call

Міжміські перевезення Кременчук

Від :
До:
Тип автомобіля:

Послуга
Особливості
Ціна
Автомобілі вантажопідйомністю до 2 тонн
Тип кузова: тент, рефрижератор, ізотерм, відкритий, суцільнометалевий
Д/Ш/В: 3.5м / 1,8м / 2м
Об’єм: 20 м³
Палетомісце: 4 шт
Додаткові опції: Можливий гідроборт
від 8 грн/км
Автомобілі вантажопідйомністю до 5 тонн
Тип кузова: тент, рефрижератор, ізотерм, відкритий, суцільнометалевий
Д/Ш/В: 6м / 2.45м / 2.40м
Об’єм: 50 м³
Палетомісце: 12 шт
Додаткові опції: Можливий гідроборт або маніпулятор
від 13 грн/км
Автомобілі вантажопідйомністю до 10 тонн
Тип кузова: тент, рефрижератор, ізотерм, відкритий, суцільнометалевий
Д/Ш/В: 7.40м / 2.45м / 2.60м
Об’єм: 60 м³
Палетомісце: 18 шт
Додаткові опції: Можливий гідроборт або маніпулятор
від 16 грн/км
Автомобілі вантажопідйомністю до 20 тонн
Тип кузова: тент, рефрижератор, ізотерм, відкритий, суцільнометалевий
Д/Ш/В: 13.6м / 2.45м / 2.80м
Об’єм: 60 м³
Палетомісце: 33 шт
Додаткові опції: Можливий гідроборт або маніпулятор
від 23 грн/км

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ

Міжміські перевезення Кременчук
    • ШВИДКІСТЬ:

      Подача авто протягом 1 години після замовлення та перевезення вантажів від 0.5 до 60 тонн на 1 авто!
    • БЕЗПЕКА:

      Несемо повну відповідальність за збереження вантажу!
    • КОМФОРТ:

      Ввічливий та надійний персонал, супровід та відстеження вантажів, консолідація та зберігання
    • ТЕХНІКА:

      Спецтехніка, негабаритні та температурні перевезення
    • 24/7:

      Супровід вантажів 24/7

Відгуки наших клієнтів

ТОВ «АГРОТЕК-ІНВЕСТ»

Семіусов А.Т., Директор ТОВ «АГРОТЕК-Інвест»
ТОВ «Агротек-Інвест» є офіційним дилером John Deere в Україні, провідного виробника сільськогосподарської техніки. Одним з напрямків діяльності нашої компанії є поставки с/г шин, брендів: MICHETIX, KLEBER, FIRESTONE.
Отож, даним листом ТОВ «Агротек-Інвест» висловлює подяку співробітникам ТОВ «Авто Бізнес Транс» за ефективне та якісне надання послуг у сфері перевезення вантажним транспортом.
У процесі співпраці ТОВ «Авто Бізнес Транс» проявив себе як надійний партнер та професійна, надійна команда, націлена на досягнення результату. Вміють слухати свого Клієнта і розуміти його потребу. Ми задоволенні якістю послуг перевезення і рівнем сервісу при доставці/вивозу с/г шин.
Враховуючи позитивний досвід співпраці, ми рекомендуємо ТОВ «Авто Бізнес Транс» як надійного партнера, який завжди ретельно виконує взяті на себе зобов'язання та гарантує високу якість послуги перевезення.
Бажаємо колективу ТОВ «Авто Бізнес Транс» подальших успіхів, динамічного розвитку, стабільності та надійних партнерів.

LLC UGTC TRADE

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Торгово-транспортна компанія Форвард» ця компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер.
Головною відмінною рисою роботи «ТТК Форвард» є висока організованість та оперативність співробітників, готовність швидко реагувати на зміну обставин. Вміють чути свого Клієнта й розуміти його потреби. Ми задоволені якістю послуги перевезення та рівнем сервісу під час доставлення/вивезення нашої продукції з України в Молдову.
Зважаючи на вищесказане, ми хотіли б відзначити високий потенціал компанії «ТТК Форвард». Рекомендуємо як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.

