call

Як правильно перевезти скло: поради від професіоналів

Як правильно перевезти скло: поради від професіоналів

Перевезення скла та виробів з нього вимагає дотримання низки правил. Транспортування подібних вантажів — складне завдання. Щоби під час перевезення не виникло проблем, а вантаж був доставлений у цілості та безпеці, варто довірити цю роботу професіоналам.

Компанія «Авто Бізнес Транс» надає профільні послуги багато років. Наші фахівці знають, як забезпечити збереження крихких речей. Вантажники дбайливо завантажать і вивантажать скло, зафіксують його в кузові чи фургоні.

Основні принципи перевезення листового скла

Цей різновид транспортування вантажів є одним із найскладніших завдань. Зумовлено це тим, що листове скло найчастіше характеризується великими габаритами. Щоби вантаж залишився цілим, треба дотримуватися певних правил:

  1. Надійне упакування. Оптимальний варіант – щільна плівка із бульбашками. Рекомендується обмотати скло в кілька шарів, закріпивши скотчем.
  2. Стійки для скла. Упаковане листове скло встановлюється на спеціалізовані стійки, закріплені в кузові.
  3. Спеціальні бокси. Невеликі листи рекомендуємо перевозити в окремих боксах. Вони можуть бути з дерева чи металу. Додатково використовується спінений поліетилен, яким обкладається скло — він гаситиме випадкові удари, коливання, не допустить вільного пересування листів усередині коробів. Щоби бокси не рухалися в кузові під час пересування автомобіля, вони фіксуються ременями.

Ще один важливий момент — плавність руху автомобіля. Тому таке завдання варто довіряти досвідченому водієві, який зможе вести машину без ривків.

Безпечне перевезення вікон

Вікна із встановленим склом транспортують на спеціальних пірамідах, у яких є додаткові кріплення. Каркасна піраміда гарантує безпеку та збереження вікон.

Під час установки рам зі склом на піраміду важливо виключити зіткнення вантажу. Це мінімізує можливість пошкоджень.

Підбиваючи підсумки

Якщо ви хочете бути впевненими в безпеці перевезення скла та повному збереженні крихкого вантажу, звертайтесь до компанії «Авто Бізнес Транс». Ми працюємо на профільному ринку багато років. У нашій команді досвідчені та кваліфіковані спеціалісти — водії, вантажники. В автопарку широкий вибір автомобілів для вантажів різних габаритів.