call

Перевезення піаніно та роялів Кам’янське

Від :
До:
Тип автомобіля:

Послуга
Особливості
Ціна

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ

Перевезення піаніно та роялів Кам’янське
  • ШВИДКІСТЬ:

   Подача авто протягом 1 години після замовлення та перевезення вантажів від 0.5 до 60 тонн на 1 авто!
  • БЕЗПЕКА:

   Несемо повну відповідальність за збереження вантажу!
  • КОМФОРТ:

   Ввічливий та надійний персонал, супровід та відстеження вантажів, консолідація та зберігання
  • ТЕХНІКА:

   Спецтехніка, негабаритні та температурні перевезення
  • 24/7:

   Супровід вантажів 24/7

Відгуки наших клієнтів

ТОВ «АГРОТЕК-ІНВЕСТ»

Семіусов А.Т., Директор ТОВ «АГРОТЕК-Інвест»
ТОВ «Агротек-Інвест» є офіційним дилером John Deere в Україні, провідного виробника сільськогосподарської техніки. Одним з напрямків діяльності нашої компанії є поставки с/г шин, брендів: MICHETIX, KLEBER, FIRESTONE.
Отож, даним листом ТОВ «Агротек-Інвест» висловлює подяку співробітникам ТОВ «Авто Бізнес Транс» за ефективне та якісне надання послуг у сфері перевезення вантажним транспортом.
У процесі співпраці ТОВ «Авто Бізнес Транс» проявив себе як надійний партнер та професійна, надійна команда, націлена на досягнення результату. Вміють слухати свого Клієнта і розуміти його потребу. Ми задоволенні якістю послуг перевезення і рівнем сервісу при доставці/вивозу с/г шин.
Враховуючи позитивний досвід співпраці, ми рекомендуємо ТОВ «Авто Бізнес Транс» як надійного партнера, який завжди ретельно виконує взяті на себе зобов'язання та гарантує високу якість послуги перевезення.
Бажаємо колективу ТОВ «Авто Бізнес Транс» подальших успіхів, динамічного розвитку, стабільності та надійних партнерів.

LLC UGTC TRADE

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Торгово-транспортна компанія Форвард» ця компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер.
Головною відмінною рисою роботи «ТТК Форвард» є висока організованість та оперативність співробітників, готовність швидко реагувати на зміну обставин. Вміють чути свого Клієнта й розуміти його потреби. Ми задоволені якістю послуги перевезення та рівнем сервісу під час доставлення/вивезення нашої продукції з України в Молдову.
Зважаючи на вищесказане, ми хотіли б відзначити високий потенціал компанії «ТТК Форвард». Рекомендуємо як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.

ПрАТ «БОГУСЛАВСЬКА СІЛЬГОСПТЕХНІКА»

Менеджер ЗЕД, Анна Діденко
Наша компанія співпрацює з компанією ТОВ «Авто Бізнес Транс» за напрямком Україна — Польща по перевезенню сільськогосподарської техніки.
При виконанні наших замовлень ця компанія неодноразово підтвердила свій високий професійний статус, надійність та компетентність.
Доставка, завантаження/вивантаження виконуються вчасно та з відмінною якістю. Вантаж завжди доставляється у повному збереженні та згідно домовленостей по строкам. Співробітники компанії справляються зі своїми обов'язками та приємні у спілкуванні.
Ми задоволені співробітництвом з ТОВ «Авто Бізнес Транс» та готові рекомендувати як відповідального та надійного партнера!
review

ТОВ "Мультифарб"

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Авто Бізнес Транс» компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер. Головною відмінністю роботи «Авто Бізнес Транс» є висока організованість та оперативність співробітників, готовність швидко реагувати на зміну обставин. Вміють чути свого Клієнта та розуміти його потреби. Ми задоволені якістю послуги перевезення та рівнем сервісу під час доставлення/вивезення нашої продукції, як-от фарб, розчинників, клею. Ми хотіли б зауважити високий потенціал компанії «Авто Бізнес Транс». Рекомендуємо як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.
review

ТОВ "Науково-виробниче підприємство "МІАН"

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Авто Бізнес Транс» компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер.
Основними перевагами роботи з «Авто Бізнес Транс» є високий професіоналізм та оперативність співробітників компанії, вміння швидко реагувати на зміну обставин та формувати необхідну пропозицію відповідно до запиту та потреб замовника. Ми задоволені якістю послуг перевезення та рівнем сервісу під час доставки сировини та вивезенні готової продукції (травмобезпечна гумова плитка, дитяче та спортивне обладнання для ігрових майданчиків та парків).
Хочемо зазначити високий потенціал компанії «Авто Бізнес Транс» та рекомендувати як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.

Перевезення піаніно та роялів Кам’янське

Перевезення піаніно та роялю — важке завдання. Довірити його необхідно тільки професійним працівникам. Компанія АБТ веде діяльність на цьому ринку послуг множина років. У нас наявні транспортні засоби різного типу. Окрім того пропонуємо послуги вантажників — наші фахівці ввічливі.

Небезпека перевезення музичних інструментів величезного габариту полягає у тому, що вони у більшості випадків не проходять у вантажний ліфт. Проблематично пронести по під’їзду — треба виявляти акуратність, щоб попередити удари.

Замовити перевезення рояля в АБТ

Організація «Авто Бізнес Транс» займається перевезенням ліжок та столів, квартирним та офісним переїздом. Наші вантажники дбайливо винесуть піаніно, встановлять в фургон.

Крім того співробітники АБТ здійснюють розбирання меблів, упаковку і збирають у фінішній точці доставки. Можете бути впевненими, що ваше майно залишиться в хорошому стані.

Ціна доставки роялю залежить від кількох показників:

 • ширина та висота;
 • тип;
 • кількість співробітників, що наймаються;
 • на якому поверсі розташована квартира;
 • відстань.

Для вашої зручності використовуються різні різновиди тарифікації. Оскільки завантаження музичних інструментів передбачає використання тривалого часу, вартість підраховується за формулою грн/год. Співробітники вибирають оптимальний шлях, щоб транспорт дістався якнайшвидше й замовник зміг заощадити.

працівники компанії «Авто Бізнес Транс» визначать вартість швидко. Вартість буде проговорена із власником музичного інструменту та залишиться незмінною. Якщо необхідно, може бути складений контракт — у ньому деталізовано описуються відповідальності власника вантажу та транспортної компанії.

Як перевозити рояль

Для перевезення габаритних вантажів залучені місткі автомобілі. Усередині тенту будуть передбачені кріпильне обладнання. Це забезпечить повноцінну фіксацію музичного інструменту. Він не зіпсується у маршруті, навіть якщо машина різко зупиниться. Рояль не підстрибувати у кузові.

З’ємні елементи потрібно зняти і обернути у м’яку тканину. Додатково потрібно прикрити основну поверхню. Такий підхід забезпечує повноцінний захист від поломок.

Чи є питання? Зв’яжіться з нашими співробітниками «Авто Бізнес Транс» за вказаними контактними даними. Вони дадуть потрібну інформацію. Поговоривши з консультантами, ви дізнаєтесь, як організовано перевезення.