call

Як правильно організувати квартирний переїзд

Як правильно організувати квартирний переїзд

Організація переїзду потребує солідних часових, фінансових та моральних витрат. Оптимальний варіант — звернутися за допомогою до професіоналів. Компанія «Авто Бізнес Транс» надає профільні послуги. Ми маємо широкий вибір автомобілів. Вантажники компанії виконують не тільки вантажно-розвантажувальні роботи, але й розбирають та збирають меблі, розставляють по квартирі чи офісу.

Ми підготували для вас перевірені рекомендації, які будуть актуальними незалежно від того — самостійно ви організовуєте переїзд або за допомогою професіоналів.

Як підготуватися до переїзду

 1. Вивчіть своє майно. Предмети, речі, меблі, якими ви не користуватиметеся на новому місці — продайте, подаруйте чи викиньте. Ви заощадите на перевезенні, завантаженні та розвантаженні.
 2. Чітко визначте дату. Найкраще займатися переїздом у вихідні — на дорогах вільно й машина проїде швидше, не стоятиме в пробці.
 3. Продумайте маркування коробок. Відсортуйте речі за призначенням або кімнатами, у яких вони будуть. Нанесіть відповідні знаки на коробки. Це спростить розбір речей.
 4. Купуйте паковання. Прорахуйте скільки коробок, пакетів, плівки вам може знадобитися. Коробки варто використовувати різного розміру — залежно від габаритів речей. Предмети та речі першої потреби складіть в окрему коробку.
 5. Розберіть меблі. Усі великі меблі, що не проходять у дверні отвори, треба розібрати заздалегідь. Або довірте роботу вантажникам компанії «Авто Бізнес Транс».

Що необхідно зробити напередодні переїзду

 1. Добре виспіться. Вам потрібні сили. Не лише фізичні, а й моральні.
 2. Підготуйте перелік речей. Так точно нічого не загубиться.
 3. Приготуйте їжу. На новому місці вам ніколи буде готувати — заздалегідь запасіться бутербродами або замовте їжу додому.
 4. Виявіть турботу про близьких. Якщо у вас у сім’ї є діти та літні, то їм найскладніше під час переїзду.
 5. Перевірте заздалегідь справність ліфта. Це не залежить від вас, і він може зламатися будь-якої миті, але напередодні ввечері треба переконатися в його справності.

Як поводитися під час переїзду

Важливо:

 • зберігати спокій;
 • не забувати їсти;
 • речі першої потреби, складені в окрему коробку, варто завантажувати останніми;
 • перевіряти надійність фіксації меблів.

Найголовніше — довіряти переїзд компанії «Авто Бізнес Транс»! Тоді основна частина турбот ляже на плечі професіоналів!