call

Перевезення лісо/пиломатеріалів Кам’янське

Від :
До:
Тип автомобіля:

Послуга
Особливості
Ціна

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ

Перевезення лісо/пиломатеріалів Кам’янське
  • ШВИДКІСТЬ:

   Подача авто протягом 1 години після замовлення та перевезення вантажів від 0.5 до 60 тонн на 1 авто!
  • БЕЗПЕКА:

   Несемо повну відповідальність за збереження вантажу!
  • КОМФОРТ:

   Ввічливий та надійний персонал, супровід та відстеження вантажів, консолідація та зберігання
  • ТЕХНІКА:

   Спецтехніка, негабаритні та температурні перевезення
  • 24/7:

   Супровід вантажів 24/7

Відгуки наших клієнтів

ТОВ «АГРОТЕК-ІНВЕСТ»

Семіусов А.Т., Директор ТОВ «АГРОТЕК-Інвест»
ТОВ «Агротек-Інвест» є офіційним дилером John Deere в Україні, провідного виробника сільськогосподарської техніки. Одним з напрямків діяльності нашої компанії є поставки с/г шин, брендів: MICHETIX, KLEBER, FIRESTONE.
Отож, даним листом ТОВ «Агротек-Інвест» висловлює подяку співробітникам ТОВ «Авто Бізнес Транс» за ефективне та якісне надання послуг у сфері перевезення вантажним транспортом.
У процесі співпраці ТОВ «Авто Бізнес Транс» проявив себе як надійний партнер та професійна, надійна команда, націлена на досягнення результату. Вміють слухати свого Клієнта і розуміти його потребу. Ми задоволенні якістю послуг перевезення і рівнем сервісу при доставці/вивозу с/г шин.
Враховуючи позитивний досвід співпраці, ми рекомендуємо ТОВ «Авто Бізнес Транс» як надійного партнера, який завжди ретельно виконує взяті на себе зобов'язання та гарантує високу якість послуги перевезення.
Бажаємо колективу ТОВ «Авто Бізнес Транс» подальших успіхів, динамічного розвитку, стабільності та надійних партнерів.

LLC UGTC TRADE

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Торгово-транспортна компанія Форвард» ця компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер.
Головною відмінною рисою роботи «ТТК Форвард» є висока організованість та оперативність співробітників, готовність швидко реагувати на зміну обставин. Вміють чути свого Клієнта й розуміти його потреби. Ми задоволені якістю послуги перевезення та рівнем сервісу під час доставлення/вивезення нашої продукції з України в Молдову.
Зважаючи на вищесказане, ми хотіли б відзначити високий потенціал компанії «ТТК Форвард». Рекомендуємо як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.

ПрАТ «БОГУСЛАВСЬКА СІЛЬГОСПТЕХНІКА»

Менеджер ЗЕД, Анна Діденко
Наша компанія співпрацює з компанією ТОВ «Авто Бізнес Транс» за напрямком Україна — Польща по перевезенню сільськогосподарської техніки.
При виконанні наших замовлень ця компанія неодноразово підтвердила свій високий професійний статус, надійність та компетентність.
Доставка, завантаження/вивантаження виконуються вчасно та з відмінною якістю. Вантаж завжди доставляється у повному збереженні та згідно домовленостей по строкам. Співробітники компанії справляються зі своїми обов'язками та приємні у спілкуванні.
Ми задоволені співробітництвом з ТОВ «Авто Бізнес Транс» та готові рекомендувати як відповідального та надійного партнера!
review

ТОВ "Мультифарб"

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Авто Бізнес Транс» компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер. Головною відмінністю роботи «Авто Бізнес Транс» є висока організованість та оперативність співробітників, готовність швидко реагувати на зміну обставин. Вміють чути свого Клієнта та розуміти його потреби. Ми задоволені якістю послуги перевезення та рівнем сервісу під час доставлення/вивезення нашої продукції, як-от фарб, розчинників, клею. Ми хотіли б зауважити високий потенціал компанії «Авто Бізнес Транс». Рекомендуємо як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.
review

ТОВ "Науково-виробниче підприємство "МІАН"

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Авто Бізнес Транс» компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер.
Основними перевагами роботи з «Авто Бізнес Транс» є високий професіоналізм та оперативність співробітників компанії, вміння швидко реагувати на зміну обставин та формувати необхідну пропозицію відповідно до запиту та потреб замовника. Ми задоволені якістю послуг перевезення та рівнем сервісу під час доставки сировини та вивезенні готової продукції (травмобезпечна гумова плитка, дитяче та спортивне обладнання для ігрових майданчиків та парків).
Хочемо зазначити високий потенціал компанії «Авто Бізнес Транс» та рекомендувати як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.

Перевезення лісо/пиломатеріалів Кам’янське

Перевезення лісу та пиломатеріалів — складне завдання. Воно передбачає детальний підхід. Здійснення доставки бере до уваги безліч особливостей. Для прикладу, треба забезпечити надійність перевезення матеріалу та учасників дорожнього руху.

Для заданого типу послуги застосовується спеціальний транспорт. Обов’язково потрібно підготувати супровідну документацію.

Транспортна компанія «Авто Бізнес Транс» надає ці послуги більш ніж 10 років. У нас у компанії досвідчений персонал. В гаражі — продуктивні машини. Якщо ви бажаєте орендувати вантажівку — зателефонуйте з нашими працівниками. Ми здійснюємо якісні послуги. Гараж вантажівок дає можливість виконувати доставку лісоматеріалів не тільки в Кам’янському, але й по країні.

Умови транспортування компанією АвтоБізнесТранс

Для виконання постачання лісоматеріали та пиломатеріали формуються у солідні партії. Так вигідніше для клієнта. Тому перевезення деревини належить до доставки великогабаритних вантажів і треба виконувати певні умови:

 • залучати довгомірні машини;
 • залучати автомобілі підвищеної вантажопідйомності;
 • ретельно опрацьовувати напрямок;
 • для навантаження/розвантаження залучати спеціальне обладнання.

Послуги логістів

Компанія АвтоБізнесТранс обов’язково розробляє шлях проходження вантажівки. Наші логісти — висококваліфіковані. Вони виберуть ідеальний шлях для лісовозу. Важливо виключити різноманітні перешкоди — мости, тунелі, кільцеві розвороти. Оскільки довгомірному лісовозу складно їх долати.

Особливості упаковки

Під час доставки звичайного лісу упаковка не використовується. Здебільшого — це просто колоди. В окремих випадках вони можуть бути розпиляні. Якщо здійснюється перевезення дорогих порід, пиломатеріал попередньо упаковується. Додатково опрацьовується перевіреними засобами — вони не допускають гниття.

Гарантоване кріплення

До транспортування лісоматеріалів і пиломатеріалів пред’являються підвищені вимоги, що стосуються безпеки. Потрібно використовувати перевірене кріплення. У фірмі АБТ для цього використовуються перевірені способи — особливі шипи та різноманітні додаткові кріплення.

У нас доступна калькуляція. Логісти визначають вартість відразу після вашого звернення. Тарифікація залишиться постійною. Додатково до цього укладається договір, у якому обговорюються усі подробиці та обов’язки сторін.