call
Від :
До:
Тип автомобіля:

Автомобілі вантажопідйомністю до 10 тонн

від 40 грн/км
Довжина:
7.4м
Ширина:
2.45м
Висота:
2.6м
Об'єм:
60м³
Європалет:
18 - 22 шт.

Вантажоперевезення до 10 тонн передбачає переміщення товарів, продукції між містами в межах одного регіону України або по всій країні. Для цього залучені потужні сучасні автомобілі. Найчастіше їхня довжина перевищує 7 метрів.

Компанія «Авто Бізнес Транс» надає послуги з перевезення вантажів по всій Україні. У нашому автопарку представлені надійні машини:

  • фури;
  • тенти;
  • рефрижератори.

Логісти компанії підберуть для вас оптимальний автомобіль, що ідеально підходить під особливості вантажу, що транспортується.

Різні моделі

Наприклад, за допомогою фур здійснюється перевезення будівельних матеріалів та іншої великої продукції. Також можуть транспортуватися сільськогосподарська продукція, різноманітне обладнання. Можливе залучення до перевезень машин із бічним завантаженням або за допомогою навантажувачів, кранів.

Ізотермічні вантажівки призначені для переміщення на далекі відстані хімічної чи іншої продукції, що потребує підтримання певної температури всередині кузова.

На окрему згадку заслуговують рефрижератори. Їхнє завдання — транспортувати вантажі, чутливі до навколишньої температури. Це можуть бути:

  • медичні препарати;
  • м’ясна продукція;
  • риба;
  • тощо.

Зазначимо, що тенти використовують для перевезення вантажів різного типу. У тому числі шин, коліс, промислового обладнання тощо.

Замовлення вантажоперевезення

Компанія «Авто Бізнес Транс» пропонує широкий вибір вантажівок різного типу. У нас є машини з різним об’ємом кузова навіть до 60 кубічних метрів. Конкретний автомобіль підбирається під характеристики та обсяги вантажу. Якщо значна частина кузова залишається порожньою, ми пропонуємо послуги збірних вантажів — це дозволяє замовникам, власникам майна суттєво заощадити на доставці.

Наші логісти прораховують оптимальні маршрути, займаються компонуванням збірних вантажів. Додатково укладається договір, у якому прописуються обов’язки сторін.

Потрібна додаткова інформація? Для зв’язку з консультантами скористайтесь контактними даними, надрукованими на сторінках сайту. Менеджери нададуть відповіді на всі питання, розкажуть, як буде організовано співпрацю, і дадуть свої рекомендації.