіт необхідні солідні обсяги різноманітних матеріалів. Власне транспортування передбачає багато часу та праці. Не всі має профільний транспорт.

Прийнятне рішення — оформити доставку будівельних матеріалів в перевіреній транспортній компанії «Авто Бізнес Транс». Ми присутні на ринку понад 10 років. У нас є досвід та величезний гараж автомобілів. У ньому представлені компактні вантажні таксі, використовувані для доставки замовлень до тисячі кілограмів. Крім того є габаритні автомобілі для перевезення кількох тонн.

Наші характеристики:

 • швидкість;
 • безпека;
 • великий вибір видів вантажівок.

Перевезення різних видів будматеріалів

Наша компанія спеціалізується на транспортуванні товарів для ремонтних робіт на різноманітні відстані. Це можуть бути перевезення не лише у межах міста, а й загальнодержавні.

Цегла

Потрібний матеріал. Також може використовуватися натуральний камінь. Необхідний для великого зведення будинку або за невеликих робіт.

Пісок

Затребувана послуга. Доставка виконується як у упаковках, так і насипом — з будмаркету, місця видобутку та іншої точки реалізації. Для переміщення вибираються різноманітні види автомобілів. Наприклад, автомобілі із бортовим кузовом. Транспорт підбирається під характеристики матеріалу.

Для покрівлі

Наприклад, це може бути профнастил. Використовується для дахів котеджів та інших об’єктів. Будівельні матеріали для покрівлі вимагають акуратногоставлення.

Довгомірні

Це можуть бути металоконструкції та будь-які інші схожі матеріали. У гаражі організації АБТ є необхідні автомобілі.

Цемент

Найчастіше він насипається у мішки від двадцяти п\’яти до 50 кг. Ми привеземо, як , маленьку партію цементу, так і повну автомобіль. Транспортування виконується у квартири або прямо на будівельний майданчик.

Деревина

Постійно замовляють транспортування дощок. Необхідно правильно визначити габарити вантажу, щоби підібрати відповідний транспорт.

Послуги вантажників

Компанія АБТ пропонує послуги вантажників. Це професійні спеціалісти. Вони виконають навантаження та розвантаження ваших виробів. Занесуть на поверх. При замовленні транспорту правильно оцінюйте масу матеріалів.

Чи є питання? Потрібний якісний транспорт? Звертайтесь! Наші менеджери дадуть відповіді на всі ваші запитання, нададуть необхідну інформацію та розкажуть, як буде здійснено співпрацю!