call

Грамотний вибір вантажного авто для перевезення майна

Грамотний вибір вантажного авто для перевезення майна

Правильно вибрати вантажний автомобіль для перевезення вантажів особистого майна не так просто, як здається. Велика кількість пропозицій на профільному ринку робить ведмежу послугу замовникам. Їм складно зорієнтуватися в різноманітності компаній.

Щоби під час транспортування майна не виникало проблем, варто звертатися до професіоналів. Компанія «Авто Бізнес Транс» пропонує високоякісні послуги — у нас працюють досвідчені водії, логісти та вантажники, а в автопарку лише надійні автомобілі.

Як вибрати вантажний автомобіль для перевезення

Обов’язково варто враховувати такі чинники:

  • протяжність та особливості маршруту;
  • загальний обсяг вантажу або кількість речей, що перевозяться;
  • характеристики, габарити вантажу

У жодному разі не можна економити. Якщо вибрати машину, яка не відповідає розміру вантажу або його масі, доведеться в останній момент шукати додаткову машину, що виллється у великі фінансові витрати.

Правила безпечного перевезення

В окремих випадках важливо, щоб усередині фургона або в кузові були передбачені місця кріплення для ременів та інших фіксаторів. Це необхідно, щоби міцно зафіксувати вантаж і він не постраждав під час транспортування. Зокрема, такі вимоги є актуальними, коли перевозяться:

  • меблі;
  • побутова техніка;
  • комп’ютерна техніка;
  • та інші тендітні предмети, які можуть постраждати від вібрації або випадкового падіння.

Особливості завантаження

Важливо враховувати й те, як саме завантажуватиметься вантаж. Наприклад, є кілька варіантів:

  • ззаду;
  • зверху;
  • збоку.

Обов’язково потрібно враховувати й розміри дверей або отвору у фургоні. Наприклад, деякі машини з бічним завантаженням мають невеликі двері, а тому великогабаритна техніка в них не пролізе.

Верхнє завантаження передбачає використання спеціальної техніки, що тягне за собою додаткові витрати.

Кваліфіковані послуги компанії «Авто Бізнес Транс»

Як бачите, є багато нюансів, які треба враховувати під час організації вантажоперевезень. Для людей, які займаються транспортуванням час від часу, вирішувати такі завдання вкрай складно. Тому варто звертатися до професіоналів.

Транспортна компанія «Авто Бізнес Транс» працює на профільному ринку багато років. Вам потрібно лише назвати особливості свого вантажу та вказати маршрут, а наші спеціалісти підберуть оптимальний транспорт. Також ми надаємо супутні послуги, серед яких — завантаження та розвантаження вантажів, підйом меблів на поверх та інші.