call

Перевезення сейфів та банкоматів Вінниця

Від :
До:
Тип автомобіля:

Перевезення сейфів та банкоматів Вінниця

Послуга
Особливості
Ціна

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ

Перевезення сейфів та банкоматів Вінниця
  • ШВИДКІСТЬ:

   Подача авто протягом 1 години після замовлення та перевезення вантажів від 0.5 до 60 тонн на 1 авто!
  • БЕЗПЕКА:

   Несемо повну відповідальність за збереження вантажу!
  • КОМФОРТ:

   Ввічливий та надійний персонал, супровід та відстеження вантажів, консолідація та зберігання
  • ТЕХНІКА:

   Спецтехніка, негабаритні та температурні перевезення
  • 24/7:

   Супровід вантажів 24/7

Відгуки наших клієнтів

ТОВ «АГРОТЕК-ІНВЕСТ»

Семіусов А.Т., Директор ТОВ «АГРОТЕК-Інвест»
ТОВ «Агротек-Інвест» є офіційним дилером John Deere в Україні, провідного виробника сільськогосподарської техніки. Одним з напрямків діяльності нашої компанії є поставки с/г шин, брендів: MICHETIX, KLEBER, FIRESTONE.
Отож, даним листом ТОВ «Агротек-Інвест» висловлює подяку співробітникам ТОВ «Авто Бізнес Транс» за ефективне та якісне надання послуг у сфері перевезення вантажним транспортом.
У процесі співпраці ТОВ «Авто Бізнес Транс» проявив себе як надійний партнер та професійна, надійна команда, націлена на досягнення результату. Вміють слухати свого Клієнта і розуміти його потребу. Ми задоволенні якістю послуг перевезення і рівнем сервісу при доставці/вивозу с/г шин.
Враховуючи позитивний досвід співпраці, ми рекомендуємо ТОВ «Авто Бізнес Транс» як надійного партнера, який завжди ретельно виконує взяті на себе зобов'язання та гарантує високу якість послуги перевезення.
Бажаємо колективу ТОВ «Авто Бізнес Транс» подальших успіхів, динамічного розвитку, стабільності та надійних партнерів.

LLC UGTC TRADE

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Торгово-транспортна компанія Форвард» ця компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер.
Головною відмінною рисою роботи «ТТК Форвард» є висока організованість та оперативність співробітників, готовність швидко реагувати на зміну обставин. Вміють чути свого Клієнта й розуміти його потреби. Ми задоволені якістю послуги перевезення та рівнем сервісу під час доставлення/вивезення нашої продукції з України в Молдову.
Зважаючи на вищесказане, ми хотіли б відзначити високий потенціал компанії «ТТК Форвард». Рекомендуємо як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.

ПрАТ «БОГУСЛАВСЬКА СІЛЬГОСПТЕХНІКА»

Менеджер ЗЕД, Анна Діденко
Наша компанія співпрацює з компанією ТОВ «Авто Бізнес Транс» за напрямком Україна — Польща по перевезенню сільськогосподарської техніки.
При виконанні наших замовлень ця компанія неодноразово підтвердила свій високий професійний статус, надійність та компетентність.
Доставка, завантаження/вивантаження виконуються вчасно та з відмінною якістю. Вантаж завжди доставляється у повному збереженні та згідно домовленостей по строкам. Співробітники компанії справляються зі своїми обов'язками та приємні у спілкуванні.
Ми задоволені співробітництвом з ТОВ «Авто Бізнес Транс» та готові рекомендувати як відповідального та надійного партнера!
review

ТОВ "Мультифарб"

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Авто Бізнес Транс» компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер. Головною відмінністю роботи «Авто Бізнес Транс» є висока організованість та оперативність співробітників, готовність швидко реагувати на зміну обставин. Вміють чути свого Клієнта та розуміти його потреби. Ми задоволені якістю послуги перевезення та рівнем сервісу під час доставлення/вивезення нашої продукції, як-от фарб, розчинників, клею. Ми хотіли б зауважити високий потенціал компанії «Авто Бізнес Транс». Рекомендуємо як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.
review

ТОВ "Науково-виробниче підприємство "МІАН"

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Авто Бізнес Транс» компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер.
Основними перевагами роботи з «Авто Бізнес Транс» є високий професіоналізм та оперативність співробітників компанії, вміння швидко реагувати на зміну обставин та формувати необхідну пропозицію відповідно до запиту та потреб замовника. Ми задоволені якістю послуг перевезення та рівнем сервісу під час доставки сировини та вивезенні готової продукції (травмобезпечна гумова плитка, дитяче та спортивне обладнання для ігрових майданчиків та парків).
Хочемо зазначити високий потенціал компанії «Авто Бізнес Транс» та рекомендувати як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.

Перевезення сейфів та банкоматів Вінниця

Необхідне перевезення сейфів та банкоматів у Вінниці? Транспортна компанія «Авто Бізнес Транс» надає профільні послуги. Ми працюємо з вантажами різного типу. У тому числі з дорогими та предметами, технікою, що потребують особливого ставлення.

За роки діяльності ми напрацювали необхідний досвід і легко впораємося навіть зі складними завданнями.

Особливості перевезення банкоматів та сейфів

Банкомати, сейфи — габаритні та важкі. Банківське обладнання оснащене електронікою, чутливою до:

 • ударів;
 • поштовхів;
 • перепадів температур;
 • та інших негативних впливів.

Тому транспортування важливо організувати так, щоб унеможливити зовнішній вплив, здатний негативно вплинути на працездатність техніки.

Здійснюючи перевезення банкоматів та сейфів у Вінниці, ми обов’язково проводимо додаткове пакування вантажу. Наші вантажники акуратно перенесуть банкомат або сейф, закріплять у кузові, використовуючи надійні ремені для фіксації.

Найчастіше для транспортування використовуються транспортні засоби з гідробортом, що спрощує завантаження/розвантаження і виключає випадкове падіння.

Кому потрібне перевезення сейфів та банкоматів

Найчастіше цей різновид послуги замовляють:

 • банківські установи;
 • фінансові організації;
 • державні установи різного типу;
 • приватні фірми та компанії;
 • тощо.

Ми працюємо як із фізичними особами, так і з приватними — не обов’язково підприємцями. Адже перевезення особистого сейфа може знадобитися і звичайній людині.

Переваги компанії «Авто Бізнес Транс»

Співпраця з нами — гарантія якісних послуг. Ми оперативно подамо машину, наші працівники виконають завантаження та розвантаження в кінцевій точці. Для замовлення перевезення вам потрібно:

 • зв’язатися із менеджером компанії;
 • вказати, на яку дату та годину потрібна машина;
 • обговорити маршрут.

Менеджер зробить розрахунок вартості. Ціна визначається кожного разу індивідуально. Вона залежить від довжини маршруту. Також може використовуватися тариф не км/грн, а година/грн — якщо передбачається тривалий простій вантажівки під час завантаження та розвантаження. Вартість транспортування фіксується й залишається незмінною — у разі потреби ми можемо укласти договір. У нас немає прихованих платежів.

Для замовлення перевезення сейфа, банкомату або додаткової інформації — зв’яжіться з нашими консультантами.