call

Організація перевезень Вінниця

Від :
До:
Тип автомобіля:

Організація перевезень

Послуга
Особливості
Ціна
Послуга
200 грн

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ

Організація перевезень Вінниця
  • ШВИДКІСТЬ:

   Подача авто протягом 1 години після замовлення та перевезення вантажів від 0.5 до 60 тонн на 1 авто!
  • БЕЗПЕКА:

   Несемо повну відповідальність за збереження вантажу!
  • КОМФОРТ:

   Ввічливий та надійний персонал, супровід та відстеження вантажів, консолідація та зберігання
  • ТЕХНІКА:

   Спецтехніка, негабаритні та температурні перевезення
  • 24/7:

   Супровід вантажів 24/7

Відгуки наших клієнтів

ТОВ «АГРОТЕК-ІНВЕСТ»

Семіусов А.Т., Директор ТОВ «АГРОТЕК-Інвест»
ТОВ «Агротек-Інвест» є офіційним дилером John Deere в Україні, провідного виробника сільськогосподарської техніки. Одним з напрямків діяльності нашої компанії є поставки с/г шин, брендів: MICHETIX, KLEBER, FIRESTONE.
Отож, даним листом ТОВ «Агротек-Інвест» висловлює подяку співробітникам ТОВ «Авто Бізнес Транс» за ефективне та якісне надання послуг у сфері перевезення вантажним транспортом.
У процесі співпраці ТОВ «Авто Бізнес Транс» проявив себе як надійний партнер та професійна, надійна команда, націлена на досягнення результату. Вміють слухати свого Клієнта і розуміти його потребу. Ми задоволенні якістю послуг перевезення і рівнем сервісу при доставці/вивозу с/г шин.
Враховуючи позитивний досвід співпраці, ми рекомендуємо ТОВ «Авто Бізнес Транс» як надійного партнера, який завжди ретельно виконує взяті на себе зобов'язання та гарантує високу якість послуги перевезення.
Бажаємо колективу ТОВ «Авто Бізнес Транс» подальших успіхів, динамічного розвитку, стабільності та надійних партнерів.

LLC UGTC TRADE

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Торгово-транспортна компанія Форвард» ця компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер.
Головною відмінною рисою роботи «ТТК Форвард» є висока організованість та оперативність співробітників, готовність швидко реагувати на зміну обставин. Вміють чути свого Клієнта й розуміти його потреби. Ми задоволені якістю послуги перевезення та рівнем сервісу під час доставлення/вивезення нашої продукції з України в Молдову.
Зважаючи на вищесказане, ми хотіли б відзначити високий потенціал компанії «ТТК Форвард». Рекомендуємо як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.

ПрАТ «БОГУСЛАВСЬКА СІЛЬГОСПТЕХНІКА»

Менеджер ЗЕД, Анна Діденко
Наша компанія співпрацює з компанією ТОВ «Авто Бізнес Транс» за напрямком Україна — Польща по перевезенню сільськогосподарської техніки.
При виконанні наших замовлень ця компанія неодноразово підтвердила свій високий професійний статус, надійність та компетентність.
Доставка, завантаження/вивантаження виконуються вчасно та з відмінною якістю. Вантаж завжди доставляється у повному збереженні та згідно домовленостей по строкам. Співробітники компанії справляються зі своїми обов'язками та приємні у спілкуванні.
Ми задоволені співробітництвом з ТОВ «Авто Бізнес Транс» та готові рекомендувати як відповідального та надійного партнера!
review

ТОВ "Мультифарб"

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Авто Бізнес Транс» компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер. Головною відмінністю роботи «Авто Бізнес Транс» є висока організованість та оперативність співробітників, готовність швидко реагувати на зміну обставин. Вміють чути свого Клієнта та розуміти його потреби. Ми задоволені якістю послуги перевезення та рівнем сервісу під час доставлення/вивезення нашої продукції, як-от фарб, розчинників, клею. Ми хотіли б зауважити високий потенціал компанії «Авто Бізнес Транс». Рекомендуємо як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.
review

ТОВ "Науково-виробниче підприємство "МІАН"

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Авто Бізнес Транс» компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер.
Основними перевагами роботи з «Авто Бізнес Транс» є високий професіоналізм та оперативність співробітників компанії, вміння швидко реагувати на зміну обставин та формувати необхідну пропозицію відповідно до запиту та потреб замовника. Ми задоволені якістю послуг перевезення та рівнем сервісу під час доставки сировини та вивезенні готової продукції (травмобезпечна гумова плитка, дитяче та спортивне обладнання для ігрових майданчиків та парків).
Хочемо зазначити високий потенціал компанії «Авто Бізнес Транс» та рекомендувати як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.

Організація перевезень Вінниця

Потрібне транспортування чи доставка вантажу по Вінниці? Компанія «Авто Бізнес Транс» надає профільні послуги. Ми працюємо на ринку понад 10 років і зуміли побудувати оптимальну для клієнтів схему роботи. Звертаючись до нас, ви отримуєте гарантовано якісне обслуговування за прийнятною вартістю.

Квартирний та офісний переїзд

Один із популярних різновидів перевезення вантажів у Вінниці — переїзд:

 • квартирний;
 • офісний;
 • дачний.

Додатково надаються послуги вантажників — акуратних та ввічливих фахівців, які:

 • розберуть та запакують меблі;
 • спустять із поверху та завантажать в автомобіль;
 • вивантажать та занесуть у будинок;
 • зберуть і розставлять.

Вам не доведеться самостійно займатися тяжкою роботою або шукати сторонніх спеціалістів. Ми пропонуємо послуги квартирного переїзду під ключ. Наші автомобілі — нові та акуратні. У кузові чи фургоні обов’язково використовуються кріплення для надійної фіксації меблів.

Окрім меблів ми виконаємо безпечне перевезення:

 • побутової техніки;
 • комп’ютерної техніки;
 • музичних інструментів;
 • торговельного обладнання;
 • та ін.

Ми знаємо всі особливості побутової та іншої техніки. Тому ви можете бути повністю впевнені у її безпеці.

Вартість перевезень

На вантажоперевезення по Вінниці ціни формуються залежно від кількох чинників:

 • довжина маршруту;
 • тривалість простою машини під час завантаження/розвантаження;
 • типу використовуваного автомобіля;
 • наявності додаткових послуг.

Наші менеджери роблять прорахунок відразу після вашого звернення та фіксують ціну. Вона залишається незмінною!

Перевезення по Україні

Компанія «Авто Бізнес Транс» здійснює автоперевезення з Вінниці по Україні. Ми опрацюємо ідеальний маршрут, що дасть змогу вам заощадити та гарантує оперативність постачання товару.

У нашому автопарку є різні автомобілі:

 • фури;
 • мобільні фургони;
 • зерновози;
 • рефрижератори;
 • цистерни та інші.

Ми готові взяти на себе підготовку необхідної супровідної документації. Водії постійно на зв’язку з логістом, і ви будь-якої миті часу знатимете про місце знаходження вантажу.

Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені у високій якості послуг та безпеці вашого майна. Для отримання додаткової інформації зверніться до менеджерів за вказаними на сайті контактними даними.