call

Міжміські перевезення

Звідки :
Куди:
Тип автомобіля:

Міжміські перевезення Вінниця

Послуга
Особливості
Вартість
Автомобілі вантажопідйомністю до 2 тонн
Тип кузова: тент, рефрижератор, ізотерм, відкритий, суцільнометалевий
Д/Ш/В: 3.5м / 1,8м / 2м
Об’єм: 20 м³
Палетомісце: 4 шт
Додаткові опції: Можливий гідроборт
від 8 грн/км
Автомобілі вантажопідйомністю до 5 тонн
Тип кузова: тент, рефрижератор, ізотерм, відкритий, суцільнометалевий
Д/Ш/В: 6м / 2.45м / 2.40м
Об’єм: 50 м³
Палетомісце: 12 шт
Додаткові опції: Можливий гідроборт або маніпулятор
від 13 грн/км
Автомобілі вантажопідйомністю до 10 тонн
Тип кузова: тент, рефрижератор, ізотерм, відкритий, суцільнометалевий
Д/Ш/В: 7.40м / 2.45м / 2.60м
Об’єм: 60 м³
Палетомісце: 18 шт
Додаткові опції: Можливий гідроборт або маніпулятор
від 16 грн/км
Автомобілі вантажопідйомністю до 20 тонн
Тип кузова: тент, рефрижератор, ізотерм, відкритий, суцільнометалевий
Д/Ш/В: 13.6м / 2.45м / 2.80м
Об’єм: 60 м³
Палетомісце: 33 шт
Додаткові опції: Можливий гідроборт або маніпулятор
від 23 грн/км

ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З НАМИ

Міжміські перевезення
  • ШВИДКІСТЬ:

   Подача авто протягом 1 години після замовлення та перевезення вантажів від 0.5 до 60 тонн на 1 авто!
  • БЕЗПЕКА:

   Несемо повну відповідальність за збереження вантажу!
  • КОМФОРТ:

   Ввічливий та надійний персонал, супровід та відстеження вантажів, консолідація та зберігання
  • ТЕХНІКА:

   Спецтехніка, негабаритні та температурні перевезення
  • 24/7:

   Супровід вантажів 24/7

Відгуки наших клієнтів

відгук

ТОВ "Мультифарб"

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Авто Бізнес Транс» компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер. Головною відмінністю роботи «Авто Бізнес Транс» є висока організованість та оперативність співробітників, готовність швидко реагувати на зміну обставин. Вміють чути свого Клієнта та розуміти його потреби. Ми задоволені якістю послуги перевезення та рівнем сервісу під час доставлення/вивезення нашої продукції, як-от фарб, розчинників, клею. Ми хотіли б зауважити високий потенціал компанії «Авто Бізнес Транс». Рекомендуємо як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.
відгук

ТОВ "Науково-виробниче підприємство "МІАН"

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Авто Бізнес Транс» компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер.
Основними перевагами роботи з «Авто Бізнес Транс» є високий професіоналізм та оперативність співробітників компанії, вміння швидко реагувати на зміну обставин та формувати необхідну пропозицію відповідно до запиту та потреб замовника. Ми задоволені якістю послуг перевезення та рівнем сервісу під час доставки сировини та вивезенні готової продукції (травмобезпечна гумова плитка, дитяче та спортивне обладнання для ігрових майданчиків та парків).
Хочемо зазначити високий потенціал компанії «Авто Бізнес Транс» та рекомендувати як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.

Міжміські перевезення

Міжміські перевезення означають транспортування продукції як у межах області, так і по всій країні. Підприємство АБТ здійснює належні послуги.

Ми здійснюємо діяльність на ринку вже більш як 10 років. За цей час заслужили прихильність клієнтів з різних регіонів України. Ми здійснюємо гарантовано хороші послуги, забезпечуючи інтереси замовників.

Різновиди перевезень

Організація «Авто Бізнес Транс» здійснює переміщення продукції всілякого різновиду. У нас є можливість оформити перевезення:

 • їди;
 • аграрної продукції;
 • промислової техніки;
 • заводського оснащення;
 • цегли;
 • сільської техніки тощо.

У нашому гаражі є більш як 50 вантажівок різного різновиду та вантажопідйомності:

 • з охолоджувальним обладнанням;
 • фургони;
 • відкриті;
 • контейнеровози;
 • тощо.

Використовуються транспортні засоби різної вантажопідйомності — від тисячі кг до 22 тонн. Міжміські перевезення Миколаїв — Біла Церква — наш пріоритетний напрям діяльності.

Додаткові послуги

Компанія АБТ здійснює низку супутніх послуг, що забезпечують зручність клієнтів.

У штаті працюють професійні вантажники. Найчастіше їх замовляють, коли здійснюється корпоративний переїзд. Їхнє завдання — розбирання шаф, упаковка, навантаження та розвантаження, збирання та розміщення побутової техніки.

Якщо вага товару незначний, вам немає необхідності сплачувати за конкретну машину. Ми виберемо для вас автомобіль, який їде у потрібному напрямку, і довантажимо вашим товаром. Це надасть можливість вам зменшити фінансові витрати.

Наші працівники здійснять прорахунок шляху. Вони підберуть прийнятний шлях, що заощадить час у поїздці та ваші фінансові кошти.

Супровід майна — гарантія його захисту. Ми несемо гарантовану відповідальність за товар, що переміщується. Ви можете бути переконані, що з ним нічого не станеться у дорозі, навіть якщо це міжобласні перевезення. У рефрижераторі застосовуються пристрої для 100 % фіксації.

Замовити міжміські перевезення

Передзвоніть співробітникам фірми АБТ, щоби забронювати перевезення вантажів за загальнодержавними маршрутами. Ви будете вдоволені здійсненими послугами та вартістю. Для взаємодії з працівниками скористайтеся номерами телефонів, написаними на сторінках сайту.