call

Організація перевезень Дніпро

Від :
До:
Тип автомобіля:

Організація перевезень Дніпро

Послуга
Особливості
Ціна
Послуга 1
650
Послуга 2
700

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ

Організація перевезень Дніпро
  • ШВИДКІСТЬ:

   Подача авто протягом 1 години після замовлення та перевезення вантажів від 0.5 до 60 тонн на 1 авто!
  • БЕЗПЕКА:

   Несемо повну відповідальність за збереження вантажу!
  • КОМФОРТ:

   Ввічливий та надійний персонал, супровід та відстеження вантажів, консолідація та зберігання
  • ТЕХНІКА:

   Спецтехніка, негабаритні та температурні перевезення
  • 24/7:

   Супровід вантажів 24/7

Відгуки наших клієнтів

ТОВ «АГРОТЕК-ІНВЕСТ»

Семіусов А.Т., Директор ТОВ «АГРОТЕК-Інвест»
ТОВ «Агротек-Інвест» є офіційним дилером John Deere в Україні, провідного виробника сільськогосподарської техніки. Одним з напрямків діяльності нашої компанії є поставки с/г шин, брендів: MICHETIX, KLEBER, FIRESTONE.
Отож, даним листом ТОВ «Агротек-Інвест» висловлює подяку співробітникам ТОВ «Авто Бізнес Транс» за ефективне та якісне надання послуг у сфері перевезення вантажним транспортом.
У процесі співпраці ТОВ «Авто Бізнес Транс» проявив себе як надійний партнер та професійна, надійна команда, націлена на досягнення результату. Вміють слухати свого Клієнта і розуміти його потребу. Ми задоволенні якістю послуг перевезення і рівнем сервісу при доставці/вивозу с/г шин.
Враховуючи позитивний досвід співпраці, ми рекомендуємо ТОВ «Авто Бізнес Транс» як надійного партнера, який завжди ретельно виконує взяті на себе зобов'язання та гарантує високу якість послуги перевезення.
Бажаємо колективу ТОВ «Авто Бізнес Транс» подальших успіхів, динамічного розвитку, стабільності та надійних партнерів.

LLC UGTC TRADE

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Торгово-транспортна компанія Форвард» ця компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер.
Головною відмінною рисою роботи «ТТК Форвард» є висока організованість та оперативність співробітників, готовність швидко реагувати на зміну обставин. Вміють чути свого Клієнта й розуміти його потреби. Ми задоволені якістю послуги перевезення та рівнем сервісу під час доставлення/вивезення нашої продукції з України в Молдову.
Зважаючи на вищесказане, ми хотіли б відзначити високий потенціал компанії «ТТК Форвард». Рекомендуємо як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.

ПрАТ «БОГУСЛАВСЬКА СІЛЬГОСПТЕХНІКА»

Менеджер ЗЕД, Анна Діденко
Наша компанія співпрацює з компанією ТОВ «Авто Бізнес Транс» за напрямком Україна — Польща по перевезенню сільськогосподарської техніки.
При виконанні наших замовлень ця компанія неодноразово підтвердила свій високий професійний статус, надійність та компетентність.
Доставка, завантаження/вивантаження виконуються вчасно та з відмінною якістю. Вантаж завжди доставляється у повному збереженні та згідно домовленостей по строкам. Співробітники компанії справляються зі своїми обов'язками та приємні у спілкуванні.
Ми задоволені співробітництвом з ТОВ «Авто Бізнес Транс» та готові рекомендувати як відповідального та надійного партнера!
review

ТОВ "Мультифарб"

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Авто Бізнес Транс» компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер. Головною відмінністю роботи «Авто Бізнес Транс» є висока організованість та оперативність співробітників, готовність швидко реагувати на зміну обставин. Вміють чути свого Клієнта та розуміти його потреби. Ми задоволені якістю послуги перевезення та рівнем сервісу під час доставлення/вивезення нашої продукції, як-от фарб, розчинників, клею. Ми хотіли б зауважити високий потенціал компанії «Авто Бізнес Транс». Рекомендуємо як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.
review

ТОВ "Науково-виробниче підприємство "МІАН"

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Авто Бізнес Транс» компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер.
Основними перевагами роботи з «Авто Бізнес Транс» є високий професіоналізм та оперативність співробітників компанії, вміння швидко реагувати на зміну обставин та формувати необхідну пропозицію відповідно до запиту та потреб замовника. Ми задоволені якістю послуг перевезення та рівнем сервісу під час доставки сировини та вивезенні готової продукції (травмобезпечна гумова плитка, дитяче та спортивне обладнання для ігрових майданчиків та парків).
Хочемо зазначити високий потенціал компанії «Авто Бізнес Транс» та рекомендувати як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.

Організація перевезень Дніпро

Транспортна компанія «Авто Бізнес Транс» пропонує комплексні послуги з вантажних перевезень у Дніпрі та області. Ми працюємо на профільному ринку багато років і за цей час встигли завоювати довіру багатьох клієнтів і суттєво розширити перелік послуг. В автопарку автомобілі різного типу та вантажопідйомності.

Особливості вантажоперевезень у Дніпрі

Наша компанія займається транспортуванням вантажів різного типу та призначення:

 • меблів;
 • харчових продуктів, у тому числі тих, що швидко псуються;
 • сільськогосподарської продукції;
 • стелажів та холодильного обладнання;
 • та ін.

Вантажоперевезення Дніпром здійснюються машинами різного типу. Конкретний різновид транспорту підбирається під кожен тип вантажу. Це можуть бути невеликі фургони, так і габаритні вантажні автомобілі. Наші менеджери підберуть транспорт безпосередньо під ваші вимоги.

Послуги вантажників

На вантажоперевезення в Дніпрі ціна, тарифи залежать від кількох чинників:

 • протяжності маршруту;
 • часу, скільки буде зайнятий транспорт;
 • типу вантажів, що перевозяться, і залучених автомобілів;
 • наявності додаткових послуг.

Менеджери визначать за яким тарифом розраховувати перевезення — грн/км або грн/годину. Другий варіант актуальний, якщо потрібно тривале завантаження та розвантаження транспорту, коли машина буде просто простоювати.

Якщо говорити про додаткові послуги — це завантаження та розвантаження. Найчастіше вантажників наймають, якщо потрібний квартирний переїзд у Дніпрі. Наші вантажники — це кваліфіковані та акуратні фахівці, які:

 • розберуть та запакують меблі;
 • завантажать в автомобіль та закріплять їх;
 • вивантажать та зберуть;
 • розставлять по квартирі.

Перевезення вантажів із Дніпра по Україні

Компанія «Авто Бізнес Транс» здійснює вантажоперевезення з Дніпра по Україні. Ми працюємо з усіма різновидами вантажів. Наші логісти розроблять оптимальний маршрут, що дозволить вам заощадити та гарантує оперативність.

Для перевезення по всій країні використовуються фури, зерновози, цистерни та інші автомобілі.

Крім того, ми пропонуємо послуги збірних вантажів — якщо у вас невеликий товар, для його транспортування не потрібен окремий автомобіль, ми довантажимо його до машини, яка йде за потрібним маршрутом.

Залишилися питання? Звертайтеся до наших менеджерів за вказаними на сайті контактними даними. Співпраця з компанією «Авто Бізнес Транс» — вигідна та зручна!