call

Як підготувати приміщення до переїзду

Як підготувати приміщення до переїзду

Організація переїзду передбачає розв’язання багатьох питань. Крім пошуку машини, збору речей варто потурбуватися про підготовку приміщення. Особливо якщо в ньому тільки закінчено ремонт.

Щоби зберегти зовнішній вигляд квартири, уникнути можливих пошкоджень нової обробки, потрібно дотримуватися певних правил. Професійні рекомендації фахівців компанії «Авто Бізнес Транс» допоможуть вам.

Що потрібно передбачити

  1. Виміряйте точну висоту стель.
  2. Заміряйте дверні отвори.
  3. Накрийте підлогу, закрийте двері захисною плівкою.
  4. Розробіть план розміщення меблів.

Розміри кімнат

Отримана інформація дасть змогу унеможливити пошкодження обробки. Дані варто передати вантажникам. Вони орієнтуватимуться на габарити меблів, і зможуть перенести їх, не зачепивши стіни, стелю, двері.

Можливо, в окремих випадках меблі доведеться розбирати. Але витрати на їхнє подальше збирання (фінансові та часові) будуть значно меншими, ніж усунення тріщин, сколів, пошкоджень стін.

Додаткове упакування

Під час занесення та розставлення великогабаритних меблів найчастіше страждають підлога та стіни. Щоби мінімізувати ймовірність таких пошкоджень, рекомендується використовувати бульбашкову плівку або інший щільний, але м’який пакувальний матеріал.

Якщо мова йде про пересування меблів підлогою, скористайтесь пледом або старою килимовою доріжкою. М’які матеріали захистять від вм’ятин, тріщин.

План розміщення

Заздалегідь рекомендується передбачити й план розміщення меблів у квартирі. Так ви знатимете, куди відразу потрібно ставити:

  • ліжко;
  • диван;
  • шафи та інші предмети умеблювання.

План передайте вантажникам або контролюйте їхню роботу, даючи вказівки безпосередньо на місці. Це дозволить вам уникнути зайвих пересувань меблів, що позитивно позначиться на безпеці оздоблювальних матеріалів.

Прибирання перед переїздом

Напередодні переїзду потрібно провести прибирання у квартирі — видалити всі залишки будівельного сміття, добре підмести та помити підлогу. Привезені меблі відразу опиняться в чистоті, їх не доведеться додатково рухати, щоби помити підлогу після закінчення переїзду.

І найголовніше — довіряйте переїзд лише професіоналам. Компанія «Авто Бізнес Транс» — команда досвідчених водіїв, вантажників. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені в оперативності переїзду та збереженні свого майна. Наші вантажники також надають послуги з розбирання та подальшого збирання меблів.