call

Перевезення холодильників

Звідки :
Куди:
Тип автомобіля:

Перевезення холодильників

Послуга
Особливості
Вартість
Автомобілі вантажопідйомністю до 2 тонн
Тип кузова: тент, рефрижератор, ізотерм, відкритий, суцільнометалевий
Д/Ш/В: 3.5м / 1,8м / 2м
Об’єм: 20 м³
Палетомісце: 4 шт
Додаткові опції: Можливий гідроборт
від 8 грн/км
Автомобілі вантажопідйомністю до 5 тонн
Тип кузова: тент, рефрижератор, ізотерм, відкритий, суцільнометалевий
Д/Ш/В: 6м / 2.45м / 2.40м
Об’єм: 50 м³
Палетомісце: 12 шт
Додаткові опції: Можливий гідроборт або маніпулятор
від 13 грн/км
Автомобілі вантажопідйомністю до 10 тонн
Тип кузова: тент, рефрижератор, ізотерм, відкритий, суцільнометалевий
Д/Ш/В: 7.40м / 2.45м / 2.60м
Об’єм: 60 м³
Палетомісце: 18 шт
Додаткові опції: Можливий гідроборт або маніпулятор
від 16 грн/км
Автомобілі вантажопідйомністю до 20 тонн
Тип кузова: тент, рефрижератор, ізотерм, відкритий, суцільнометалевий
Д/Ш/В: 13.6м / 2.45м / 2.80м
Об’єм: 60 м³
Палетомісце: 33 шт
Додаткові опції: Можливий гідроборт або маніпулятор
від 23 грн/км

ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З НАМИ

Перевезення холодильників
  • ШВИДКІСТЬ:

   Подача авто протягом 1 години після замовлення та перевезення вантажів від 0.5 до 60 тонн на 1 авто!
  • БЕЗПЕКА:

   Несемо повну відповідальність за збереження вантажу!
  • КОМФОРТ:

   Ввічливий та надійний персонал, супровід та відстеження вантажів, консолідація та зберігання
  • ТЕХНІКА:

   Спецтехніка, негабаритні та температурні перевезення
  • 24/7:

   Супровід вантажів 24/7

Відгуки наших клієнтів

відгук

ТОВ "Мультифарб"

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Авто Бізнес Транс» компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер. Головною відмінністю роботи «Авто Бізнес Транс» є висока організованість та оперативність співробітників, готовність швидко реагувати на зміну обставин. Вміють чути свого Клієнта та розуміти його потреби. Ми задоволені якістю послуги перевезення та рівнем сервісу під час доставлення/вивезення нашої продукції, як-от фарб, розчинників, клею. Ми хотіли б зауважити високий потенціал компанії «Авто Бізнес Транс». Рекомендуємо як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.
відгук

ТОВ "Науково-виробниче підприємство "МІАН"

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Авто Бізнес Транс» компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер.
Основними перевагами роботи з «Авто Бізнес Транс» є високий професіоналізм та оперативність співробітників компанії, вміння швидко реагувати на зміну обставин та формувати необхідну пропозицію відповідно до запиту та потреб замовника. Ми задоволені якістю послуг перевезення та рівнем сервісу під час доставки сировини та вивезенні готової продукції (травмобезпечна гумова плитка, дитяче та спортивне обладнання для ігрових майданчиків та парків).
Хочемо зазначити високий потенціал компанії «Авто Бізнес Транс» та рекомендувати як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.

Перевезення холодильників

Фірма АБТ взаємодіє з домашньою технікою різного виду. Перевезення холодильників — популярна послуга. Її постійно оформлюють, як приватні особи, так і магазини.

Вантажне таксі — найліпший спосіб. Це компактні машини, що дають змогу миттєво та доступно забезпечити доставку холодильника не тільки в межі міст, а й у області.

Автомобілі для перевезення холодильників

Найкраще для виконання завдання підходять маневрові вантажівки. Транспортні засоби мають бути безумовно з дахом. Це захистить побутові прилади від дощу. Переміщувати холодильник рекомендується вертикально. Якщо він занадто високий, дозволяється установка під нахилом. Горизонтальне доставка може стати причиною пошкоджень.

У нас є ввічливі вантажники. Вони акуратно ставляться до холодильників клієнтів. Ви можете впевнено довірити нам техніку. Додатково використовуються елементи фіксації. Вони дають можливість зафіксувати вантаж та запобігти падіння.

Як правильно перевозити холодильник

 1. Обладнання необхідно повноцінно розморозити.
 2. Знімні елементи знімаються.
 3. Скляні деталі додатково обмотуються м’якими матеріалами.

У разі стоячої транспортування обладнання встановлюється біля задньої стінки фургона. Після доставки холодильник зобов’язаний бути без вмикання не менш ніж дві години.

Доставка лежачи, горизонтально

Заданий метод дозволяється, якщо холодильник не дорогий і вже експлуатувався досить тривалий час. Горизонтальне транспортування вигідніше і легше вертикального. Окремі перевізники стверджують, що вона може призвести до витоку фреону. Це брехня. Газ може піти із системи лише у випадку розгерметизації труб.

Щоби побуттехніка справно і далі працювала після транспортування необхідно почекати кілька годин і тільки після цього вмикати в електромережу.

Крім того потрібно конкретних норм:

 • закріпити дверцята;
 • не класти на двері або задню частину;
 • петлі потрібно повернути догори;
 • під нижній бік розстелити м’яку тканину.

Замовити доставку холодильного обладнання

Підприємства «АвтоБізнесТранс» взаємодіє з обладнанням різноманітного типу. Ми здатні перевезення магазинного холодильного обладнання.

Для замовлення — сконтактуйте з менеджерами за вказаними на сайті номерами телефонів. Співробітники компанії нададуть усю необхідну інформацію. Моментально буде виконано розрахунок вартості. Ціна залишається без змін. У нас немає додаткових переплат.