call

Перевезення обладнання

Звідки :
Куди:
Тип автомобіля:

Перевезення обладнання

Послуга
Особливості
Вартість
Автомобілі вантажопідйомністю до 2 тонн
Тип кузова: тент, рефрижератор, ізотерм, відкритий, суцільнометалевий
Д/Ш/В: 3.5м / 1,8м / 2м
Об’єм: 20 м³
Палетомісце: 4 шт
Додаткові опції: Можливий гідроборт
від 8 грн/км
Автомобілі вантажопідйомністю до 5 тонн
Тип кузова: тент, рефрижератор, ізотерм, відкритий, суцільнометалевий
Д/Ш/В: 6м / 2.45м / 2.40м
Об’єм: 50 м³
Палетомісце: 12 шт
Додаткові опції: Можливий гідроборт або маніпулятор
від 13 грн/км
Автомобілі вантажопідйомністю до 10 тонн
Тип кузова: тент, рефрижератор, ізотерм, відкритий, суцільнометалевий
Д/Ш/В: 7.40м / 2.45м / 2.60м
Об’єм: 60 м³
Палетомісце: 18 шт
Додаткові опції: Можливий гідроборт або маніпулятор
від 16 грн/км
Автомобілі вантажопідйомністю до 20 тонн
Тип кузова: тент, рефрижератор, ізотерм, відкритий, суцільнометалевий
Д/Ш/В: 13.6м / 2.45м / 2.80м
Об’єм: 60 м³
Палетомісце: 33 шт
Додаткові опції: Можливий гідроборт або маніпулятор
від 23 грн/км

ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З НАМИ

Перевезення обладнання
  • ШВИДКІСТЬ:

   Подача авто протягом 1 години після замовлення та перевезення вантажів від 0.5 до 60 тонн на 1 авто!
  • БЕЗПЕКА:

   Несемо повну відповідальність за збереження вантажу!
  • КОМФОРТ:

   Ввічливий та надійний персонал, супровід та відстеження вантажів, консолідація та зберігання
  • ТЕХНІКА:

   Спецтехніка, негабаритні та температурні перевезення
  • 24/7:

   Супровід вантажів 24/7

Відгуки наших клієнтів

відгук

ТОВ "Мультифарб"

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Авто Бізнес Транс» компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер. Головною відмінністю роботи «Авто Бізнес Транс» є висока організованість та оперативність співробітників, готовність швидко реагувати на зміну обставин. Вміють чути свого Клієнта та розуміти його потреби. Ми задоволені якістю послуги перевезення та рівнем сервісу під час доставлення/вивезення нашої продукції, як-от фарб, розчинників, клею. Ми хотіли б зауважити високий потенціал компанії «Авто Бізнес Транс». Рекомендуємо як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.
відгук

ТОВ "Науково-виробниче підприємство "МІАН"

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Авто Бізнес Транс» компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер.
Основними перевагами роботи з «Авто Бізнес Транс» є високий професіоналізм та оперативність співробітників компанії, вміння швидко реагувати на зміну обставин та формувати необхідну пропозицію відповідно до запиту та потреб замовника. Ми задоволені якістю послуг перевезення та рівнем сервісу під час доставки сировини та вивезенні готової продукції (травмобезпечна гумова плитка, дитяче та спортивне обладнання для ігрових майданчиків та парків).
Хочемо зазначити високий потенціал компанії «Авто Бізнес Транс» та рекомендувати як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.

Перевезення обладнання

Перевезення промислового обладнання — важка проблема. Для її втілення експлуатується вузькоспеціалізований вантажний автомобіль. Техніка може бути певних розмірів або занадто широкою. Брак стандартів покладає додаткові зобов’язання, необхідно дотримуватися суворих вимоги.

Організація АБТ здійснює переміщення машин. Ми здійснюємо послуги більш ніж десять років. Фахівці знають, як взаємодіяти з складною технікою.

Однак треба пам’ятати, що будь-яке замовлення вимагає персонального обслуговування. Проводиться досконала підготовка транспорту, співробітників. Техніка перед відправкою 100 % обстежується на такі характеристики, як:

 • висоту та ширину;
 • вага;
 • технічні характеристики;
 • і под.

Спеціалісти компанії «Авто Бізнес Транс» аналізують документи та правила до забезпечення справності вантажу.

Транспортні засоби для переміщення обладнання

Для доставки обладнання у нас експлуатуються автомобілі з високою вантажністю. Це бортові машини та фури. Визначена машина вирушає в дорогу залежно від виду вантажу та особливостей проведення навантаження та розвантаження. Послуга передбачає стовідсоткову іншого обладнання:

 • промислового;
 • фермерського;
 • для торгових точок;
 • та іншого.

Фіксацію техніки включено у ціну переміщення. Ми залучаємо стійкі деталі.

Розробка маршруту

У діяльність наших співробітників включено розробку маршруту по всій Україні. Фахівці докладно перевіряють дорогу, щоби визначити наявність імовірних перешкод — складних ділянок. Це важливо під час доставки матеріалів.

Послуги вантажників

Залежно від показників продукції — можливі послуги вантажників. Для прикладу, якщо це магазинні вітрини. Наші вантажники розберуть їх, запакують, завантажать. Після транспортування — зберуть. Також надамо допомогу в здійсненні навантаження важчої техніки. Для цього використовуються вилкові навантажувачі.

Якщо ви бажаєте забронювати послуги з доставки обладнання, зателефонуйте консультантам за представленими на сайті контактами. Працівники дадуть відповіді на всі запити, оформлять замовлення. Впевнені, ви залишитеся задоволені надійністю доставки, ціною. За необхідності надішлемо детальну калькуляцію витрат. Пишіть!