call

Перевезення акваріумів

Звідки :
Куди:
Тип автомобіля:

Перевезення акваріумів

Послуга
Особливості
Вартість
Автомобілі вантажопідйомністю до 2 тонн
Тип кузова: тент, рефрижератор, ізотерм, відкритий, суцільнометалевий
Д/Ш/В: 3.5м / 1,8м / 2м
Об’єм: 20 м³
Палетомісце: 4 шт
Додаткові опції: Можливий гідроборт
від 8 грн/км
Автомобілі вантажопідйомністю до 5 тонн
Тип кузова: тент, рефрижератор, ізотерм, відкритий, суцільнометалевий
Д/Ш/В: 6м / 2.45м / 2.40м
Об’єм: 50 м³
Палетомісце: 12 шт
Додаткові опції: Можливий гідроборт або маніпулятор
від 13 грн/км
Автомобілі вантажопідйомністю до 10 тонн
Тип кузова: тент, рефрижератор, ізотерм, відкритий, суцільнометалевий
Д/Ш/В: 7.40м / 2.45м / 2.60м
Об’єм: 60 м³
Палетомісце: 18 шт
Додаткові опції: Можливий гідроборт або маніпулятор
від 16 грн/км
Автомобілі вантажопідйомністю до 20 тонн
Тип кузова: тент, рефрижератор, ізотерм, відкритий, суцільнометалевий
Д/Ш/В: 13.6м / 2.45м / 2.80м
Об’єм: 60 м³
Палетомісце: 33 шт
Додаткові опції: Можливий гідроборт або маніпулятор
від 23 грн/км

ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З НАМИ

Перевезення акваріумів
  • ШВИДКІСТЬ:

   Подача авто протягом 1 години після замовлення та перевезення вантажів від 0.5 до 60 тонн на 1 авто!
  • БЕЗПЕКА:

   Несемо повну відповідальність за збереження вантажу!
  • КОМФОРТ:

   Ввічливий та надійний персонал, супровід та відстеження вантажів, консолідація та зберігання
  • ТЕХНІКА:

   Спецтехніка, негабаритні та температурні перевезення
  • 24/7:

   Супровід вантажів 24/7

Відгуки наших клієнтів

відгук

ТОВ "Мультифарб"

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Авто Бізнес Транс» компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер. Головною відмінністю роботи «Авто Бізнес Транс» є висока організованість та оперативність співробітників, готовність швидко реагувати на зміну обставин. Вміють чути свого Клієнта та розуміти його потреби. Ми задоволені якістю послуги перевезення та рівнем сервісу під час доставлення/вивезення нашої продукції, як-от фарб, розчинників, клею. Ми хотіли б зауважити високий потенціал компанії «Авто Бізнес Транс». Рекомендуємо як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.
відгук

ТОВ "Науково-виробниче підприємство "МІАН"

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Авто Бізнес Транс» компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер.
Основними перевагами роботи з «Авто Бізнес Транс» є високий професіоналізм та оперативність співробітників компанії, вміння швидко реагувати на зміну обставин та формувати необхідну пропозицію відповідно до запиту та потреб замовника. Ми задоволені якістю послуг перевезення та рівнем сервісу під час доставки сировини та вивезенні готової продукції (травмобезпечна гумова плитка, дитяче та спортивне обладнання для ігрових майданчиків та парків).
Хочемо зазначити високий потенціал компанії «Авто Бізнес Транс» та рекомендувати як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.

Перевезення акваріумів

Догляд за акваріумом означає великі витрати часу та грошей. Треба передбачити велику кількість особливостей. Ще більше складнощів з’являється, коли потрібно оформити перевезення акваріума на нове місце. Вирішувати важке завдання потрібно кваліфікованим фахівцям.

ТК «Авто Бізнес Транс» надає профільні послуги. У нас використовуються вантажівки різноманітного типу, команда кваліфікованих працівників.

Плюси транспортної компанії АБТ

АБТ працює більш ніж 10 років. У нас надійний автопарк, у якому представлені автомобілі будь-якої вантажопідйомності. Це мобільні вантажні таксі та величезні моделі. Звертаючись до співробітників фірми АБТ, ви можете бути впевнені у належній якості перевезення.

Гарантія безпеки

У транспортної компанії АБТ наявна команда професійних вантажників. Фахівці знають, як перевозити акваріум і виявляють підвищену обережність. Найлегший стукіт по акваріуму призведе до утворення ушкодження. Переважно при навантаженні використовується ручна праця. В визначених випадках — коли розмір неймовірно великий — використовуються професійні присоски.

Окремої уваги вимагає навантаження за мінусової температури. На холоді скло стає крихким. Тому ушкодження можуть утворитися навіть від незначних ударів.

Наші співробітники запакують скляні вироби, якщо це необхідно. Пакувальним матеріалом є щільний захисна плівка.

Вартість транспортування

Тариф на доставку акваріума залежить від різних чинників:

 • габаритів;
 • товщини скла;
 • поверховості;
 • тривалості відстані.

Менеджери транспортної компанії «АвтоБізнесТранс» здійснять розрахунок ціни. Вартість обговорюється із замовником. Тариф залишається постійним. Замовник оплачує прийняту вартість. Окрім того працівники виберуть раціональний маршрут. Це дозволить скоротити матеріальні вкладення власника вантажу.

Як замовити транспортування акваріума

ТК «Авто Бізнес Транс» виконує перевезення по всій країні. Для оформлення доставки зв’яжіться з працівниками «Авто Бізнес Транс». Номери телефонів написані на сайті. Розкажіть усі деталі перевезення:

 • розмір акваріума;
 • наявність додаткових предметів;
 • звідки та куди везти;
 • яку кількість вантажників потрібно.

Працівники АБТ приймуть замовлення, дадуть кваліфіковані рекомендації. Проінформують, як буде здійснюватись транспортування. Можете бути спокійними, що ми привеземо акваріум у ідеальному стані!