call

Перевезення машин Кам’янське

Від :
До:
Тип автомобіля:

Послуга
Особливості
Ціна

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ

Перевезення машин Кам’янське
  • ШВИДКІСТЬ:

   Подача авто протягом 1 години після замовлення та перевезення вантажів від 0.5 до 60 тонн на 1 авто!
  • БЕЗПЕКА:

   Несемо повну відповідальність за збереження вантажу!
  • КОМФОРТ:

   Ввічливий та надійний персонал, супровід та відстеження вантажів, консолідація та зберігання
  • ТЕХНІКА:

   Спецтехніка, негабаритні та температурні перевезення
  • 24/7:

   Супровід вантажів 24/7

Відгуки наших клієнтів

ТОВ «АГРОТЕК-ІНВЕСТ»

Семіусов А.Т., Директор ТОВ «АГРОТЕК-Інвест»
ТОВ «Агротек-Інвест» є офіційним дилером John Deere в Україні, провідного виробника сільськогосподарської техніки. Одним з напрямків діяльності нашої компанії є поставки с/г шин, брендів: MICHETIX, KLEBER, FIRESTONE.
Отож, даним листом ТОВ «Агротек-Інвест» висловлює подяку співробітникам ТОВ «Авто Бізнес Транс» за ефективне та якісне надання послуг у сфері перевезення вантажним транспортом.
У процесі співпраці ТОВ «Авто Бізнес Транс» проявив себе як надійний партнер та професійна, надійна команда, націлена на досягнення результату. Вміють слухати свого Клієнта і розуміти його потребу. Ми задоволенні якістю послуг перевезення і рівнем сервісу при доставці/вивозу с/г шин.
Враховуючи позитивний досвід співпраці, ми рекомендуємо ТОВ «Авто Бізнес Транс» як надійного партнера, який завжди ретельно виконує взяті на себе зобов'язання та гарантує високу якість послуги перевезення.
Бажаємо колективу ТОВ «Авто Бізнес Транс» подальших успіхів, динамічного розвитку, стабільності та надійних партнерів.

LLC UGTC TRADE

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Торгово-транспортна компанія Форвард» ця компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер.
Головною відмінною рисою роботи «ТТК Форвард» є висока організованість та оперативність співробітників, готовність швидко реагувати на зміну обставин. Вміють чути свого Клієнта й розуміти його потреби. Ми задоволені якістю послуги перевезення та рівнем сервісу під час доставлення/вивезення нашої продукції з України в Молдову.
Зважаючи на вищесказане, ми хотіли б відзначити високий потенціал компанії «ТТК Форвард». Рекомендуємо як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.

ПрАТ «БОГУСЛАВСЬКА СІЛЬГОСПТЕХНІКА»

Менеджер ЗЕД, Анна Діденко
Наша компанія співпрацює з компанією ТОВ «Авто Бізнес Транс» за напрямком Україна — Польща по перевезенню сільськогосподарської техніки.
При виконанні наших замовлень ця компанія неодноразово підтвердила свій високий професійний статус, надійність та компетентність.
Доставка, завантаження/вивантаження виконуються вчасно та з відмінною якістю. Вантаж завжди доставляється у повному збереженні та згідно домовленостей по строкам. Співробітники компанії справляються зі своїми обов'язками та приємні у спілкуванні.
Ми задоволені співробітництвом з ТОВ «Авто Бізнес Транс» та готові рекомендувати як відповідального та надійного партнера!
review

ТОВ "Мультифарб"

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Авто Бізнес Транс» компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер. Головною відмінністю роботи «Авто Бізнес Транс» є висока організованість та оперативність співробітників, готовність швидко реагувати на зміну обставин. Вміють чути свого Клієнта та розуміти його потреби. Ми задоволені якістю послуги перевезення та рівнем сервісу під час доставлення/вивезення нашої продукції, як-от фарб, розчинників, клею. Ми хотіли б зауважити високий потенціал компанії «Авто Бізнес Транс». Рекомендуємо як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.
review

ТОВ "Науково-виробниче підприємство "МІАН"

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Авто Бізнес Транс» компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер.
Основними перевагами роботи з «Авто Бізнес Транс» є високий професіоналізм та оперативність співробітників компанії, вміння швидко реагувати на зміну обставин та формувати необхідну пропозицію відповідно до запиту та потреб замовника. Ми задоволені якістю послуг перевезення та рівнем сервісу під час доставки сировини та вивезенні готової продукції (травмобезпечна гумова плитка, дитяче та спортивне обладнання для ігрових майданчиків та парків).
Хочемо зазначити високий потенціал компанії «Авто Бізнес Транс» та рекомендувати як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.

Перевезення машин Кам’янське

Перевезення машин автовозом в Кам’янському — досить поширена послуга. Такий спосіб дає можливість здійснити перевезення транспортного засобу до будь-якої точки України. Основне — автомобіль повністю зберігає заводський вигляд.

Транспортна компанія «АвтоБізнесТранс» здійснює переміщення автомобілів в Кам’янському. Ми займаємося напрямом уже більш ніж десять років. У нас експлуатуються профільні трейлери, на яких можна за ​​один рейс транспортувати кілька одиниць техніки.

Вимоги до перевезення

Необхідно зважати на конкретні вимоги, що застосовуються до транспортування машин. Їхнє дотримання дає можливість гарантувати надійність вантажу.

Основне — застосовувати профільну систему. Вона дозволяє доставляти багато машин. У неї використовуються спеціальні заїзди, що спрощує проведення навантаження. Також застосовуються надійні замки. Вони утримують машини, попереджаючи падіння.

Тип та розмір автовоза підбирається залежно від:

 • кількості автомобілів;
 • габаритів;
 • ваги.

Додатково складається пакет паперів. Вони необхідні не тільки для демонстрації правоохоронним органам, а й під час здачі автомобіля у кінцевій точці маршруту.

У організації «АвтоБізнесТранс» — штат висококваліфікованих фахівців. Досвідчені водії виконають своєчасну постачання. Працівники дадуть необхідну інформацію, грамотні рекомендації. Також, якщо потрібно, підженемо техніку для навантаження.

Плюси транспортної компанії АБТ

 1. Працівники продумають докладний маршрут. Це дозволить зменшити час перевезення машини, збільшити безпеку вантажу. Ви заощадите кошти.
 2. Наші менеджери індивідуально підходять до кожного звернення. Швидко виберуть вантажівка, найліпший для потреб клієнта.
 3. Менеджери ретельно підходять до підготовки пакету офіційних паперів. Вам не потрібно витрачати свій час. Уся супровідна документація відповідає встановленим правилам.
 4. Необхідна консультація? Менеджери постійно на зв’язку. Вони нададуть свої поради, поінформують, як здійснюється транспортування.

Вартість перевезення машини в Кам’янському

Тариф підготовлюється персонально та залежить від кількох складників:

 • маршруту;
 • числа транспортованих транспортних засобів;
 • дороги;
 • та ін..

Логісти прорахують вартість. Вона фіксується у договорі і залишається без змін. Ми не виставляємо зайві комісії.

Чи є питання? Спишіться з менеджерами за представленими контактами!