call

Перевезення лісо/пиломатеріалів

Звідки :
Куди:
Тип автомобіля:

Перевезення лісо/пиломатеріалів

Послуга
Особливості
Вартість
Автомобілі вантажопідйомністю до 2 тонн
Тип кузова: тент, рефрижератор, ізотерм, відкритий, суцільнометалевий
Д/Ш/В: 3.5м / 1,8м / 2м
Об’єм: 20 м³
Палетомісце: 4 шт
Додаткові опції: Можливий гідроборт
від 8 грн/км
Автомобілі вантажопідйомністю до 5 тонн
Тип кузова: тент, рефрижератор, ізотерм, відкритий, суцільнометалевий
Д/Ш/В: 6м / 2.45м / 2.40м
Об’єм: 50 м³
Палетомісце: 12 шт
Додаткові опції: Можливий гідроборт або маніпулятор
від 13 грн/км
Автомобілі вантажопідйомністю до 10 тонн
Тип кузова: тент, рефрижератор, ізотерм, відкритий, суцільнометалевий
Д/Ш/В: 7.40м / 2.45м / 2.60м
Об’єм: 60 м³
Палетомісце: 18 шт
Додаткові опції: Можливий гідроборт або маніпулятор
від 16 грн/км
Автомобілі вантажопідйомністю до 20 тонн
Тип кузова: тент, рефрижератор, ізотерм, відкритий, суцільнометалевий
Д/Ш/В: 13.6м / 2.45м / 2.80м
Об’єм: 60 м³
Палетомісце: 33 шт
Додаткові опції: Можливий гідроборт або маніпулятор
від 23 грн/км

ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З НАМИ

Перевезення лісо/пиломатеріалів
  • ШВИДКІСТЬ:

   Подача авто протягом 1 години після замовлення та перевезення вантажів від 0.5 до 60 тонн на 1 авто!
  • БЕЗПЕКА:

   Несемо повну відповідальність за збереження вантажу!
  • КОМФОРТ:

   Ввічливий та надійний персонал, супровід та відстеження вантажів, консолідація та зберігання
  • ТЕХНІКА:

   Спецтехніка, негабаритні та температурні перевезення
  • 24/7:

   Супровід вантажів 24/7

Відгуки наших клієнтів

відгук

ТОВ "Мультифарб"

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Авто Бізнес Транс» компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер. Головною відмінністю роботи «Авто Бізнес Транс» є висока організованість та оперативність співробітників, готовність швидко реагувати на зміну обставин. Вміють чути свого Клієнта та розуміти його потреби. Ми задоволені якістю послуги перевезення та рівнем сервісу під час доставлення/вивезення нашої продукції, як-от фарб, розчинників, клею. Ми хотіли б зауважити високий потенціал компанії «Авто Бізнес Транс». Рекомендуємо як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.
відгук

ТОВ "Науково-виробниче підприємство "МІАН"

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Авто Бізнес Транс» компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер.
Основними перевагами роботи з «Авто Бізнес Транс» є високий професіоналізм та оперативність співробітників компанії, вміння швидко реагувати на зміну обставин та формувати необхідну пропозицію відповідно до запиту та потреб замовника. Ми задоволені якістю послуг перевезення та рівнем сервісу під час доставки сировини та вивезенні готової продукції (травмобезпечна гумова плитка, дитяче та спортивне обладнання для ігрових майданчиків та парків).
Хочемо зазначити високий потенціал компанії «Авто Бізнес Транс» та рекомендувати як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.

Перевезення лісо/пиломатеріалів

Перевезення лісу та пиломатеріалів — складне завдання. Воно має на увазі глибокий підхід. Здійснення переміщення враховує багато особливостей. Для прикладу, треба гарантувати збереження лісу та оточення.

Для заданого типу послуги застосовується профільний транспорт. Крім того треба підписати документацію.

Транспортна компанія «Авто Бізнес Транс» здійснює профільні послуги 10+ років. У нас у команді кваліфікований персонал. В гаражі — сучасні вантажівки. Якщо ви бажаєте замовити вантажівку — зателефонуйте з нашими консультантами. Ми здійснюємо високоякісні послуги. Гараж вантажівок дає можливість виконувати транспортування лісоматеріалів не тільки в містах, але й по Україні.

Умови перевезення компанією АвтоБізнесТранс

Для виконання перевезення лісоматеріали та пиломатеріали комплектуються у значні партії. Так зручніше для замовника. Тому транспортування лісоматеріалів належить до доставки великогабаритних вантажів і необхідно виконувати встановлені правила:

 • застосовувати довгомірні вантажівки;
 • використовувати автомобілі підвищеної вантажопідйомності;
 • ретельно опрацьовувати напрямок;
 • для навантаження/розвантаження використовувати навантажувачі.

Послуги логістів

Підприємство АвтоБізнесТранс детально складає шлях проходження машини. Наші співробітники — кваліфіковані. Вони складуть найкращий маршрут для автомобілю. Важливо виключити будь-які складності — мости, тунелі, кільцеві розвороти. Бо довгому лісовозу проблематично їх долати.

Особливості упаковки

У разі перевезення звичайного лісу упаковка не використовується. Здебільшого — це просто колоди. В окремих випадках вони можуть бути розпиляні. Якщо здійснюється транспортування дорогих сортів, лісоматеріал обов’язково упаковується. Додатково опрацьовується спеціалізованими препаратами — вони не допускають гниття.

Міцне кріплення

До перевезення лісоматеріалів і пиломатеріалів пред’являються високі вимоги, що стосуються безпеки. Необхідно використовувати надійне кріплення. У фірмі АБТ для цього застосовуються гарантовані методи — особливі фіксатори та різні додаткові кріплення.

У нас адекватна калькуляція. Менеджери визначають ціну відразу після вашого дзвінка. Вартість залишиться постійною. Крім того складається договір, у якому прописуються усі умови та обов’язки замовника та виконавця.