ПрАТ «БОГУСЛАВСЬКА СІЛЬГОСПТЕХНІКА»

Менеджер ЗЕД, Анна Діденко
Наша компанія співпрацює з компанією ТОВ «Авто Бізнес Транс» за напрямком Україна — Польща по перевезенню сільськогосподарської техніки.
При виконанні наших замовлень ця компанія неодноразово підтвердила свій високий професійний статус, надійність та компетентність.
Доставка, завантаження/вивантаження виконуються вчасно та з відмінною якістю. Вантаж завжди доставляється у повному збереженні та згідно домовленостей по строкам. Співробітники компанії справляються зі своїми обов'язками та приємні у спілкуванні.
Ми задоволені співробітництвом з ТОВ «Авто Бізнес Транс» та готові рекомендувати як відповідального та надійного партнера!
review

ТОВ "Мультифарб"

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Авто Бізнес Транс» компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер. Головною відмінністю роботи «Авто Бізнес Транс» є висока організованість та оперативність співробітників, готовність швидко реагувати на зміну обставин. Вміють чути свого Клієнта та розуміти його потреби. Ми задоволені якістю послуги перевезення та рівнем сервісу під час доставлення/вивезення нашої продукції, як-от фарб, розчинників, клею. Ми хотіли б зауважити високий потенціал компанії «Авто Бізнес Транс». Рекомендуємо як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.
review

ТОВ "Науково-виробниче підприємство "МІАН"

Цим листом наша компанія повідомляє, що за час співпраці з ТОВ «Авто Бізнес Транс» компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і професійний партнер.
Основними перевагами роботи з «Авто Бізнес Транс» є високий професіоналізм та оперативність співробітників компанії, вміння швидко реагувати на зміну обставин та формувати необхідну пропозицію відповідно до запиту та потреб замовника. Ми задоволені якістю послуг перевезення та рівнем сервісу під час доставки сировини та вивезенні готової продукції (травмобезпечна гумова плитка, дитяче та спортивне обладнання для ігрових майданчиків та парків).
Хочемо зазначити високий потенціал компанії «Авто Бізнес Транс» та рекомендувати як надійного ділового партнера, який готовий налагоджувати багаторічну вигідну співпрацю із замовником.

Міжміські перевезення Кременчук

Міжміські перевезення передбачають доставку продукції як у межах району, так і по всій Україні. Транспортна компанія «Авто Бізнес Транс» надає профільні послуги.

Ми ведемо діяльність на ринку вже більше ніж 10 років. За цей час здобули довіру клієнтів з різноманітних частин держави. Ми здійснюємо справді якісні послуги, забезпечуючи вимоги замовників.

Типи перевезень

Організація АБТ здійснює перевезення продукції різноманітного типу. У нас можна оформити доставку:

  • кулінарії;
  • аграрної продукції;
  • промислової техніки;
  • важкого обладнання;
  • довгомірних виробів;
  • дорожньої техніки тощо.

У нашому гаражі представлено понад 50 машин різноманітного різновиду та вантажопідйомності:

  • холодильники;
  • фургони;
  • відкриті;
  • контейнеровози;
  • та інші.

Експлуатуються автомобілі різноманітної вантажопідйомності — від 1000 кг до 22 тонн. Міжміські перевезення Харків — Біла Церква — наш головний напрям послуг.

Додаткові послуги

Фірма «Авто Бізнес Транс» виконує низку додаткових послуг, що гарантують комфорт замовників.

У складі компанії працюють акуратні вантажники. Найчастіше їх замовляють, коли здійснюється квартирний переїзд. Їхнє завдання — розбирання меблів, упаковка, навантаження та розвантаження, збирання та розміщення меблів.

Якщо розмір вантажу невеликий, вам немає необхідності оплачувати за конкретну машину. Ми підберемо для вас автомобіль, який надсилається у бажаному напрямку, і довантажимо вашим майном. Це дасть змогу вам заощадити.

Наші співробітники виконають прорахунок маршруту. Вони складуть ліпший шлях, що заощадить час у поїздці та ваші кошти.

Експедиція вантажу — гарантія його безпеки. Ми несемо 100 % відповідальність за товар, що переміщується. Ви можете бути переконані, що з ним нічого не трапиться у поїздці, навіть якщо це міжміські перевезення Кременчук. У фургоні передбачені кріплення для міцної фіксації.

Замовити міжрайонні перевезення

Передзвоніть спеціалістам фірми «Авто Бізнес Транс», щоби забронювати переміщення багажу за загальнодержавними маршрутами. Ви залишитеся задоволені наданими послугами та вартістю. Для зв’язку з менеджерами скористайтеся номерами телефонів, надрукованими на сторінках сайту.