call

Вантажне таксі Кам’янське

Від :
До:
Тип автомобіля:

Послуга
Особливості
Ціна

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ

Вантажне таксі Кам’янське
  • ШВИДКІСТЬ:

   Подача авто протягом 1 години після замовлення та перевезення вантажів від 0.5 до 60 тонн на 1 авто!
  • БЕЗПЕКА:

   Несемо повну відповідальність за збереження вантажу!
  • КОМФОРТ:

   Ввічливий та надійний персонал, супровід та відстеження вантажів, консолідація та зберігання
  • ТЕХНІКА:

   Спецтехніка, негабаритні та температурні перевезення
  • 24/7:

   Супровід вантажів 24/7

Відгуки наших клієнтів

ТОВ «АГРОТЕК-ІНВЕСТ»

Семіусов А.Т., Директор ТОВ «АГРОТЕК-Інвест»
ТОВ «Агротек-Інвест» є офіційним дилером John Deere в Україні, провідного виробника сільськогосподарської техніки. Одним з напрямків діяльності нашої компанії є поставки с/г шин, брендів: MICHETIX, KLEBER, FIRESTONE.
Отож, даним листом ТОВ «Агротек-Інвест» висловлює подяку співробітникам ТОВ «Авто Бізнес Транс» за ефективне та якісне надання послуг у сфері перевезення вантажним транспортом.
У процесі співпраці ТОВ «Авто Бізнес Транс» проявив себе як надійний партнер та професійна, надійна команда, націлена на досягнення результату. Вміють слухати свого Клієнта і розуміти його потребу. Ми задоволенні якістю послуг перевезення і рівнем сервісу при доставці/вивозу с/г шин.
Враховуючи позитивний досвід співпраці, ми рекомендуємо ТОВ «Авто Бізнес Транс» як надійного партнера, який завжди ретельно виконує взяті на себе зобов'язання та гарантує високу якість послуги перевезення.
Бажаємо колективу ТОВ «Авто Бізнес Транс» подальших успіхів, динамічного розвитку, стабільності та надійних партнерів.

LLC UGTC TRADE

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Торгово-транспортна компанія Форвард» ця компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер.
Головною відмінною рисою роботи «ТТК Форвард» є висока організованість та оперативність співробітників, готовність швидко реагувати на зміну обставин. Вміють чути свого Клієнта й розуміти його потреби. Ми задоволені якістю послуги перевезення та рівнем сервісу під час доставлення/вивезення нашої продукції з України в Молдову.
Зважаючи на вищесказане, ми хотіли б відзначити високий потенціал компанії «ТТК Форвард». Рекомендуємо як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.

ПрАТ «БОГУСЛАВСЬКА СІЛЬГОСПТЕХНІКА»

Менеджер ЗЕД, Анна Діденко
Наша компанія співпрацює з компанією ТОВ «Авто Бізнес Транс» за напрямком Україна — Польща по перевезенню сільськогосподарської техніки.
При виконанні наших замовлень ця компанія неодноразово підтвердила свій високий професійний статус, надійність та компетентність.
Доставка, завантаження/вивантаження виконуються вчасно та з відмінною якістю. Вантаж завжди доставляється у повному збереженні та згідно домовленостей по строкам. Співробітники компанії справляються зі своїми обов'язками та приємні у спілкуванні.
Ми задоволені співробітництвом з ТОВ «Авто Бізнес Транс» та готові рекомендувати як відповідального та надійного партнера!
review

ТОВ "Мультифарб"

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Авто Бізнес Транс» компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер. Головною відмінністю роботи «Авто Бізнес Транс» є висока організованість та оперативність співробітників, готовність швидко реагувати на зміну обставин. Вміють чути свого Клієнта та розуміти його потреби. Ми задоволені якістю послуги перевезення та рівнем сервісу під час доставлення/вивезення нашої продукції, як-от фарб, розчинників, клею. Ми хотіли б зауважити високий потенціал компанії «Авто Бізнес Транс». Рекомендуємо як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.
review

ТОВ "Науково-виробниче підприємство "МІАН"

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Авто Бізнес Транс» компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер.
Основними перевагами роботи з «Авто Бізнес Транс» є високий професіоналізм та оперативність співробітників компанії, вміння швидко реагувати на зміну обставин та формувати необхідну пропозицію відповідно до запиту та потреб замовника. Ми задоволені якістю послуг перевезення та рівнем сервісу під час доставки сировини та вивезенні готової продукції (травмобезпечна гумова плитка, дитяче та спортивне обладнання для ігрових майданчиків та парків).
Хочемо зазначити високий потенціал компанії «Авто Бізнес Транс» та рекомендувати як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.

Вантажне таксі Кам’янське

Один із способів транспортування невеликих вантажів — наймати компактні фургони. Заданий спосіб — комфортний для власника вантажу з матеріальної точки зору. Він збереже фінансові ресурси.

Підприємство «АвтоБізнесТранс» здійснює якісні послуги вантажного таксі. Оренда машини прийнятна.

Ми ведемо діяльність на цьому ринку більш як 10-ть років. Нам довіряють безліч клієнтів. Ми детально знаємо, як здійснювати надійні послуги.

Які предмети перевозимо

Ми перевезенням майна будь-якого різновиду:

 • ліжка тощо;
 • холодильники тощо;
 • торгове обладнання;
 • продукти що швидко псуються;
 • і таке інше.

У нашому парку всілякі машини. Перед відправкою в дорогу кожна машина обов’язково проходить діагностику. Заданий підхід нейтралізує непередбачені ситуації у маршруті. У екіпажі — професійні співробітники. Вони несуть стовідсоткову відповідальність за збереження майна.

Як оформити заявку

Зв’яжіться з співробітником фірми та вкажіть усі ваші дані:

 • місце завантаження;
 • число та час;
 • обсяг предметів.

Якщо вам треба також вкажіть це. Консультант збере кваліфікованих вантажників. Їхні обов’язки:

 • розбирання меблів;
 • пакування;
 • навантаження/розвантаження;
 • занесення до будинку;
 • комплектація;
 • установка.

Відразу здійснюється прорахунок ціни оренди фургона. Вартість може бути за відстань або за витрачений час. Вартість погоджується з клієнтом та залишається незмінною. В фірми АБТ немає прихованих доплат.

Найчастіше для вантажного таксі не готується угода. Якщо він вам необхідний — договір буде складено та підписано.

Збереження вантажу

Ми гарантуємо стовідсоткову збереження вантажу. Наші працівники дбайливо звертаються з усіма товарами. Всередині автомобілів застосовуються міцні кріпильні елементи. Вони міцно утримують вантаж. Він не буде зламаний у маршруті.

Підприємство АБТ працює без вихідних. Ми переміщуємо майно цілодобово. Співробітники розраховують оптимальний маршрут — щоби ви заощадили.

Позитивні особливості компанії АвтоБізнесТранс

 1. Оперативність.
 2. Кваліфікація.
 3. Прийнятна ціна.
 4. Підбір автомобілів.

Співпраця з підприємством АБТ забезпечить вам хороші емоції. Ви знов звертатиметеся саме до нас.

Залишилися питання? Телефонуйте консультантам. Вони дадуть потрібну інформацію, розкажуть, як буде організовано роботу. Нададуть свої кваліфіковані рекомендації. На сторінках сайту представлені телефони, є вікно для зв’язку.