call

Перевезення речей Кам’янське

Від :
До:
Тип автомобіля:

Послуга
Особливості
Ціна

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ

Перевезення речей Кам’янське
  • ШВИДКІСТЬ:

   Подача авто протягом 1 години після замовлення та перевезення вантажів від 0.5 до 60 тонн на 1 авто!
  • БЕЗПЕКА:

   Несемо повну відповідальність за збереження вантажу!
  • КОМФОРТ:

   Ввічливий та надійний персонал, супровід та відстеження вантажів, консолідація та зберігання
  • ТЕХНІКА:

   Спецтехніка, негабаритні та температурні перевезення
  • 24/7:

   Супровід вантажів 24/7

Відгуки наших клієнтів

ТОВ «АГРОТЕК-ІНВЕСТ»

Семіусов А.Т., Директор ТОВ «АГРОТЕК-Інвест»
ТОВ «Агротек-Інвест» є офіційним дилером John Deere в Україні, провідного виробника сільськогосподарської техніки. Одним з напрямків діяльності нашої компанії є поставки с/г шин, брендів: MICHETIX, KLEBER, FIRESTONE.
Отож, даним листом ТОВ «Агротек-Інвест» висловлює подяку співробітникам ТОВ «Авто Бізнес Транс» за ефективне та якісне надання послуг у сфері перевезення вантажним транспортом.
У процесі співпраці ТОВ «Авто Бізнес Транс» проявив себе як надійний партнер та професійна, надійна команда, націлена на досягнення результату. Вміють слухати свого Клієнта і розуміти його потребу. Ми задоволенні якістю послуг перевезення і рівнем сервісу при доставці/вивозу с/г шин.
Враховуючи позитивний досвід співпраці, ми рекомендуємо ТОВ «Авто Бізнес Транс» як надійного партнера, який завжди ретельно виконує взяті на себе зобов'язання та гарантує високу якість послуги перевезення.
Бажаємо колективу ТОВ «Авто Бізнес Транс» подальших успіхів, динамічного розвитку, стабільності та надійних партнерів.

LLC UGTC TRADE

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Торгово-транспортна компанія Форвард» ця компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер.
Головною відмінною рисою роботи «ТТК Форвард» є висока організованість та оперативність співробітників, готовність швидко реагувати на зміну обставин. Вміють чути свого Клієнта й розуміти його потреби. Ми задоволені якістю послуги перевезення та рівнем сервісу під час доставлення/вивезення нашої продукції з України в Молдову.
Зважаючи на вищесказане, ми хотіли б відзначити високий потенціал компанії «ТТК Форвард». Рекомендуємо як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.

ПрАТ «БОГУСЛАВСЬКА СІЛЬГОСПТЕХНІКА»

Менеджер ЗЕД, Анна Діденко
Наша компанія співпрацює з компанією ТОВ «Авто Бізнес Транс» за напрямком Україна — Польща по перевезенню сільськогосподарської техніки.
При виконанні наших замовлень ця компанія неодноразово підтвердила свій високий професійний статус, надійність та компетентність.
Доставка, завантаження/вивантаження виконуються вчасно та з відмінною якістю. Вантаж завжди доставляється у повному збереженні та згідно домовленостей по строкам. Співробітники компанії справляються зі своїми обов'язками та приємні у спілкуванні.
Ми задоволені співробітництвом з ТОВ «Авто Бізнес Транс» та готові рекомендувати як відповідального та надійного партнера!
review

ТОВ "Мультифарб"

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Авто Бізнес Транс» компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер. Головною відмінністю роботи «Авто Бізнес Транс» є висока організованість та оперативність співробітників, готовність швидко реагувати на зміну обставин. Вміють чути свого Клієнта та розуміти його потреби. Ми задоволені якістю послуги перевезення та рівнем сервісу під час доставлення/вивезення нашої продукції, як-от фарб, розчинників, клею. Ми хотіли б зауважити високий потенціал компанії «Авто Бізнес Транс». Рекомендуємо як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.
review

ТОВ "Науково-виробниче підприємство "МІАН"

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Авто Бізнес Транс» компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер.
Основними перевагами роботи з «Авто Бізнес Транс» є високий професіоналізм та оперативність співробітників компанії, вміння швидко реагувати на зміну обставин та формувати необхідну пропозицію відповідно до запиту та потреб замовника. Ми задоволені якістю послуг перевезення та рівнем сервісу під час доставки сировини та вивезенні готової продукції (травмобезпечна гумова плитка, дитяче та спортивне обладнання для ігрових майданчиків та парків).
Хочемо зазначити високий потенціал компанії «Авто Бізнес Транс» та рекомендувати як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.

Перевезення речей Кам’янське

Перевезення речей треба організувати так, щоби вони не розбилися у дорозі. Дбайлива підготовка до перевезення — гарантія цілісності. Підприємство «АвтоБізнесТранс» забезпечує профільні послуги. В парку є надійні вантажівки різного типу. Наші менеджери підготують для вас вантажівку, що ідеально підійде для доставки майна.

Особливості підготовки

Якщо у вас немає вільного часу зайнятися підготовкою особистих речей, наші фахівці готові узяти завдання на себе. У команді є акуратні вантажники, здатні вирішувати різні завдання.

Поради, як захистити ламкі речі:

 • банки, фотографії загорнути в товстий папір або укласти у пластикові контейнери з кришкою;
 • якщо крихкі предмети укладаються у коробку, їх треба перекласти картоном;
 • щоби пластикові коробки підіймали максимально акуратно, на них треба вказати, що всередині тендітні предмети.

Речі, які не можуть зламатися, рекомендується пакувати у пакети. Так зручніше розміщувати.

Підбір машини

Машина підбирається під визначені показники вантажу:

 • чисельність предметів;
 • маса;
 • обсяг.

Вкажіть фахівцям організації «АвтоБізнесТранс», що саме хочете транспортувати і вони нададуть машину, оптимально підходить під ваші побажання. Це може бути маленьке вантажне таксі або містка вантажівка. Ідеальний вибір обов’язково критий кузов. Це захистить предмети від поганого впливу.

Переваги фірми АБТ

У нашій фірмі працюють справжні працівники — логісти, водії, менеджери, вантажники. Кожен працівник — відповідально ставиться до обов’язків.

Логісти докладно розроблять маршрут, підібравши найкоротший шлях. Так ви зумієте зменшити необхідний час та фінанси. Менеджери здійснять розрахунок ціни відразу після вашого звернення. Вартість буде погоджена та залишиться без змін. У нас немає прихованих оплат, що з’являються після виконання послуги.

Бажаєте довідатись більше інформації? Спишіться з консультантами за написаними на сайті контактами! Працівники компанії дадуть відповіді на запитання, розкажуть, як буде проводитись транспортування вашої власності. Окрім того вони нададуть висококваліфіковані поради, як правильно підготуватися до перевезення.

Компанія «Авто Бізнес Транс» — ваш надійний партнер!