call

Перевезення побутової техніки Кам’янське

Від :
До:
Тип автомобіля:

Послуга
Особливості
Ціна

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ

Перевезення побутової техніки Кам’янське
  • ШВИДКІСТЬ:

   Подача авто протягом 1 години після замовлення та перевезення вантажів від 0.5 до 60 тонн на 1 авто!
  • БЕЗПЕКА:

   Несемо повну відповідальність за збереження вантажу!
  • КОМФОРТ:

   Ввічливий та надійний персонал, супровід та відстеження вантажів, консолідація та зберігання
  • ТЕХНІКА:

   Спецтехніка, негабаритні та температурні перевезення
  • 24/7:

   Супровід вантажів 24/7

Відгуки наших клієнтів

ТОВ «АГРОТЕК-ІНВЕСТ»

Семіусов А.Т., Директор ТОВ «АГРОТЕК-Інвест»
ТОВ «Агротек-Інвест» є офіційним дилером John Deere в Україні, провідного виробника сільськогосподарської техніки. Одним з напрямків діяльності нашої компанії є поставки с/г шин, брендів: MICHETIX, KLEBER, FIRESTONE.
Отож, даним листом ТОВ «Агротек-Інвест» висловлює подяку співробітникам ТОВ «Авто Бізнес Транс» за ефективне та якісне надання послуг у сфері перевезення вантажним транспортом.
У процесі співпраці ТОВ «Авто Бізнес Транс» проявив себе як надійний партнер та професійна, надійна команда, націлена на досягнення результату. Вміють слухати свого Клієнта і розуміти його потребу. Ми задоволенні якістю послуг перевезення і рівнем сервісу при доставці/вивозу с/г шин.
Враховуючи позитивний досвід співпраці, ми рекомендуємо ТОВ «Авто Бізнес Транс» як надійного партнера, який завжди ретельно виконує взяті на себе зобов'язання та гарантує високу якість послуги перевезення.
Бажаємо колективу ТОВ «Авто Бізнес Транс» подальших успіхів, динамічного розвитку, стабільності та надійних партнерів.

LLC UGTC TRADE

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Торгово-транспортна компанія Форвард» ця компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер.
Головною відмінною рисою роботи «ТТК Форвард» є висока організованість та оперативність співробітників, готовність швидко реагувати на зміну обставин. Вміють чути свого Клієнта й розуміти його потреби. Ми задоволені якістю послуги перевезення та рівнем сервісу під час доставлення/вивезення нашої продукції з України в Молдову.
Зважаючи на вищесказане, ми хотіли б відзначити високий потенціал компанії «ТТК Форвард». Рекомендуємо як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.

ПрАТ «БОГУСЛАВСЬКА СІЛЬГОСПТЕХНІКА»

Менеджер ЗЕД, Анна Діденко
Наша компанія співпрацює з компанією ТОВ «Авто Бізнес Транс» за напрямком Україна — Польща по перевезенню сільськогосподарської техніки.
При виконанні наших замовлень ця компанія неодноразово підтвердила свій високий професійний статус, надійність та компетентність.
Доставка, завантаження/вивантаження виконуються вчасно та з відмінною якістю. Вантаж завжди доставляється у повному збереженні та згідно домовленостей по строкам. Співробітники компанії справляються зі своїми обов'язками та приємні у спілкуванні.
Ми задоволені співробітництвом з ТОВ «Авто Бізнес Транс» та готові рекомендувати як відповідального та надійного партнера!
review

ТОВ "Мультифарб"

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Авто Бізнес Транс» компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер. Головною відмінністю роботи «Авто Бізнес Транс» є висока організованість та оперативність співробітників, готовність швидко реагувати на зміну обставин. Вміють чути свого Клієнта та розуміти його потреби. Ми задоволені якістю послуги перевезення та рівнем сервісу під час доставлення/вивезення нашої продукції, як-от фарб, розчинників, клею. Ми хотіли б зауважити високий потенціал компанії «Авто Бізнес Транс». Рекомендуємо як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.
review

ТОВ "Науково-виробниче підприємство "МІАН"

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Авто Бізнес Транс» компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер.
Основними перевагами роботи з «Авто Бізнес Транс» є високий професіоналізм та оперативність співробітників компанії, вміння швидко реагувати на зміну обставин та формувати необхідну пропозицію відповідно до запиту та потреб замовника. Ми задоволені якістю послуг перевезення та рівнем сервісу під час доставки сировини та вивезенні готової продукції (травмобезпечна гумова плитка, дитяче та спортивне обладнання для ігрових майданчиків та парків).
Хочемо зазначити високий потенціал компанії «Авто Бізнес Транс» та рекомендувати як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.

Перевезення побутової техніки Кам’янське

Транспортна фірма «АвтоБізнесТранс» здійснює послуги перевезення великої побутової техніки та іншого приватного майна. Ми надаємо послуги на профільному ринку багато років. В парку представлені машини різних марок — великі вантажівки та маневрові фургони. Підбір машини здійснюється фахівцями залежно від розміру вантажу.

Вантажне таксі «АвтоБізнесТранс» — найкращий метод перевезення меблів. Ми зробимо квартирний переїзд неймовірно зручним для клієнта. Він не стане для вас стресом. Також у нас є можливість оформити перевезення нової побуттехніки з супермаркету.

Характеристики доставки побутової техніки

У команді підприємства працюють кваліфіковані вантажники. Послуга вантажника містить:

 • упаковку пральної машини та іншої техніки;
 • акуратне завантаження — техніка не розгортається догори дном;
 • транспортування проводиться у тому положенні, у якому обладнання експлуатується;
 • надійна фіксація способом спеціальних тросів.

Працівники простежать, щоби тендітні предмети не зіпсувалися. Наприклад, щоби монітор не торкався тендітною частиною до інших предметів, що перевозяться. Тип упаковки вибирається під певний вид побутової техніки у кожному окремому випадку. Враховуються особливості апаратури.

Під час проведення навантажувальних робіт дотримується гарантована обережність. Ручаємося, що не буде жодних ударів на техніці. На ній не з’являться вм’ятини.

Підприємство «АвтоБізнесТранс» несе повну відповідальність за справність вантажу.

Обґрунтована ціна

Співробітники компанії швидко прораховують ціну перевезення. На ваш звернення може бути розрахована детальна калькуляція. Ціна залишиться без змін — у нас немає додаткових доплат.

Крім того підписується контракт, у якому прописані обов’язки клієнта та виконавця. Договір буде підтвердженням надійного виконання послуг.

Як оформити замовлення

Якщо ви бажаєте замовити доставку власної техніки, сконтактуйте з нашими логістами за представленими контактними даними. Співробітники компанії «АвтоБізнесТранс» розкажуть, як буде організовано перевезення. Ви дізнаєтесь потрібну інформацію, яка переконає запросити нашу компанію.