call

Перевезення холодильників Кам’янське

Від :
До:
Тип автомобіля:

Послуга
Особливості
Ціна

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ

Перевезення холодильників Кам’янське
  • ШВИДКІСТЬ:

   Подача авто протягом 1 години після замовлення та перевезення вантажів від 0.5 до 60 тонн на 1 авто!
  • БЕЗПЕКА:

   Несемо повну відповідальність за збереження вантажу!
  • КОМФОРТ:

   Ввічливий та надійний персонал, супровід та відстеження вантажів, консолідація та зберігання
  • ТЕХНІКА:

   Спецтехніка, негабаритні та температурні перевезення
  • 24/7:

   Супровід вантажів 24/7

Відгуки наших клієнтів

ТОВ «АГРОТЕК-ІНВЕСТ»

Семіусов А.Т., Директор ТОВ «АГРОТЕК-Інвест»
ТОВ «Агротек-Інвест» є офіційним дилером John Deere в Україні, провідного виробника сільськогосподарської техніки. Одним з напрямків діяльності нашої компанії є поставки с/г шин, брендів: MICHETIX, KLEBER, FIRESTONE.
Отож, даним листом ТОВ «Агротек-Інвест» висловлює подяку співробітникам ТОВ «Авто Бізнес Транс» за ефективне та якісне надання послуг у сфері перевезення вантажним транспортом.
У процесі співпраці ТОВ «Авто Бізнес Транс» проявив себе як надійний партнер та професійна, надійна команда, націлена на досягнення результату. Вміють слухати свого Клієнта і розуміти його потребу. Ми задоволенні якістю послуг перевезення і рівнем сервісу при доставці/вивозу с/г шин.
Враховуючи позитивний досвід співпраці, ми рекомендуємо ТОВ «Авто Бізнес Транс» як надійного партнера, який завжди ретельно виконує взяті на себе зобов'язання та гарантує високу якість послуги перевезення.
Бажаємо колективу ТОВ «Авто Бізнес Транс» подальших успіхів, динамічного розвитку, стабільності та надійних партнерів.

LLC UGTC TRADE

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Торгово-транспортна компанія Форвард» ця компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер.
Головною відмінною рисою роботи «ТТК Форвард» є висока організованість та оперативність співробітників, готовність швидко реагувати на зміну обставин. Вміють чути свого Клієнта й розуміти його потреби. Ми задоволені якістю послуги перевезення та рівнем сервісу під час доставлення/вивезення нашої продукції з України в Молдову.
Зважаючи на вищесказане, ми хотіли б відзначити високий потенціал компанії «ТТК Форвард». Рекомендуємо як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.

ПрАТ «БОГУСЛАВСЬКА СІЛЬГОСПТЕХНІКА»

Менеджер ЗЕД, Анна Діденко
Наша компанія співпрацює з компанією ТОВ «Авто Бізнес Транс» за напрямком Україна — Польща по перевезенню сільськогосподарської техніки.
При виконанні наших замовлень ця компанія неодноразово підтвердила свій високий професійний статус, надійність та компетентність.
Доставка, завантаження/вивантаження виконуються вчасно та з відмінною якістю. Вантаж завжди доставляється у повному збереженні та згідно домовленостей по строкам. Співробітники компанії справляються зі своїми обов'язками та приємні у спілкуванні.
Ми задоволені співробітництвом з ТОВ «Авто Бізнес Транс» та готові рекомендувати як відповідального та надійного партнера!
review

ТОВ "Мультифарб"

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Авто Бізнес Транс» компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер. Головною відмінністю роботи «Авто Бізнес Транс» є висока організованість та оперативність співробітників, готовність швидко реагувати на зміну обставин. Вміють чути свого Клієнта та розуміти його потреби. Ми задоволені якістю послуги перевезення та рівнем сервісу під час доставлення/вивезення нашої продукції, як-от фарб, розчинників, клею. Ми хотіли б зауважити високий потенціал компанії «Авто Бізнес Транс». Рекомендуємо як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.
review

ТОВ "Науково-виробниче підприємство "МІАН"

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Авто Бізнес Транс» компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер.
Основними перевагами роботи з «Авто Бізнес Транс» є високий професіоналізм та оперативність співробітників компанії, вміння швидко реагувати на зміну обставин та формувати необхідну пропозицію відповідно до запиту та потреб замовника. Ми задоволені якістю послуг перевезення та рівнем сервісу під час доставки сировини та вивезенні готової продукції (травмобезпечна гумова плитка, дитяче та спортивне обладнання для ігрових майданчиків та парків).
Хочемо зазначити високий потенціал компанії «Авто Бізнес Транс» та рекомендувати як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.

Перевезення холодильників Кам’янське

Компанія «Авто Бізнес Транс» взаємодіє з домашньою технікою різного типу. Перевезення холодильників — потрібна послуга. Її регулярно оформлюють, як пересічні люди, так і торговельні компанії.

Вантажне таксі — найліпший варіант. Це компактні вантажівки, що дають змогу миттєво та з невеликими витратами виконати доставку холодильника не тільки в межі міста Кам’янське, а й у районі.

Фургони для перевезення холодильників

Оптимально для виконання завдання підходять невеликі вантажівки. Автомобілі мають бути неодмінно з дахом. Це захистить техніку від дощу. Перевозити холодильник рекомендується стоячки. Якщо він надмірно високий, може бути розміщення під нахилом. Лежаче перевезення може стати причиною псування.

У нас трудяться ввічливі вантажники. Вони дбайливо ставляться до холодильників замовників. Ви можете повністю довірити нам техніку. Обов’язково застосовуються елементи кріплення. Вони дають можливість закріпити техніку та запобігти пошкодження.

Як правильно транспортувати холодильник

 1. Пристрій потрібно повноцінно розморозити.
 2. Полиці знімаються.
 3. Скляні елементи обов’язково обв’язуються м’якими матеріалами.

У разі стоячої транспортування обладнання розміщується біля задньої стінки кузова. Після доставки холодильник має постояти без вмикання не менш як 2 години.

Транспортування лежачи, горизонтально

Цей варіант можливий, якщо холодильник не дорогий і вже працював тривалий час. Лежаче транспортування вигідніше і простіше вертикального. Окремі люди стверджують, що вона може призвести до втрати фреону. Це обман. Наповнювач може піти із системи лише у випадку розгерметизації труб.

Щоби техніка справно працювала після транспортування необхідно вичекати кілька годин і лише потім підключати.

Окрім того треба певних вимог:

 • заклеїти дверцята;
 • не класти на двері або задню стінку;
 • петлі необхідно повернути догори;
 • під нижній бік розстелити м’яку тканину.

Замовити доставку холодильного обладнання

Підприємства «АвтоБізнесТранс» взаємодіє з побутовою технікою різного призначення. Ми здатні організувати транспортування магазинного холодильного обладнання.

Для замовлення — сконтактуйте з працівниками за представленими на сайті телефонами. Співробітники компанії нададуть усю важливу інформацію. Тут же буде здійснено розрахунок тарифу. Ціна залишається незмінною. У нас немає прихованих переплат.