call

Перевезення техніки на тралі Кам’янське

Від :
До:
Тип автомобіля:

Послуга
Особливості
Ціна

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ

Перевезення техніки на тралі Кам’янське
  • ШВИДКІСТЬ:

   Подача авто протягом 1 години після замовлення та перевезення вантажів від 0.5 до 60 тонн на 1 авто!
  • БЕЗПЕКА:

   Несемо повну відповідальність за збереження вантажу!
  • КОМФОРТ:

   Ввічливий та надійний персонал, супровід та відстеження вантажів, консолідація та зберігання
  • ТЕХНІКА:

   Спецтехніка, негабаритні та температурні перевезення
  • 24/7:

   Супровід вантажів 24/7

Відгуки наших клієнтів

ТОВ «АГРОТЕК-ІНВЕСТ»

Семіусов А.Т., Директор ТОВ «АГРОТЕК-Інвест»
ТОВ «Агротек-Інвест» є офіційним дилером John Deere в Україні, провідного виробника сільськогосподарської техніки. Одним з напрямків діяльності нашої компанії є поставки с/г шин, брендів: MICHETIX, KLEBER, FIRESTONE.
Отож, даним листом ТОВ «Агротек-Інвест» висловлює подяку співробітникам ТОВ «Авто Бізнес Транс» за ефективне та якісне надання послуг у сфері перевезення вантажним транспортом.
У процесі співпраці ТОВ «Авто Бізнес Транс» проявив себе як надійний партнер та професійна, надійна команда, націлена на досягнення результату. Вміють слухати свого Клієнта і розуміти його потребу. Ми задоволенні якістю послуг перевезення і рівнем сервісу при доставці/вивозу с/г шин.
Враховуючи позитивний досвід співпраці, ми рекомендуємо ТОВ «Авто Бізнес Транс» як надійного партнера, який завжди ретельно виконує взяті на себе зобов'язання та гарантує високу якість послуги перевезення.
Бажаємо колективу ТОВ «Авто Бізнес Транс» подальших успіхів, динамічного розвитку, стабільності та надійних партнерів.

LLC UGTC TRADE

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Торгово-транспортна компанія Форвард» ця компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер.
Головною відмінною рисою роботи «ТТК Форвард» є висока організованість та оперативність співробітників, готовність швидко реагувати на зміну обставин. Вміють чути свого Клієнта й розуміти його потреби. Ми задоволені якістю послуги перевезення та рівнем сервісу під час доставлення/вивезення нашої продукції з України в Молдову.
Зважаючи на вищесказане, ми хотіли б відзначити високий потенціал компанії «ТТК Форвард». Рекомендуємо як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.

ПрАТ «БОГУСЛАВСЬКА СІЛЬГОСПТЕХНІКА»

Менеджер ЗЕД, Анна Діденко
Наша компанія співпрацює з компанією ТОВ «Авто Бізнес Транс» за напрямком Україна — Польща по перевезенню сільськогосподарської техніки.
При виконанні наших замовлень ця компанія неодноразово підтвердила свій високий професійний статус, надійність та компетентність.
Доставка, завантаження/вивантаження виконуються вчасно та з відмінною якістю. Вантаж завжди доставляється у повному збереженні та згідно домовленостей по строкам. Співробітники компанії справляються зі своїми обов'язками та приємні у спілкуванні.
Ми задоволені співробітництвом з ТОВ «Авто Бізнес Транс» та готові рекомендувати як відповідального та надійного партнера!
review

ТОВ "Мультифарб"

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Авто Бізнес Транс» компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер. Головною відмінністю роботи «Авто Бізнес Транс» є висока організованість та оперативність співробітників, готовність швидко реагувати на зміну обставин. Вміють чути свого Клієнта та розуміти його потреби. Ми задоволені якістю послуги перевезення та рівнем сервісу під час доставлення/вивезення нашої продукції, як-от фарб, розчинників, клею. Ми хотіли б зауважити високий потенціал компанії «Авто Бізнес Транс». Рекомендуємо як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.
review

ТОВ "Науково-виробниче підприємство "МІАН"

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Авто Бізнес Транс» компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер.
Основними перевагами роботи з «Авто Бізнес Транс» є високий професіоналізм та оперативність співробітників компанії, вміння швидко реагувати на зміну обставин та формувати необхідну пропозицію відповідно до запиту та потреб замовника. Ми задоволені якістю послуг перевезення та рівнем сервісу під час доставки сировини та вивезенні готової продукції (травмобезпечна гумова плитка, дитяче та спортивне обладнання для ігрових майданчиків та парків).
Хочемо зазначити високий потенціал компанії «Авто Бізнес Транс» та рекомендувати як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.

Перевезення техніки на тралі Кам’янське

Організація «АвтоБізнесТранс» здійснює послуги перевезення будівельної техніки. Додатково ми взаємодіємо з відповідною промисловою технікою. Як правило вона не може доїжджати до міста призначення самостійно. Саме тому потрібно використовувати професійні тягачі.

В автопарку компанії представлені перевірені трали. Вони орієнтовані на підвищену вантажопідйомність. Наші працівники підберуть тягачі під певний тип спецтехніки.

Якості низькорамного трала

Перевезення низькорамним тралом — найкращий метод для габаритної спецтехніки. Це спеціалізовані причепи з різною кількістю осей. Вони мають пневматичну підвіску. Висота навантаження часто не перевищує дев’яносто п’ять сантиметрів. Це спрощує навантаження техніки.

Велика кількість осей дозволяє правильно розподілити навантаження. Так можна постачати великогабаритну техніку.

Низькорамний трал оптимально підходить під перевезення дорожньої техніки, тому що вона зуміє своїм ходом заїхати на трал. Для цієї мети застосовуються пандуси, що висуваються.

Завдяки цьому створюється гарантований рівень безпеки. Вантажі скочуються. Спеціальну техніку вдається транспортувати під невисокими ЛЕП та у тунелях.

Крім цього може виконуватися фіксація бульдозера із застосуванням спеціалізованих фіксаторів. Катки не розгойдуватимуться.

Плюс підприємства АБТ

Якщо вам необхідне постачання габаритного вантажу, звертайтеся до організації АБТ. У нас використовуються потужні тягачі.

Фахівці транспортної компанії виконають докладний прорахунок оптимального шляху. Такий підхід дасть можливість скоротити час транспортування та мінімізувати фінансові витрати.

На напрямку прямування не буде тунелів, важких зигзагів, неякісної дороги.

На ціну доставки надають вплив такі чинники:

 • тоннаж;
 • напрямок проходження;
 • вид техніки.

Співробітники компанії виконують швидкий прорахунок ціни. Ціна погоджується із вами та без змін. У нас обґрунтована тарифікація. На запит надішлемо докладну калькуляцію.

Додатково проводиться підготовка супровідних паперів. Обов’язково складається контракт, у ньому перераховуються обов’язки сторін.

Є питання? Зв’яжіться з менеджерами Фірми за вказаними контактними даними.