call

Перевезення меблів

Звідки :
Куди:
Тип автомобіля:

Перевезення меблів

Послуга
Особливості
Вартість
Автомобілі вантажопідйомністю до 2 тонн
Тип кузова: тент, рефрижератор, ізотерм, відкритий, суцільнометалевий
Д/Ш/В: 3.5м / 1,8м / 2м
Об’єм: 20 м³
Палетомісце: 4 шт
Додаткові опції: Можливий гідроборт
від 8 грн/км
Автомобілі вантажопідйомністю до 5 тонн
Тип кузова: тент, рефрижератор, ізотерм, відкритий, суцільнометалевий
Д/Ш/В: 6м / 2.45м / 2.40м
Об’єм: 50 м³
Палетомісце: 12 шт
Додаткові опції: Можливий гідроборт або маніпулятор
від 13 грн/км
Автомобілі вантажопідйомністю до 10 тонн
Тип кузова: тент, рефрижератор, ізотерм, відкритий, суцільнометалевий
Д/Ш/В: 7.40м / 2.45м / 2.60м
Об’єм: 60 м³
Палетомісце: 18 шт
Додаткові опції: Можливий гідроборт або маніпулятор
від 16 грн/км
Автомобілі вантажопідйомністю до 20 тонн
Тип кузова: тент, рефрижератор, ізотерм, відкритий, суцільнометалевий
Д/Ш/В: 13.6м / 2.45м / 2.80м
Об’єм: 60 м³
Палетомісце: 33 шт
Додаткові опції: Можливий гідроборт або маніпулятор
від 23 грн/км

ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З НАМИ

Перевезення меблів
  • ШВИДКІСТЬ:

   Подача авто протягом 1 години після замовлення та перевезення вантажів від 0.5 до 60 тонн на 1 авто!
  • БЕЗПЕКА:

   Несемо повну відповідальність за збереження вантажу!
  • КОМФОРТ:

   Ввічливий та надійний персонал, супровід та відстеження вантажів, консолідація та зберігання
  • ТЕХНІКА:

   Спецтехніка, негабаритні та температурні перевезення
  • 24/7:

   Супровід вантажів 24/7

Відгуки наших клієнтів

відгук

ТОВ "Мультифарб"

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Авто Бізнес Транс» компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер. Головною відмінністю роботи «Авто Бізнес Транс» є висока організованість та оперативність співробітників, готовність швидко реагувати на зміну обставин. Вміють чути свого Клієнта та розуміти його потреби. Ми задоволені якістю послуги перевезення та рівнем сервісу під час доставлення/вивезення нашої продукції, як-от фарб, розчинників, клею. Ми хотіли б зауважити високий потенціал компанії «Авто Бізнес Транс». Рекомендуємо як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.
відгук

ТОВ "Науково-виробниче підприємство "МІАН"

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Авто Бізнес Транс» компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер.
Основними перевагами роботи з «Авто Бізнес Транс» є високий професіоналізм та оперативність співробітників компанії, вміння швидко реагувати на зміну обставин та формувати необхідну пропозицію відповідно до запиту та потреб замовника. Ми задоволені якістю послуг перевезення та рівнем сервісу під час доставки сировини та вивезенні готової продукції (травмобезпечна гумова плитка, дитяче та спортивне обладнання для ігрових майданчиків та парків).
Хочемо зазначити високий потенціал компанії «Авто Бізнес Транс» та рекомендувати як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.

Перевезення меблів

Одна з найбільш поширених транспортних послуг — перевезення меблів. Послуга передбачає доставку різних предметів умеблювання. Часто її замовляють, коли виконується квартирний переїзд.

Компанія «АвтоБізнесТранс» здійснює такі послуги. Додатково до того можливе транспортування по всій області. Для отримання додаткової інформації зв’яжіться з працівниками підприємства.

Широкий вибір автомобілів

Підприємство «АвтоБізнесТранс» має суттєвий автопарк. У ньому експлуатуються різні моделі машин. У тому числі як потужні машини великої вантажопідйомності, так і мобільні вантажні таксі.

Конкретна машина підбирається залежно від характеристик вантажу:

 • числа меблів;
 • габаритів;
 • ваги.

Безпека вантажу

Усі автомобілі мають кріплення — вони потрібні, щоби гарантувати збереження вантажу. Страхувальні елементи міцно утримують предмети, не дозволяючи їм торкатися. Клієнт отримує вантаж у тому ж стані, що й до навантаження.

Послуги вантажників

У штаті нашого підприємства трудяться кваліфіковані вантажники. Вони не тільки завантажать меблі, а й виконають різні завдання:

 • розукомплектують;
 • загорнуть;
 • занесуть на поверх;
 • зберуть;
 • розставлять у кімнаті.

Ламкі складники гарантовано будуть щільно обгорнутими у м’яку тканину. Полиці сервантів — вийняті, дверцята — зав’язані. У маршруті нічого не подряпається.

Які меблі перевозять «АвтоБізнесТранс»

Ми здійснюємо транспортування будь-яких меблів:

 • стільців;
 • для ліжок;
 • для софи;
 • офісних;
 • для супермаркетів;
 • для точок громадського харчування;
 • інших.

Позитивні характеристики фірми АБТ

Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені у високій якості послуг, що надаються. Для вашої зручності є кілька видів оцінювання перевезення — у гривнях за годину використання вантажівки та в гривнях за кілометр шляху. Конкретний тариф визначається індивідуально залежно від типу перевезення.

Співробітники фірми моментально виконають розрахунок вартості, ціни послуги. Вартість погоджується із власником меблів і назавжди залишається без змін. У нас немає додаткових комісій. За потреби можемо дати детальну калькуляцію.

Наші фахівці виберуть найкращий шлях. Це дасть можливість вам заощадити гроші та час. Також консультанти нададуть свої рекомендації, як правильно виконати квартирний переїзд. Взаємодія з нами гарантує вам тільки гарні враження. Ми зробимо перевезення меблів фантастично комфортним!